Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+13
RRRockerrr
zoey_james stark
z=ben
pSych0path}
mavi_keßeLeck
Headbanger
LoWe-StarK
GeNcAy
gecenin kızı
arya
Kiraz*
caans.
Ash_
17 posters

Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD

Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Empty Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Eyl. 04, 2010 4:45 pm

--Şurayi bitirip ara vericem diyerek kendine gaz vermeye calisma cabasi

--Adini, nickini, sevdiceinin adini deisik fontlarla ve super yazmaya calismak

--Saçlarla oynamak hatta onları yolmak
    ...

--Şimdi bu sinavdan 10 alsam sonrakinden kac almam gerek, bu adam beni gecirir mi acaba gibi hesaplar

--Test kitabını 2 bloğa ayıran çizgiye çam ağacı çizmek

--Aç olduğunu hissetmek, gidip sandviç filan hazırlamak

--Aynı zamanda sürekli saate bakılırken, kağıda, deftere, kitaba neyle çalışılıyorsa, üzerine ismini defalarca yazmak, imza atmak, imza denemeleri yapmak, öğrenci numaranı, telefonunu yazmak. çalışırken kendini yeniden keşfetmek

--Uçları çatallaşan saçları ikiye ayırmak, on dakikalık aralıklarla kalkıp aynaya bakmak, kendine tükenmez kalemle dövmeler yapmak

--Üzerine ışık tutulmuş tavşan gibi modem ışıklarına takılıp kalmak

--Düzenli olarak tekrarlanan içsesin "bir nescafe yapayım, bir çay koyayım, ay bir şeyler yiyeyim, dur bi kedi seveyim" demesi sonucunda ortaya çıkan gereksiz ve anlamsız eylemler

--Ona buna mesaj atıp "çalışıyo musun len?" diye sormak

--Ders çalışma masasının; ışık almıyor diyerek yerini değiştirmeye kalkışmak
    caans.
    caans.
    Untamed
    Untamed

Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Empty Geri: Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD

Mesaj tarafından caans. C.tesi Eyl. 04, 2010 5:00 pm

- Şimdi bu sinavdan 10 alsam sonrakinden kac almam gerek, bu adam beni gecirir mi acaba gibi hesaplar.
    - Uçları çatallaşan saçları ikiye ayırmak, on dakikalık aralıklarla kalkıp aynaya bakmak, kendine tükenmez kalemle dövmeler yapmak.

Özellikle 1 numarayı alışkanlık haline getirmiş bir vaziyetteyim Koptum
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Empty Geri: Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Eyl. 04, 2010 5:01 pm

Very Happy Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_biggrin
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 04, 2010 5:14 pm

Ash_ demiş ki:Very Happy Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_biggrin

Mesajlarda sadece smile göndermek yasak.

Ya ben ders çalışırken sadece çalışırım Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD 158646 Yani tamamen koparım hayattan Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_razz Bunların hiçbirini yapmıyorum Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_biggrin
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya C.tesi Eyl. 04, 2010 5:15 pm

--Aynı zamanda sürekli saate bakılırken, kağıda, deftere, kitaba neyle çalışılıyorsa, üzerine ismini defalarca yazmak, imza atmak, imza denemeleri yapmak, öğrenci numaranı, telefonunu yazmak. çalışırken kendini yeniden keşfetmek
    --Saçlarla oynamak hatta onları yolmak
    en çok yaptığım iki sey [img]/users/2611/13/61/79/smiles/158646.gif[/img] [img]/users/2611/13/61/79/smiles/158646.gif[/img]
    caans.
    caans.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından caans. C.tesi Eyl. 04, 2010 5:17 pm

Kiraz* demiş ki:
    Ash_ demiş ki:Very Happy Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_biggrin

Mesajlarda sadece smile göndermek yasak.

