Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
Kiraz*
GeNcAy
pff_xP
enyuar
mavi_keßeLeck
ChatLaqq
RUH
Phoenix
HouSeOfNighT-NaLa
13 posters

Twin Plus ( Şimdilik İsmi Bu )

HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Twin Plus ( Şimdilik İsmi Bu ) Empty Twin Plus ( Şimdilik İsmi Bu )

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa C.tesi Tem. 03, 2010 10:18 pm

1.

Yurt küthanesinin sesizliğinde bunalırken biyolojı kitabımın sayfaları gözüme zilyon rakamlı gözüküyordu. Gözlerimi diğer çalışma masalarında gezdirirken her şeyin olağan olması beni yeterince tatmin ediyordu. İkizimin ortalarda görülmemesi ise canımı fazlasıyla sıkıyordu. Kendimi derse vermeye çalışarak, canlıların sınıflandırılmasında monera alemine geçtim. iPodmun sesi insanları rahatsız etmesin diye kısıp dinlemeye başladım. ( Sivri zekalı kardeşim kulaklığımı kemirdiği için çıkan çızırtılara aldırış etmeden tabi.)
    Usulca sayfaları değiştirirken yarınki sınavın ilkinde olduğu gibi hüsranla sonuçlanmaması için küçük kopyalarda hazırlıyordum. Lise birde kalırsam ailemin beni okuldan alıp işe vericek olması beni kamçılıyor, ister istemez çalışma isteği beliyordu.
    İkizimle aynı sınıfta olmadığıma fazlasıyla seviniyordum. Annemin rahminden beri onla olduğum düşünülürse ayrı sınıflarda olmamız pekte kötü sayılmazdı. Tek yumurta ikiz olup birebir benzemek beni yeterince sıkıyordu.
    Hiç ders çalışmamasına rahmen derslerini verebilecek kadar notlar alıyordu.Bu ona fazlasıyla yetiyordu. Bende zeki olması beni sıkan ikinci şeydi. Konu tarzlarımıza gelirse ben ona gerçekten fark atabilirdim. Ben daha çok spor giyinen biri olsamda arada bir gömlekte giyerim. Tarzıma gerçekten güvenirken o gotik giyseler giyip tuhaflığıyla ilgi çekmeyi seviyordu. Aramızdaki benzerlik geçmişimiz, ailemiz ve yüzümüzden ibaret. Vücut olarak ben daha kaslı ve yapılı biriyim. Arkadaş çevremiz kısaca her şeyimiz farklıdır.
    Biyoloji bilgilerinin benliğime sığdığı kadarını alıp kitaplarımı topladım. Küçük kopya kağıtlarını defterimin arasına sıkıştırıp. Odama doğru yürümeye başladım.
    Ailemin zengin olması; yurtta kalmamı ve güzel bir okulda okumamı sağlasada beni hiçbir zaman mutlu etmemişti. Devlet okulana gidip, ailemden beklediğim şefkati almak benim için yeterli olabilirdi. Şımarık bir zengin çocuğu olmadığımı herkes öğrenmişti. Beni burslu sanan insanlar çoğunlukta. Şımarık çocuk kaprıslerimin ilgi çekmediğini anladığım zaman son vermiştim. (Ayrıca zengin olmam babamın görüşüne göre bir fabrikada çalışmama engel değildi.)
    Oda anahtarımı kilide geçirmeye çalışırken, kendi benliğimden çıkıp ikizimin gözlerinden görmeye başladım. Lanet şey yine oluyordu. Bu küçük sırrımızı kimse bilmiyordu. Bir ortak noktamızın daha olmasına yeterince sevinemeden yüzümün daha doğrusu ikizimin yüzüne inen yumrukla afalladım aynı acıyı çekerek yere yığılmamıza şahit oldum. Bir taraftanda benim yere yığılan bedenimin acısını çekiyorduk. İki beyine birden hükmedemediğimizi çoktan çözmüştük .Çürümüş bir inşaatın karanlık bir odasında sandalyede bağlıydık. Köşede kafayı bulan son sınıflar kendilerinden oldukça büyük birisine onlara mal vermesi için yalvarıyordu. Onların bu haline acıyamadan yüzüme/ne bir yumruk daha yedim. Acıya ne kadar dayanıksız olduğumu fark eden Ömür kendi kendine gülümseyip adamları kışkırttı.
