Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
Kiraz*
AhMeT&SeLiM-night
6 posters

Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun Empty Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Tem. 18, 2010 5:02 pm

Naz(eBENs) Arkadaşımızın doğum günü yaklaşıyor.Biz şimdiden Kutlamalara başlıyoruz her zamanki gibi.Kendisi hakkında bilgi vermek gerekirse Kolera Sagopa kajmer ve lady gaga sevdiğini biliyoruz.Lady GaGa'dan en çok sevdiği Klip"Paparazzi"Bunu biliyoruz.Kendisi çok dikkatli bir insandır.Şahsen benim kaç kez izlediğim halde anlıyamadığım şeyleri bana iki saniyede anlamış hala getirdi.Birincisi Paparazzi klibindeki adamın TRUE BLOOD'daki Eric olduğunu.İkincisi Alacakaranlık filminde serinin yazarının oynadığını.Kendisi Türkçe Kuralarına en çok uyan üyedir benim gözümde.Hiç hata yaptığını göremedim şu ana kadar.O yüzden Başlığa böyle yazdım.Kendisi Çoktandır girmedi.Ama illaki bir gün girer o zaman bu başlığı görecektir umarım.

Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun Db0d6b139f8efeedfdfae4cebf65464f_1265052535

Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun Dogumgunu13

Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun 2005071308birthdaycake5
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun Empty Geri: Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Tem. 18, 2010 5:05 pm

Siteye ilk geldiğimde Türkçe'ye uyarım demiştim. O sırada bana ısındığını mı ne söylemişti Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun Icon_smile . Aramızda olmasını çok isterdim. Tanımasamda saygı duyduğum insanlar arasında. Şimdiden Doğum Günün Kutlu Olsun Naz Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun Herz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun Empty Geri: Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Tem. 18, 2010 5:09 pm

Kiraz:".Genelde Türkçe yazarım."

Ebens:"bence hep Türkçe yaz Twisted Evil Twisted Evil"

bir konuşma geçmiş emel Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Paz Tem. 18, 2010 6:03 pm

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Paz Tem. 18, 2010 7:14 pm

Kendisini tanıma fırsatım olmadı ama gelecek doğum günü şimdiden kutlu olsun! Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Tem. 18, 2010 7:15 pm

Selim ben diğer siteyle karıştırdım herhalde Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun 158646 Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun 158646 Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun 158646 Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun 158646 Sitenin Türkçe Kraliçesi Doğum Günün Kutlu Olsun 158646
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Tem. 22, 2010 7:18 am

doğum günün kutlu olsun naz. Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Tem. 22, 2010 6:59 pm

Naz cıkım yaaa Laughing
    Benimle aynı gün doğma Şerefine ulaşmış bi insan kendisi yani büyük günde doğmuşuz Koptum

Doğum günün kutlu olsun hayatım umarım hep mutlu olursun Rock

Sümcüğümün Nazcığımın ve bendenizin doğum günümüzü kutluyorum Öpüldünüz-artık nerden olduğunu biliyosunuz Razz - Koptum

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 2:59 am