Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
pSych0path}
AhMeT&SeLiM-night
6 posters

Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar Empty Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ağus. 28, 2010 3:21 pm

Siz de artık bu sayfalardan sıkıldınız mı üsteklik size bunları önerenler mi var.İşte burası sizin yeriniz
    Melek
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar Empty Geri: Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Ağus. 28, 2010 3:22 pm

Aynen Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar Empty Geri: Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ağus. 28, 2010 3:23 pm

Kabul etmiyorum yine öneriyorlar ya Koptum artık o sayfalara hayır demekten bıktım Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Ağus. 28, 2010 3:25 pm

Birde bana soyadını "bieber" olarak değiştirenler arkadaşlık teklifi yolluyor Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Ağus. 28, 2010 3:30 pm

be ya!deli oluyorum ne zaman face açsam geliyor hem de sürekil aynı sayfalar manyak mısınız ya Koptum

hem derler "ay justinella benim" hem de sev diye bir taraflarını yırtarlar Koptum

bırak işte sevmiyorum!siz hayallerinizde mutlu olun Koptum

çok dolmuşum kusura bakmayın Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ağus. 28, 2010 3:36 pm

Justin bieber orjinal sayfasını şikayet edelim belki kapatılır Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Ağus. 28, 2010 4:48 pm

Ben de bir tek benim başıma geliyor sanıyordum Koptum Bana bir de Miley Cyrus , Selena Gomez falan da geliyor Mad silent Bir de Gözde ve Beyza sürekli Sagopa ile ilgili sayfalar öneriyorlar Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Ağus. 29, 2010 6:20 pm

Facem yok mutlu mesut yaşıyorum Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ağus. 29, 2010 6:51 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:Ben de bir tek benim başıma geliyor sanıyordum Koptum Bana bir de Miley Cyrus , Selena Gomez falan da geliyor Mad silent Bir de Gözde ve Beyza sürekli Sagopa ile ilgili sayfalar öneriyorlar Koptum

aynen ya Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Eyl. 04, 2010 10:34 pm

Katılıyorum ya bana geliyor la zaten Selena Demi'nin özentisi boşver onu ben artık 'Justin Bieber' demicem soy adını değiştiriyorum bundan sonra o 'Justin Biber' olarak tanınıcak ya anlamıyorum şunu tamam bir şarkısını sevdim güzel ama illa herşeyini onamı adıcaksın arkadaş face'i açıyorum ilk karşıma gelen justin biber'in resimleri oluyor ya yasaklasınlar şu biber'i zaten onun twitter'ı heklenmiş Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar 158646 ne güldüm ama ezikkk! Facebook'ta Justin Bieber Sayfaları Önerenlere Sinir Olanlar 607668

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 6:09 am