Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

Aylin Vatankoş

BagdatCad.
    Marked
    Marked

Aylin Vatankoş Empty Aylin Vatankoş

Mesaj tarafından BagdatCad. Çarş. Ağus. 04, 2010 4:16 pm

İzmir’de doğdu. Lise eğitimiden sonra İ.T.Ü Türk Musıkisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümününde beş yıl eğitim gördü. Bu arada çeşitli yerlerde solistlik yaptı.

1992 yılında “Yaz Bitti” adlı şarkıyla Türkiye’yi Eurovision Şarkı Yarışması’nda İsveç’in Malmö şehrinde temsil etti. Aynı yıllarda TRT de akitli sanatçı, Klasik Türk Müziği Korosu’nda da misafir sanatçı olarak görev aldı.

1995 yılında “Çözemedim” isimli albümü çıkardı. Albüm çalışması sırasında tanıştığı gitarist Erdinç Şenyaylar ile evlendi.

Uzun bir süre müzik çalışmalarına ara versede müzikten tamamen kopmadı. Birçok değerli sanatçının albümünde vokal yaptı. Çeşitli TV dizilerin müziklerini seslendirdi.

Aylin Vatankoş ve eşi Erdinç Şenyaylar yıllar sonra neo klasik eserlerden oluşan 9 parçalık bir albüm hazırladılar.Bu albümdeki eserler tamamen kendilerinin çok sevdiği eserlerden oluşmaktadır.

Ağustos ayının ikinci haftası “Yeniden” müzikseverler ile buluştu.

İlk videosu "Seni ben ellerin olsun diye mi sevdim" https://www.facebook.com/AylinVatankos adresinden izlenebiliyor.

https://www.facebook.com/AylinVatankos 'dan da güncel bilgiler takip edilebilir.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:40 pm