Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
mavi_keßeLeck
İdil Night Twist Stark
6 posters

Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız!

İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız! Empty Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız!

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Ağus. 26, 2010 11:04 am

Karakter Tanımları :

Ezgi : Tam bir kopuk aile kızıdır! Azıcıık hani saftır ama yinede aklı bir müddet başındadır. Artık ne kadar mümkün olabilirse. Very Happy Kahverengi saçlarının araları mor,pembe renktedir Very Happy Kesinlikle tam bir kot hastasıdır Very Happy Mümkünse herşey kott olsun !
    (üstleri hariç tabii) Very Happy NR1 izlemediği birgün yok mudur bilmiyorum Very Happy Bilgisayarının klavyesi uzaktanda çalıştığından harfleri garip bir şekilde yazıyor ve şekilden şekle girerek hikaye yazıyor ama ben ikiziimii seviyorum hani söz yoook Very Happy Lise 1'e geçtiiii Very Happy (gerçekte aynı sınıftayız ve 8'e geçti o da Very Happy )

Ayça : Tam psikomanyak,sapık (ki bu konuda ciddi ciddiyim) Very Happy Tatlı olduğunu asla kabul etmeyen (ki tam tersii çook tatlııı) inatçıı keçiniinniinn biridir Very Happy Ama ben ondan daha inatçıyım Very Happy Ben ona kısaca (ki bakın bu kısaca hali uzununu merak edenler 5 sayfalık birşey okumak isterse sorun değil Very Happy) ''hayatımııın kuzusuuunuuunn yavrusuunuuun bebeğii'' diyorum ! O benim en sevdiğim pisliğim Very Happy Very Happy Lise 1'e başlayaacakk. (gerçekte 8'e geçti)

Gözde : Gıcııık ! Very Happy Facebook'tan sırf bildirrim gelsin diye yorumlarımı beğeniyor Very Happy Kanımca banaa zaafı var Razz Very Happy Onunda Ayça'dan geri kalır psikotikliği yok ama Ayça'yı yakalayamaz Very Happy Çılgınsııın womenn ! Koptum Lise 2'e geçti. (gerçekte 1'e).

İdil : Ahaaha Very Happy Ben kendimi nasıl anlatıcam ? :S Ayça'ya beni anlatsın diye mesaj atıyorum bekleyin 1 dk Very Happy Very Happy Very Happy
    ---> Ayça : Sen bütüün hataların kralısın. Duygularımın katilisin Very Happy Very Happy Seni güzell ibne Very Happy '' diyooo pislikk dedim size Very Happy Kalbimi çalan , beni benden alan bitaneeelerimdensin dedi Very Happy Gözde bak bitannelerimden dedi kıskanma Very Happy Bide siteye abimin geldiğini söyledim hemen beni tanıştır seni isticem dedi ! Seviyorum ben bu kızı yaaa Very Happy

Saçlarım siyaah Very Happy Gözlerim koyuuuu kahverengi Very Happy Kesinlikle yılın röntgencisi bile olabilirim Very Happy tatilde tekneden tekneye Alman çocukları dürbünle kestim Very Happy Hemen hemen herşeyle ilgili fikrim vardır. Lise 1'e yeni başlayacağım Very Happy (gerçekte 8'e geçtim Very Happy) . Hadii bakalııım Very Happy

Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız! 97527141

Everybody take it off !

Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız! Keshatakeitoffvideoprev

Kesha Dans Et !
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız! Empty Geri: Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız!

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Perş. Ağus. 26, 2010 10:59 pm

İdil hazır başlamışsın beni de eklesene Razz
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız! Empty Geri: Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız!

Mesaj tarafından pSych0path} Perş. Ağus. 26, 2010 11:22 pm

Başlığa kop Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ağus. 27, 2010 12:25 am

pSych0path} demiş ki:Başlığa kop Koptum

+1 Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız! 158646
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Ağus. 27, 2010 1:42 am

Tamam İrem Very Happy gelirsin sende birkaç bölümden sonra Very Happy okuldaki yeni kız olursun Very Happy HAVALI! Cool Very Happy Very Happy

Everybody take it off !

Tipim Değilsin Üstü Kalsın ! ;) ayça,gözde,ezgi ve ben varız! Keshatakeitoffvideoprev

Kesha Dans Et !
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Ağus. 27, 2010 1:43 am

Ne yapayım yazarken Alain Delon'u dinliyordum Very Happy

Everybody take it off !

Kesha Dans Et !
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Cuma Ağus. 27, 2010 2:00 pm

zuhaha Very Happy:D
    hala tanıştırmadn la beni, niyetm ciddi hee Very Happy:D
    hadi bölüm ver bakeeemm Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Ağus. 27, 2010 2:16 pm

Gelmio abim Very Happy o ancak House izler zaten Very Happy başka bi işe yaramaz Very Happy

Very Happy YB !

