Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

peter facinelliyle canlı chat :) (bu arada team edward demiş)

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

peter facinelliyle canlı chat :) (bu arada team edward demiş) Empty peter facinelliyle canlı chat :) (bu arada team edward demiş)

Mesaj tarafından edella Çarş. Ocak 27, 2010 11:08 pm

Peter facinelli fanlarla canlı chat yapmış. sorular ve cevapları

en sevdiğin müzik tarzı nedir?

konu müzik olduğunda zevkim çok seçicidir.yani bu benim için çok zor bir soru.
    Eminemden elvis presleye herşeyi dinleyebilirim ,yada beatles'a .favori grubum yoktur herşeyden biraz dinlerim.

Eğer kendi karakterin dışında herhangi bir karakteri oynasaydın bu kim olurdu ve neden

Sanırım bu edward olurdu,eğer daha gençseniz edward oynamak için harika bir karakter. Eğer edward'ı oynayamıyorsam babayı oynamaklada oldukça mutluyum . elmanın ağaçtan çok uzağa düşeceğini sanmıyorum

oynamayı hayal ettiğin bir rol varmı ?

gençken herzaman spiderman'i oynamak istemiştim ama bu gerçekleşmedi.
    oynamak istediğim birkaç tür var ,western,aksiyon,romantik komedi. yazdığım şeyler var,ve umarım finanse edebilirim ve onları filme dönüştürebilirim

Oyunculuğunda kimden esinlenmiştin?

ilham aldıklarım paul newman ve robert redford'du.Butch cassidy and the sundance kid filmini izledim,bu adamlar oldukça eğleniyorlar gibi görünüyordu ve istediğim şeyin bu olduğuna karar verdim. şimdi ise sean penn'i seviyorum ve yaptığı işleri. gary oldman,oyuncu olarak şaşırtılmayı seviyorum ne alacağınızı asla bilemezsiniz ve onlar aynı rolleri oynamazlar.

team robert mı team taylor'mı?

haha - team robert demeliyim. o benim ailem. taylor'ı severim ama rob herzaman benim oğlumu oynayacak yani ailenin içinde kalmaya devam etmeliyim.
    ama şimdiye kadar filmlerdeki oyuncular -bence ikiside çok yetenekli ve ikisinide destekliyorum.

eclipse'de ki kavga sahneleri nasıldı ,hazırlıkları zormuydu?

kavga sahnelerine hazırlıklar sıkıcı bir işti ama eğlenceliydi .çok zevk aldım.çalışmaya gitmek ve eğitim,dövüş kareografileri yapmak çok eğlenceliydi. hazırlanmak için 5 haftamız vardı
    yani hergün çok sıkı eğitim aldık.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

peter facinelliyle canlı chat :) (bu arada team edward demiş) Empty Geri: peter facinelliyle canlı chat :) (bu arada team edward demiş)

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 27, 2010 11:12 pm

"team robert mı team taylor'mı?"

edward mi jacob mı demesi gerekmez miydi? Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

peter facinelliyle canlı chat :) (bu arada team edward demiş) Empty Geri: peter facinelliyle canlı chat :) (bu arada team edward demiş)

Mesaj tarafından edella Çarş. Ocak 27, 2010 11:15 pm

bilmem ama böle daha ei Smile

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:24 am