Ya ben ders çalışırken sadece çalışırım Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD 158646 Yani tamamen koparım hayattan Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_razz Bunların hiçbirini yapmıyorum Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_biggrin

Shocked Ciddi mi ? Koptum Sende inek moduna geçiyomuşun be hacı Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 04, 2010 5:18 pm

Ben zaten sınav zamanı tam bir ineğimdir Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD 158646
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Eyl. 04, 2010 5:19 pm

:d:d Özür dilerim bilmiyordum.Bidaha göndermem Very Happy:D
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı C.tesi Eyl. 04, 2010 11:32 pm

ahahaha ben de burdakilerin çoğunu yapmam bazen şunları yaparım ama;
    --Ona buna mesaj atıp "çalışıyo musun len?" diye sormak
    --Aç olduğunu hissetmek, gidip sandviç filan hazırlamak
    --Şurayi bitirip ara vericem diyerek kendine gaz vermeye calisma cabasi
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Paz Eyl. 05, 2010 12:53 pm

Eedd
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Eyl. 05, 2010 2:10 pm

Türkçe yaz!! Okumadıysan Forum kurallarını oku

Yalnız bende bunların çoğunu yapıyorum beh Sleep

Bu sınvadan 10 alırsam fln bide o ayıran çizgiye küp çizmek ve sevdiceğimin adını yazarım her yere Dil Çıkar
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Çarş. Eyl. 08, 2010 2:46 pm

Ben bunları kopyala yapıştır yapıyorum yazmaya kalkarsam oho
    LoWe-StarK
    LoWe-StarK
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından LoWe-StarK Perş. Eyl. 09, 2010 12:06 am

bi şıkta bnden...

bu yazıyı okuyup yukardakilerin hepsi bnde var bn kesin kalıcam bu sene aga moduna girmek

hheheheheeeh
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Perş. Eyl. 09, 2010 9:59 am

Tam da beni anlattın be moruk ama tel nomu yazıp ona buna "çalışıyomusun len" diye mesaj atamam çünkü telefon almadım Smile Almıycamda aman uzak dursun mümkünse x) SbS den çaktık zaten Very Happy
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Perş. Eyl. 09, 2010 8:31 pm

Evet aynen ya bende çaktım.
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Perş. Eyl. 09, 2010 10:02 pm

Hepsini yapıyorum , hayatımda bir kere bile doğru düzgün ders çalıştığımı hatırlamıyorum Koptum Artık çalışmayı denemiyorum bile Razz
    Allahtan zekiyim de çakmıyorum sınavlardan Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Perş. Eyl. 09, 2010 10:19 pm

Bizim OKS zordu be Razz Son OKS çok kolaydı sinir olmuştum Razz
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Eyl. 09, 2010 10:51 pm

son oks kolaydı bu doğru ama kolay olunca herkes çoğu soruyu doğru bildi puanlar uçtu ve bu yüzden okullara girme şansın çok azaldı Very Happy
    son oks kurbanı olarak söylüyorum Razz
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Perş. Eyl. 09, 2010 10:52 pm

İyi bir yere girebilmişsindir en azından :p
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Eyl. 09, 2010 10:54 pm

şu an düz liseye gidiyorum ama bu konuda endişelenmiyorum açıkçası Very Happy çünkü puanım 430'du ve bize yakın liseler tutmuyordu Very Happy büyük şehirde yaşamak zor Very Happy
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Cuma Eyl. 10, 2010 3:34 pm

Düz Lise mi? Allah kolaylık versin. Kötü olur oralar Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_scratch
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Eyl. 10, 2010 4:23 pm

Saçmalık. Her düz lise kötü değildir. Üstelik 430'luk kişiler varsa gayette iyi bir lisedir.
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Eyl. 10, 2010 4:28 pm

Bende düz liseye gidiyorum. Ayrıca bizim lise Yalova'daki tüm anadolu liselerinden daha iyi üniversite kazanma açısından Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_biggrin Önemli olan sensin, okulun değil. Ders Çalışırken Bunları Yapıyor Muydunuz xD xD Icon_biggrin
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Eyl. 10, 2010 4:46 pm

İALliyiz Cool
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Eyl. 14, 2010 4:15 pm

Ben muslukçuyum Koptum eca Rock

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 4:20 am