Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D)

fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Empty death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D)

Mesaj tarafından fashion_queen Paz Eyl. 12, 2010 6:36 pm

Bu arkadaş Dünyanın en iyi 3 dedektifinden biridir zaten diğerleride odur ölümüyle tüm sevenlerini yasa boğmuştur(mesela ben) şimdi L ve özel hayatı(paparazilere yakalanmış özel fotolarla birlikte XD )

L

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Karakter2

Gerçek İsim: L Lawliet
    Takma İsim: L, Ryuuzaki, Erald Coil, Danuve.
    Doğum tarihi: October 31, 1979
    Ölüm Tarihi: November 5, 2004
    Boy: 179 cm
    Kilo: 50 kg
    Kan Grubu: bilinmiyor
    Sevdikleri: tatlı şeyler
    Sevmedikleri: yumruklar
    Meslek: dedektif
    Death Note: yok
    Seslendiren: Yamaguchi Kappei
    Filmde Canlandıran: Matsuyama Ken'ichi

Hakkında: Sadece ilgisini çeken davalara bakan bir dedektiftir. Kira'yı bulmak için bir özel ekip yapmıstır ve cok zekidir. Dünyanın en iyi dedektif olmakla birlikte, aslında ikinci ve üçüncü en iyi dedektifi de - kimse bilmese de - odur. Çok pasaklı olması bir çok kisiyi sasırtır ama o hiç birine aldırmaz, tatlı yemeyi çok sever ve kambur oturmanın zekayı %40 artırdıgını düsünür.

Ve şimdi....................................................................................................................................................................

PAPARAZİİİİİİİ:

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Images?q=tbn:ANd9GcRNy1gmScsDvOWgpTfsde1I7rMjvJUmaSlFqbi28UnrnmdB1m8&t=1&usg=__XiBfIXKi8fZEDcIK1Cl7EcBbgmU=

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Images?q=tbn:ANd9GcQCemaffhnZOLpjNs0blMFQX5sATvgvTfgF_cHr9pCX0hYL8Lg&t=1&usg=__EERhAH2C3GMmwilLVCY6bcRKszk=

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) 38751_108695595851919_100001344364936_63117_7179380_s

Yagami Raito (Light)----her şeyin başı bu(hain,şeytan!!)

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Karakter1

Gerçek İsim: Yagami Light (Raito)
    Taka İsim: Kira
    Doğum tarihi: Feb. 28, 1986
    Ölüm Tarihi: Jan. 28, 2010
    Boy: 179cm
    Kilo: 54kg
    Kan grubu: A
    Sevdikleri: Adalet
    Sevmedikleri: Kötü insanlar(LOL)
    Meslek: Öğrenci, Polis Kuvveti
    Death Note: var
    Seslendiren: Miyano Mamoru
    Filmde canlandıran: Fujiwara Tatsuya

Hakkında: Derslerinde çok başarılı ve zeki bir öğrenci olan yegami raito, death note'ı eline geçirerek kendini suçluları öldürmeye adamıstır. Kaybetmekten nefret eder. L'yi öldürmeye yemin etmistir.

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Images?q=tbn:ANd9GcQTlTYgUBi-gSuFZfhsslKpFprW_8EH-UgaGZdVEvhe5lX4NI0&t=1&usg=__83Z9GgUCeu6nthl8IgceGX07cPY=
    şeytani bakışlarrrrr(piskopat çocuk )

Misa(buda kendi çapında Light'ın sevgilisi)

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Karakter3

Gerçek İsim: Amane Misa
    Takma Adı: 2. Kira
    doğum tarihi: Dec. 25, 1984
    Ölüm tarihi: 4, 2011
    Boy: 152cm 4'9''
    Kilo: 36kg
    Kan grubu: AB
    Sevdikleri: Yagami Raito
    Sevmedikleri: Raito’nun düşmanları
    Meslek: Model
    Death Note: var
    seslendiren: Hirano Aya
    Filmde canlandıran: Toda Erika

Hakkında: Annesi ve babasını öldüren hırsızı öldürdügü için Kira'ya hayranlık ve minnettarlık beslemektedir. O da bir death note bulunca özellikleri kullanıp kira'yı bulur ve ona asık olur. Shinigami gözlerine sahip bir modeldir. Şımarık ve biraz da aptal bir kızdır.

