Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

KRİSTEN:DİREK DANSI ACITIYOR

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

KRİSTEN:DİREK DANSI ACITIYOR Empty KRİSTEN:DİREK DANSI ACITIYOR

Mesaj tarafından edella Çarş. Ocak 27, 2010 11:05 pm

Welcome to the riley's kristen için gerçekten bir acıydı ! gerçekten

"Biraz direk dansı yaptım .bütün bacağım berelendi ,bunu yaparken kendimi param parça ettim. iğrençti."

işin garibi,bundan bir bakıma zevk almış. "Gördüğümden daha fazla,istediğimden daha fazla . Bu bir bakıma garip bir kendinden nefret etme şeyi"

Yönetmen jake scott kristen'in dans sahnelerini çekerken çoğunu kapalı sette çektiklerini söyledi.

"dehşete düşmüştü .çekim yaptığımız striptiz kulübü gerçektende bir kulüptü ve gerçekten o kadar kirli ve o kadar zorlayıcıydı .Ama o hakkından geldi."

Scott ayrıca kristen'e gerçek bir striptizcide ayarlamış. "O sanki bu işteki en iyilerden biriydi. yani gerçekten güvenilirdi ve uyuşturucu veya onun gibi şeyler kullanmıyordu ,kristen'e o kızları tanıtmakta başarılıydı,onu bu dünyaya koymaya müsaitti."

Ama eğer stewart'tan show kızı hareketleri görmek için heyecanlıysanız ,bunu unutabilirsiniz. "Bu bir striptizci hakkında değil.bu hasar görmüş bir çocuk hakkında. "diyor yönetmen.

"Kristen ise ekliyor "karakterim hakkındaki havalı olan şey ,onun boğucu olmaması ve o seksi değil."

karakterin seksi mi deil mi bilemem ama sen ölesin kızım Smile

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 7:05 am