Everybody take it off !

Kesha Dans Et !
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Ağus. 27, 2010 2:19 pm

BÖLÜM 1

Ayça.

Ordan oraya koşturr bir taksi durduramadım ya. Okulun ilk gününede geç kalırsam oha bana .Hem bide İstanbul burası. Samsun gibi de değil. Hem bu lise ! Hem yatılı! Heyecandan yerin dibine geçebilirim. Off. Hem korkuyorum hem seviniyorum anlamadım gitti. Korkuyorum çünkü Lise 1'ler eziliyormuş büyükler tarafından. Ben kendimi ezdirmem ! desem de bilemiyoruum. Of şimdi çatlayacağım.

Gözde.

Okula geldim bu ne böyle ?! Ana baba günü . Bu sene Lise 1'lere karşı iyi olmak istiyorum ama bu da ne? Biz anne babamızla gelmedik ki bu yatılı liseye. Şu yenilere bak bir heyecan bir heyecan ! O domates gibi yüzlerii az kaldı patlayacak güm diye sanki. Arkadaş olmak isteyebileceğim kimse mi yok 1'lerde? Tanrıım rezillik.

Ezgi.

Relaax Relaaxx sakiin sakiin derin nefes al derin nefes ver '' diyordu annem evden çıkmadan önce . Gözleri hem yaşlı hemde sevinçliydi. De sanki doğuruyormuşum gibi laflar saçmalamasınada gülmeden duramadım. Annem haftaya cumartesi ziyarete geleceklerini söyledi. Aslında ilk günümde onlar da yanımda olmak istedi ama ben istemedim. Kendi ayaklarım üstünde durmayı başarmam gerek. İdil'i aradım cepten. Onla konuşa konuşa taksiye atlayıp lisemin yolunu tuttuuum .

İdil.

Ezgi aradı çene çaldık bak o okula gitmeye başlamış ben evden çıkamadım daha. Hemen altıma mini kot bi etek geçirdim.Üstünede boyundan bağlamalı gömleklerden giydim.Beyaz converse'lerimi ayağıma geçirdim ve buz mavisi çantamı alıp evden çıktım. Annemler kıyafetlerimi gecen gün yollamışlardı. Okul ihtiyaçlarımda alınmıştı çoktan ordaki odamdaydı. Oda arkadaşımı merak ediyordum.

Ayça.

Herkes giydiğim üste bakıp durunca gülme krizine girdim. Ne yani? Ne bakıyon gerizekalı yazıyorsa ben ne yapayım bakmasınlar o zaman Very Happy Kendimi burda yabancı hissediyorum. Hiç kimseyle tanışmadımda. Of en iyisi şu bankta oturmak ve odaların veriliş takibini yapmak diye düşündüm. O sırada yanıma bir kız geldi. Adı Gözde'ymiş bizden 1 yaş büyük. Çok tatlı kız iyi yani. Sonuçta kendime hiç değilse bir arkadaş buldum.Hemde büyük sınıftan. k5k5 Very Happy Very Happy

Everybody take it off !

Kesha Dans Et !

mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Ağus. 27, 2010 2:22 pm

House Cool(Y)
    Güzel olmuş İdil Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Cuma Ağus. 27, 2010 2:27 pm

hem de seksiiii Very Happy
    biliyorum bi bakışım yeter, hemen damlıyolar yanıma Very Happy:D
    yeni bölüm ver Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Ağus. 27, 2010 4:43 pm

YB yarına yavrucum Very Happy

İrem ! Hauz Koptum

Everybody take it off !

Kesha Dans Et !
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Ağus. 27, 2010 5:06 pm

Evet ccc Hauz reyiz ccc Razz Koptum

Ama en iyisi Süpırneyçırıl Cool Koptum Böyle yazınca ne tuhaf oluyormuş ya Koptum
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Ağus. 27, 2010 5:19 pm

Supernatural'i abim de izliyor Very Happy
    ben CNBC-e ve TNT'deki her diziyi izliyorum tabi Very Happy

Everybody take it off !

Kesha Dans Et !
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Ağus. 27, 2010 5:24 pm

Bazıları çok sıkıcı oluyor hepsini izleyemem ben Koptum
    Mesela Law&Order çok sıkıcı :/ CSI falan da arada gidiyor öyle çok sık izlenilebilecek bir şey değil Koptum
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Ağus. 27, 2010 5:26 pm

evet evet öyle ! Very Happy Gossip Girl ve Merlin favorilerim Very Happy

Everybody take it off !