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Images?q=tbn:ANd9GcSAyZBogn027LyFTBE-D2vdAPABDwiLa8iDjeVtSosVmIJn7Zo&t=1&usg=__pOEoQ5xwUmqpjngtYRoAwtStaVU=

Near(L nin yerine geçtiğini sanan çocuk)

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Karakter4

Gerçek İsim: Nate River
    Takma İsim: Near, N
    Doğum tarihi: Ağustos 24, 1991
    Boy: 155cm
    Kilo: 40kg
    Kan grubu: B
    Sevdikleri: oyuncaklar, puzzle
    Sevmedikleri: Kira

Hakkında: Near muhtemelen L'e en yakın karakterlerden biri. L gibi o da sessiz, garip ve çok da duygusal olmayan biri. Olaylara tek bir noktadan bakıyor ama o da L 'in yaptığı gibi sınırlı deneyimine rağmen amacına ulaşıyor, ve parçaları gayet güzel birleştirebiliyor. Near kendisini biraz geri planda tutan bir çocuk ve çalışırken uğraştığı şeyleri (yani oyuncakları) ile meşgul olmayı seviyor. Her ne kadar Near da L gibi hedefe direk gitse de, o aynı zamanda sahte Light'ı sevdiğinden beri biraz sadistçe davranıyor ve onunla oyuncaklarıyla oynadığı gibi oynuyor. Near ayrıca yerde oturmayı seviyor ve L'inkine benzer bir şekilde duruyor, ama tek bacakla Smile
    death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Z
    Mello

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Karakter5

Gerçek ismi: Mihael Keehl
    Takma ismi: Mello, M
    Doğum tarihi: December 13, 1989
    ölüm tarihi: January 1, 2010
    Boy: 171cm
    Kilo: 52kg
    Kan grubu: A
    Sevdikleri: çikoata
    Sevmedikleri: ondan daha kötü olan insanlar
    Meslek: Mafya

Hakkında: Mello bir çok şekilde Near ve L in tam olarak zıttı diye tanımlanabilir. çok duygusal ve atak(düşüncesiz) biridir, gelip geçici heveslerinin üzerine hiç düşünmeden gider. bu onu etrafındakiler için sadece tehlikeli ve güvenilmez biri yapmıyor ama kazancını mafya dünyasına girmek ve eninde sonunda death note u elinde tutan Light'ın hakkından gelmek için kullanıyor.NOT:bir kazada yüzünün yarısı yanmıştır.

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Mello

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) 2cp96xu

Shinigami Ryuuku(herşey bunun yüzünden başladı zaten L'ye nolduysa bunun yüzünden oldu seni kınıyoruz Koptum )

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Karakter8a

Shinigami dünyasında canı sıkıldıgı için death note'unu dünyaya atan bir shinigamidir. Shinigami kralını kandırıp ikinci bir death note aldıgı için gayet rahattır. Elmaya bayılır. Punk tarzı takılır ve Raitonun zor durumda düşmesine bayılır.

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) 110797_large

-bir nevi alıntıdır resimleri ben buldum Very Happy-
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Empty Geri: death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D)

Mesaj tarafından pSych0path} Paz Eyl. 12, 2010 7:04 pm

Şu Misa kadar saf birini ömrüm boyunca görmedim.
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D) Empty Geri: death note karakterleri (paparazi fotoğraflarıy ile birlikte :D)

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Eyl. 12, 2010 8:02 pm

Benim imzamda da L'in ergenlik fotoğrafı var Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Paz Eyl. 12, 2010 8:03 pm

Çekemiyorsunuz işte Cool
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Eyl. 12, 2010 8:04 pm

Aslında kendisine garezim yok , hatta sempatim var Koptum
    Ama sen dedin Anti-L yap diye Razz
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 9:23 am

Ya Anti-L yapılırmı?
    çocuk aynı anda hem yakışıklı hem zeki bu özellikleri bir arada bulmak çok zor..

