Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Her Son Yeni Bir Başlangıçtır...

happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Her Son Yeni Bir Başlangıçtır... Empty Her Son Yeni Bir Başlangıçtır...

Mesaj tarafından happy Perş. Tem. 29, 2010 7:26 pm

Her son yeni bir başlangıçtır…
    Peki sonuna bile bile kendin gitmişsen.
    O yeni başlangıç senin için cehenneme dönüşür.
    Benim için de öyle oldu.Bundan tam beş ay önce kendi sonumu kendim hazırladım.
    Siren sesleri ve annemin ağlama sesleri.Benim tek merak ettiğim daha saniyeler önce evlendiğim eşimdeydi.Hayatımın tek anlamındaydı.Bir sürü sesler vardı ama ben tek ses duymak istiyordum o da sevgili eşimin sesi…Sesler birbirine girmeye başladı.Yavaşça sesler azalıyordu ve en sonunda hiçbir ses duyamaz hale geldim.Kafanız karıştı değil mi?Tahmin edebiliyorum.En baştan başlayayım…
    En güçlü en dehşet verici bir suç örgütünün üyesiydim.Liderliğe yakın bir yerdeydim.Liderleri benim sevgilimdi.Bu örgüte 16 yaşımda katıldım.O zamanlar sevgilimin babası baştaydı.Zamanla çıkmaya başladık.Ben 20 yaşıma geldiğimde suç makinesine dönmüştüm.İnsanları acımadan öldürebiliyordum ve bundan zevk alıyordum.Çünkü insanlardan nefret ediyordum.Ailemle aramız kötüydü ve sokakta yaşıyordum.Bu örgüte katılmadan önce o zaman sokak köpeğinden farksız davranıyorlardı.20 yaşıma geldiğimde Tüm türkiyenin hatta tüm Dünyanın tanıdığı bir suç makinesiydim.Benden korkuyorlardı.Önümde eğiliyorlardı ve bu benim hoşuma gidiyordu.Sevgilim yani örgütün lideri Arda.Onun çok sevdiği yönüm acımasızlığımdı.22 yaşımda onunla tanıştım.Şuan ki eşimle hayatımın tek anlamıyla.O zamanda Ardayla çıkıyordum ama onunla tanıştığımda bana sevgiyi öğretti.Merhameti öğretti…Utku sevgili eşim…Ardadan ve örgütten ayrıldım.Tabi karşı çıktılar.Benim gibi bir suç makinesini kim kaybetmek isterdi ki…Ama bir gün gizlice ortalıktan kayboldum.Utkuyla beraber yurt dışına kaçtık.tam 3 yıl boyunca Türkiye’ye dönmedik.Bu sırada evlenme kararı aldık.Ailelerimiz düğünün Türkiye de olmasını istemişti.Bizde kabul etmiştik.Gösterişsi bir düğün olacaktı.Ayarlamaları Utkuyla benim annem yapacaktı her şeyi onlara bırakmıştık.Biz sadece Türkiye’ye dönüp imza atıp tekrar Amerika’ya geri dönüp düzenimize kaldığımız yerden devam edecektik.Türkiye’ye geldik.Sonuma yavaş yavaş yaklaşıyordum.Neden mi?Ardanın peşimi bırakmayacağını biliyordum.sadece kendimi kandırmaya çalışıyordum.Annemlerin hazırlıkları bitmişti.sadece gelinlikle damatlık seçilecekti.Onu da sevgili ebeveynlerimiz bize bırakmışlardı.Geldiğimiz günün ertesi günü gelinlik seçmeye başladık.Ha unutmadan Utku Ünlü iş adamının oğlu.Yani Çetinoğullarının tek varisi veliahtı Amerikadan geliyor ve düğün hazırlıkları yapılırda bunu magazinciler kaçırır mı?Tabi ki hayır.Her Bütün gazetelerde Utkuyla benim fotoğraflarımız vardı.Bizim haberimiz olmadan çekilen fotoğraflar.Nerde kalmıştım.Ha gelinlik seçiyorduk.bir tane beğendim straptez her yerinde parıldayan taşlar vardı.Kabarık değildi.Uzun birde duvağı vardı.Tam üzerime oturmuştu.Gelinliği gidim ve Utkunun yanına çıktığımda hiç de hoş olmayan bir sürprizle karşılaşmıştım.Ellerim titriyordu…

En son happy tarafından Cuma Tem. 30, 2010 11:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Her Son Yeni Bir Başlangıçtır... Empty Geri: Her Son Yeni Bir Başlangıçtır...

Mesaj tarafından Erdem Fierce Perş. Tem. 29, 2010 9:10 pm

Tanıtımı yapılan hikayelerin isimlerinin yazılması zorunludur, hikayenin ismi yazılmazsa tanıtım 3 gün içinde hikaye tanıtımı arşivine kaldırılacaktır.
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt C.tesi Kas. 06, 2010 4:54 pm

hikaye güzel ama neden yarım kaldı Sad
    devamını isterim Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Kas. 06, 2010 5:27 pm

Very Happy vay güzel ybb Very Happy v
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Cuma Kas. 26, 2010 5:38 pm

saolunn arkadaşlarr benn bu hşkayemii unutmuştumm:)))
    hafta sonlarıı yb gelckk eğerr halaaa yb istiyorsanızz eğerr Smile))
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 26, 2010 9:03 pm

Sen yazarsında biz istemezmiyiz Very Happy ybb Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Kas. 27, 2010 9:18 pm

tamamm amaa bu haftasonuu değil bir dahaki haftasonu gelecekk çünküü bu haftaa sınavv haftamızz:)))
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Kas. 28, 2010 6:14 pm

Kilit + Arşiv

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 9:22 am