Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

Linkin Park

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Linkin Park Empty Linkin Park

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 20, 2010 8:12 pm

Linkin Park sizin şarkınızı albümüne koyuyor

Linkin Park oldukça ilginç bir uygulamaya imza atıyor. Grup “Thee Catalyst" isimli şarkılarını en güzel cover’layan müzisyenlerin yeni yorumunu albümlerine ekliyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey; The Catalyst şarkısını yeniden yorumlayıp grubun myspace sitesinde download etmek. Daha fazla bilgi için tıklayın...

U2, 130 milyon dolarla e çok kazananlar listesinde ilk sırada

U2’nun geçen yıl gerçekleştirdikleri dünya turudan 130 milyon dolar gelir elde ederek Forbes en çok kazananlar listesine birinci sıradan yerleşirken, Avustralyalı heavy metal grubu AC/DC’de her konserinden 10 milyon dolarlık bilet satışı ve hediyelik eşya satışı geliri elde ederken toplamda sağlanan 114 milyon dolarlık dünya turu geliri ile ençok kazananların ikincisi oldu.Lady Gaga 106 günlük turnesinin ardında kazandığı 62 milyon dolarlık geliri ile listede 7’inci olurken, Madonna da 58 milyon dolarla 8’inci sırada yer aldı.

Roger Waters ve David Gilmour yardım konseri için bir arada

Pink Floyd'tan Roger Waters ve David Gilmour Oxford’ta gerçekleşecek bir yardım konseri için bir araya geliyor. İkili Roger Waters’ın The Walll turnesi kapsamında sahnede olacaklar. Herkesi heyecanlandıran bu konserin bilet satışlarında patlama yaşanması bekleniyor.

Liam Gallagher: ‘Beady Eye Oasis’ten daha iyi olacak’

Liam Gallagher yeni grubu Beady Eye’ın Oasis’ten daha iyi olacağını söyledi. Gem Archer, Andy Bell, Chris Sharrock’la birlikte ilk albümlerini hazırlayan Liam Gallagher yeni grubundan çok umutlu olduğunu, grubunun tarzının yer yer Beatles, yer yer Jerry Lewis havası taşıdığını söyledi.

http://www.dreamtv.com.tr/haberler

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 6:47 pm