    “ Lanet olsun kes şu sırıtmayı kendini öldürteceksin aptal.”
    “ Önemsemdiğimi görmek ne güzel! Acele ette nerde olduğumu anlamaya çalış ve gelip beni kurtar.”
    Bundan çok kolaymış gibi bahsetmesi sinirimi bozmuştu.
    “ Kendi pisliğini kendin temizle.” Bunu ben mi söylemiştim. Şaşırma ve umutsuzluk yavaş yavaş içeme işlemeye başlamıştı. “ Lanet olsun tamam kafanı kaldırda camdan dışarı bakıyım.”
    “ Biliyordum. Onur bir tanesin.” Yağlama cilalama.
    Emrime hemen itaat etti sanki benim vücudumdu. Kısılan gözlerimle dışarıdaki sokak lambasından içeri vuran ışığı hissetmem çok hızlı oldu. Dışarıdaki harebe binanın yapısıyal ilgili yorumlar yaparak çözmeye çalışıyordum eski fabrikaları fark ettim. Burası Sanayi sitesiydi.
    Düşüncelerimi duyan Ömür burayı nasıl tanıyamadığını içerliyordu. Uzun boylu, esmer bir adam elinde bir bezle gözlerini kapattı. Görüşümüz gitmişti. Dışarıdan gelen çığlıklara anlam veremeden. Bana doğru gelen korku duygusu iliklerimi dondurmuştu. Ömür beni hızlıca beyninden uzaklaştırmıştı. Artık kendi bedenime dönmüştüm.
    Olanlara anlam verecek zamanım yoktu. Vakit kaybetmeden kapımı açtım. Yere saçılmış olan kitaplarımı ayağımla sürükleyerek içeriye doğru itekledim. Masamın üzerinde duran falçatayı derin çepli, düşük bel kotuma sıkıştırdım. Hırkamı ve telefonumu alarak merdivenlere doğru koşmaya başladım. İkişer ikişer inmeye çalıştığım merdivenlerde tökezlememek için zorlanarak kendimi yurdun bahçesine attım.
    Yazın sonlarını yaşarken hava biraz serindi hırkamı almakla ne kadar iyi ettiğime sevinerek hızlıca giydim. Bekçi herzaman ki gibi yerinde yoktu. İki iyi tahminim vardı. +Birincisi; ya içerde karısıyla oynaşıyordu.
    +İkincisi; ya da kat görevlisiyle oynaşıyordu.
    Ömür tam saatinde kaçırılmıştı.( En azından ben öyle tahmin ediyorum. Kendi isteğiylede gitmiş olabilir.) Mehmet abi azma saati.
    Hızlıca dışarı doğru yöneldim. Önümden geçen ilk taksiyi durdurup yolu tarif ettim. Geç kalmışsam kendimi asla afetmiyecektim. Aklımda onlarca düşünce vardı. Kötü düşünmek istemiyordum ama o çığlıklar beni çok ürkütmüştü.
    Siteye yaklaştıkça karın ağrım artıyordu. Taksiciye parayı uzatıp üstünü almadan indim. Ömür’ün beynine girmeye çalışıyordum ama buna izin vermiyordu. Hayatta olduğunun bir göstergesi olduğuna sevinerek gördüğüm binayı hatırlamya çalıştım. Sanki Ömür’ün duyguları beni yönlendirip kendine çekiyordu. Bu özelliklerimizi bir günde keşfetsemde oldukça ilgimi çekmişti. Fantastik film karakterleri gibi hissetmemek elde değildi. Koşmaya başlıyarak eski, yıkık bir o kadar da büyük bir iş yerinin önünde durdum. Hızlıca içeri atılarak sırtımı duvara dayadım. Başımıza gelicek olan belalardan habersiz küçük delikten içeriyi süzmeye başladım. Korku filmlerinde ölen ilk ucubeler gibi olmak istemiyordum.