Kesha Dans Et !
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Ağus. 27, 2010 6:39 pm

Law&Order sıkıcı mı Very Happy Duymamış olayım Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Ağus. 27, 2010 9:06 pm

Zap yaparken gördüğüm kadarıyla sıkıcı Koptum Ama hiç oturup da izlemedim Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Ağus. 27, 2010 9:50 pm

Hiçbir şey anlamadığın için sıkıcı olmasın Koptum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Ağus. 28, 2010 12:51 pm

çok güzel olmuş canım.ellerine sağlık.ybybybyb Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Ağus. 30, 2010 7:34 pm

Nip Tuck ! Sophia Bush oynuyordu ya Very Happy
    YB geliyor ! Very Happy

Everybody take it off !

Kesha Dans Et !

İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Ptsi Ağus. 30, 2010 7:36 pm

BÖLÜM 2.

Ezgi.

Kendi oda numaramı öğrendim. Şimdi oda arkadaşımın İdil olmasını umuyorum ama hanfendi hala yok ortalarda. Derken yanıma bir kız geldii. Tanıştım adı Dilara. Çok tatlı bir kız ve aynı zamanda oda arkadaşım çıktı. İdil duyunca çok üzülecek gerçi bende üzüldüm biraz da umarım onada düzgün biri çıkar.

İdil.

Heleşükür okuldayım ! Aa. Ezgi arıyor.
    -Eveet ikizzz ! .
    -Ya Bebeqimm. Benim oda arkadaşım farklıı.
    -Aaa. Yaaa ! Beraber kalcaktııık !
    -Evett bebeğim ama ben Dilara ile kalıyorum ama çok tatlı kız merak etme hiç.
    -Ayy. İnşallah banada öyle biri çıkar.
    - İnşallah canıım ya . Aman o biizm sınıftakii sifon gibi biri çıkmasında Very Happy
    -Dimi dimi? Very Happy ay allah korusun öyle biri çıkmasın valla intihar ederim kendimi Very Happy
    -Ben sıyırdım hadi bakalım sen sıyırabilcek misin Very Happy
    -Ezgi ben seni aricam sonra.
    -Tamam.

Tam yürüyordum ve kimle kalacağıma bakacaktım ki arkamdan bir ses duydum ve arkamı döndüm. Kızın biri bana öpücük atıyordu. Başımı yana salladım güldüm ve tekrar arkamı döndüm.Ne manyaklar var ya. Kimle kalacağımı öğrendim ve arkamı dönüp görevli kadının o kişinin adını söylemesini bekledim.

Ayça Aysima Güneş !

Ayça.

Gözde ile vedalaştm. Kadının söylediği yere doğru yürüdüm. Az önce laf attığım kız adeta donup kalmıştı.
    -Buyrun '' dedim görevli kadına.
    -Oda arkadaşın. Bu da anahtarın. 1. sınıf kızları D bloğunda kalıyorlar. Oda numaranızda 3.katta 21 numara. Hadi gdin şimdi . İşim var kızlar.
    Yavaş yavaş oda arkadaşımla yürümeye başladık.Sessizliğe dayanamadım ve ilk lafı ben söyledim.
    -Ben Ayça. Sen?
    -İdil. Sen bana bakma . Sadece şaşırdım biraz.
    -Merak etme az önce şaka yaptım sadece. Yani.. erkeklerden hoşlanıyoru..
    -Anladıım bu konuya girme Very Happy (yoksa siteden atılacağız Very Happy)
    -Tamam tamam Very Happy

Güle güle odaya geldik. Odaa krem rengiydi. 2 yatak vardı. Biri cam tarafındaydı. Diğeri kapı tarafında. 2 tanede dolap vardı. Ben cam kenarındaki yatağı aldım. İdil de diğer yatağı. Biz hemen malak gibi uzanınca tabii eşyalar ortalıkta kaldı. Eşyalarımızı dolaplara yerleştirdik. Yataklarımıza nevresim takımı falan geçirdik.

Ezgi .

Odamız hazırr. Dilara'yla Monopoly oynuyoruz. İdil ne yaptı diye bir arayayım.
    -Ee naaptın?
    -Hiic . Eşyalarımı yerleştirdim falan.
    -Heey?! Ondan bahsetmediğimi biliyorsun.
    -Hıı. Anladım. Oda arkadaşım Ayça iyi bi kız ya eğlenceli Very Happy
    -Tamam ayy sevindiim şimdi. Oda numaranız kaç?
    -3. kattayız biz. 21. Sizin?
    -Bizz 5. katt Very Happy 40 numara son oda.
    -Tamam canıım. Sonra görüşürüüz.
    -Tamam Very Happy

Telefonu kapattım ve oyunuma devam ettim.

Everybody take it off !

Kesha Dans Et !

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:47 pm