(bu arada L ergenlikte böyle kıllıysa fena.. Very Happy ) çocuk yetişkinlikte açılmış işte yakışıklı değilmi ama ya ???

paparazi fotografları nasıl Very Happy çocuğa bir rahat yok.
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 13, 2010 11:42 am

Rem'i eklememişsin. Razz Aman ekleme zaten bu da saflıkla Misa'yla yarışır
    Paparazzi fotoğraflarına diyecek lafım yok Koptum Görmüştüm zaten Kocaman Gulumseme
    Ve şimdi Yagami'nin gay olduğunu kanıtlıyorum millet :
    Yagami'yi tersten yazdığımızda:
    imagay oluyor, yani I'm a gay. Koptum
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 11:50 am

pSych0path} demiş ki:Rem'i eklememişsin. Razz Aman ekleme zaten bu da saflıkla Misa'yla yarışır
    Paparazzi fotoğraflarına diyecek lafım yok Koptum Görmüştüm zaten Kocaman Gulumseme
    Ve şimdi Yagami'nin gay olduğunu kanıtlıyorum millet :
    Yagami'yi tersten yazdığımızda:
    imagay oluyor, yani I'm a gay. Koptum

Bak hiç öyle düşünmemiştim Light'a yakışır pembe elbisenin içinde makyajlı Light düşününce ayyyyyyyy Koptum Rem L'nin katili Light yüzünden olsa bile deftere adını yazdı hem saf hem sal*k o yüzden yazmadım Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 13, 2010 12:13 pm

Şu Near'a da sinir oluyorum. kendini l'in varisi salıyor pislik Koptum
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 2:10 pm

Tam bir küçük şeytan ya L'nin tırnağı bile olamaz Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 13, 2010 2:31 pm

Mello'yu azıcık seviyordum ben Very Happy
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 2:39 pm

iyi çocuktu şimdi Very Happy ama onu ilk yurttan ayrılırkenki bölüm varya onu kız sanmıştım birde orjinal dil alt yazılı izliyordum sesi kız gibi gelmişti Koptum ama büyüğünce erkeğe benzedi ve kendini beğenmiş küçük şeytan Near'dan daha iyiydi.
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 13, 2010 2:46 pm

Evet kıza benziyor ama erkek.
    Mattle ilişkisi var gerçi Koptum
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 2:50 pm

bende ondan şüpheleniyordum a aaa olsun oda bir seçim tarzı Laughing yani öyle mutlu olucaklarsa bize mutluluk dilemek kalır Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 13, 2010 2:53 pm

bence animenin tek eksik tarafı karakterlerin geçmişinin çok iyi anlatılmamasıydı. Mesela L'in çocukluğu, ailesi falan gizem olarak kaldı.. Razz
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 2:59 pm

evet ya 25. bölümde çok az bölüm gösterildi ve ben orda ağlayan kahverengi şaçlı çocuğu anlayamadım ki ne alaka acaba L mi ağlatmış ne yapmış scratch aslında bende merak ediyorum L işte gizemli yakışıklı dedektif Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 13, 2010 3:02 pm

o çocuk kahverengi saçlı değildi ya siyah saçlıydı scratch
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 3:09 pm

Death Note - Goodbye Beautiful Day (paylaştığın video) hah işte onun
    00.41 saniyesindekini diyorum Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 13, 2010 3:18 pm

şimdi tekrar izledim evet kahverengi saçlıymış.
    offf o video harika
    çok duygusal şarkı da tam oturmuş Sad
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 3:24 pm

evet ya bende o çocuğa bakmak için izledim devamı geldi zaten gerçekten duygusal Crying or Very sad
    bide son bölümde Light ölünce L karşısına geldi ya ordada çok duygusaldı ryuk'un konuşması çok güzeldi ama ya ay anime bitince bir eksiklik hissetmiştim Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 13, 2010 4:20 pm

orası mükemmeldi. ryuk'un söylediği sözleri her ne kadar unutsam da ağladığımı hatırlıyorum Koptum

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 3:52 am