Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
Ymmy A.
sineray
arya
İdio-Path
pSych0path}
funa
elif*
gecenin kızı
Zoey Redbird ℂ
13 posters

elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...

Zoey Redbird ℂ
    Zoey Redbird ℂ
    Marked
    Marked

elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...  Empty elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...

Mesaj tarafından Zoey Redbird ℂ Perş. Ağus. 05, 2010 11:22 pm

merhaba ben Gizem. 17 yaşındayım. Gece Evi Serisinin tüm kitaplarını okudum.. Normalde her kitabı okumazdım sadece korku romanları okuyorum..ve bir kitap sitesinde sürekli yeni çıkan kitaplara bakıyordum.. Çok iyi hatırlıyorum 2009'un mayıs ayıydı. Daha kitabın kapağını görürür görmez etkilendim ve konusunu merak edip okudum. Ve hemen almaya karar verdim.. 2 gün olmadan bitirim ve serinin diğer kitaplarını bekledim.. Daha ilk kitapta bağlanmıştım anlıcağınız. 7. kitabıda çıkar çıkmaz aldım bitirdim.. ve 7 kitabı tekrar okudum ..çok etkiledi beni cheers . Geçenlerde bu siteyi buldum .. Ve şimdi üye oldum Very Happy Burada keyifli saatler geçireceğime eminim..Umarım seversiniz ve Gece Evi ailenize kabul edersiniz beniii..

Nyx adına, Tanrıçamız adına; Kutsanmaya...
    Masum cheers

En son Zoey Redbird ℂ tarafından Perş. Ağus. 05, 2010 11:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...  Empty Geri: elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Ağus. 05, 2010 11:26 pm

hoşgeldin ben tuğçe Very Happy umarım sitede iyi vakit geçirirsin eğlenmen dileğiyle Very Happy
    Zoey Redbird ℂ
    Zoey Redbird ℂ
    Marked
    Marked

elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...  Empty Geri: elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...

Mesaj tarafından Zoey Redbird ℂ Perş. Ağus. 05, 2010 11:35 pm

Hoş buldum Tuğçecim .. Eğleneceğimden kesinlikle emin olabilirsin =) Tanıştığıma çok memnunn oldum =)
    elif*
    elif*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından elif* Cuma Ağus. 06, 2010 8:28 am

hoşgeldin gizem. bende elif. senin gibi 7 kitabı birden okuyamadım ama takılıyorum işte Laughing
    Zoey Redbird ℂ
    Zoey Redbird ℂ
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Zoey Redbird ℂ Cuma Ağus. 06, 2010 9:22 am

=) hoş buldum elifim.. 7 kitabıda okuyup okumaman hiç önemli değil ki.. =) sonucta okusanda okumasanda arkadaşımsın Very Happy okumaman hiç birşeyi değiştirmezki.. tanıştığıma memnun oldum bu arada =)
    funa
    funa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından funa Cuma Ağus. 06, 2010 11:27 am

aramıza hoşgeldin ben arzu
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Ağus. 06, 2010 11:32 am

Aramıza hoş geldin. Kuralları oku. Ben Lal. (:
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Cuma Ağus. 06, 2010 12:53 pm

Merhaba Gizem.. Ben İlke.. Senin gibi bende yeniyim sitede ve bende senin gibi serinin şimdiye kadar çıkan bütün kitaplarını okudum.. Sana Hoşgeldin diyorum ve Kutsanmanı diliyorum..
    Nyx adına Uğurlar olsun... Eğlenmen dileğiyle...
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Cuma Ağus. 06, 2010 1:00 pm

selam gizem ben arya aramıza hoş geldin Razz
    sineray
    sineray
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından sineray Cuma Ağus. 06, 2010 4:23 pm

selam hoşgeldin ailemize balım bende sineray bu gidişle bende en baştan tekrar okumaya başlıcam çünki dayanamıyorum 8. kitap bir an önce çıksın istiyorum... iyi eglenceler cheers Dans Et
    Ymmy A.
    Ymmy A.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ymmy A. C.tesi Ağus. 07, 2010 1:04 pm

Bende Yağmur Smile
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola C.tesi Ağus. 07, 2010 1:19 pm

hoşgeldin Smile ben amaril Smile
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Ptsi Ağus. 09, 2010 12:18 am

Hoşgeldin bende Göksu
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Ağus. 09, 2010 11:52 am

Kutsanma falan ne ya elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...  Icon_razz Hacı hepimiz insanız elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...  158646 Neyse hoş geldin ben Emel... Lal zaten benim yerime söylüyor artık kural meselesini, ben direk 'İyi Forumlar' diyorum sana elementlerin gücüyle ,Kutsanmaya...  607668
    zoey kızılkuşş
    zoey kızılkuşş
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından zoey kızılkuşş Çarş. Ağus. 11, 2010 9:21 pm

Hoşgeldin Gizem ben Deniz.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:20 am