Yorumlarınızı bekliyorum dürüst olun lütfen Smile
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Twin Plus ( Şimdilik İsmi Bu ) Empty Geri: Twin Plus ( Şimdilik İsmi Bu )

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Tem. 03, 2010 10:23 pm

Süperrrr Dans Et
    Süperrr Cool
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH C.tesi Tem. 03, 2010 10:24 pm

süper
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa C.tesi Tem. 03, 2010 10:25 pm

Sağol Embarassed
    Sağol... Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq C.tesi Tem. 03, 2010 10:26 pm

Mikemmelllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!
    Yb yb yb yb yb yb yb !!! Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Tem. 03, 2010 10:27 pm

Çok güzel Very Happy
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa C.tesi Tem. 03, 2010 10:28 pm

Oldu hemen şimdi sabahlayıp yazıyorum. Razz yarını bekleyecek okumak isteyenler
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq C.tesi Tem. 03, 2010 10:29 pm

Çok bekleriz Very Happy
    Koy bzene Very Happy
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa C.tesi Tem. 03, 2010 10:30 pm

Sağol merve [ Reklam içinde yarı teşekkür Smile ]
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Tem. 03, 2010 10:32 pm

süpersin onur Very Happy harikaydı Very Happy en çok mehmet abi azma saatine koptuk Very Happy:D:D yb yb yb Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq C.tesi Tem. 03, 2010 10:33 pm

Evet orası mükemmel Very Happy
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP C.tesi Tem. 03, 2010 10:41 pm

karısı/kat görevlisi? Koptum

çok güzelldiii Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Tem. 03, 2010 11:00 pm

onur abicim ortalığı yakıp yıkmışsın hacı Koptum

süperdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lol!

onurum süpersin devamını bekliyoruz Kocaman Gulumseme Dans Et
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Tem. 03, 2010 11:04 pm

yb yb yb Very Happy
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa C.tesi Tem. 03, 2010 11:06 pm

Yarın yb geliyor Smile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Tem. 03, 2010 11:45 pm

şimdi gelse yarın oldu sonuçtaa Very Happy:D
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Tem. 03, 2010 11:52 pm

Evet saat 00:52 yani yarın oldu Razz
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP C.tesi Tem. 03, 2010 11:57 pm

o yorumu yaptığında saat 00.06 dı Koptum bu durumda pzt mi beklemeliyiz?? Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Tem. 04, 2010 10:11 am

Hayıırrr Very Happy
    Bugün yb istiyozz !
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Tem. 04, 2010 11:33 am

Çoook güzel. Gerçekten güzel Twin Plus ( Şimdilik İsmi Bu ) Icon_biggrin Konusuda değişik olduğu için ilgi çekici bir hikaye bana kalırsa Twin Plus ( Şimdilik İsmi Bu ) Icon_biggrin Yeni bölümü bekliyorum Twin Plus ( Şimdilik İsmi Bu ) Icon_biggrin
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Tem. 04, 2010 12:20 pm

bencede güzel.ellerine sağlık.ybybyb.... Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Tem. 04, 2010 12:23 pm

Dimi yb !
    Ama onur yok Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Paz Tem. 04, 2010 1:44 pm

yb yb yb Very Happy hadii onur :DD: bekliyoruz D:D:
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Tem. 04, 2010 3:36 pm

Fazla abartıysam söyleyin yazım yanlışlarına bakmayın rabia acele ettirdi.

İçerisi kan ve vahşet doluydu. Ömür duvarın dibindeki sandalyede ölümüne bekleyen kurbanlık koyun gibi görünüyordu. İster istemez gülümsedim. Gotik prens, kuzu prense dönüşmüştü.
    İnsanların zayıf bir anını bekliyordum. Kimse Ömür’ü önemsemiyordu. Uzun boylu iri adam;
    “Çok fazla şey gördü ve duydu ölmesi gerek,” dedi. Kardeşimin mezarı gözümün önüne geldi. “Kayışımın koptuğu an bu andır.” dedikten sonra içeri atladım.
    Madde bağımlısı insanlar gibi titreyerek mala ihitiyacım olduğumu her halimle belli etmek istedim. Keş arkadaşlarımın olmasının işeme yarıyacağını düşünmezdim. Güzel taklit yaptığımıda fark etmiştim.
    “ Mala ihtiyacım var hemen.”dedim.
    Adamlar şaşırdıklarını saklamak için herhangi bir şey yapmıyorlardı. Yerde yatan leşlere bakmamaya özen gösteriyordum. Hangi vahşi bunları parçalamış olabilirdi. Karnıma yumruk yemiş gibi kusmaya başladım. Adamlar iğrendiklerine belli edercesine önüme bir şeyler attılar.
    “Şunu al ve başına bela açmadan hemen git burdan.” Adam arkasını dönünce elime başka fırsat geçemeyiceğini düşünerek falçatımı çıkarıp üzerine atladım.
    “ Hemen kardeşimi serbest bırakın yoksa kas yığını ölür.” Macera filmlerindeki çılgınları taklit etmeye çalışmıştım. Adamın ayaklarını vurarak yere düşmesini sağladım ve falçatayı boynuna dayadım. Bunları yapan ben miydim?
    Kafamı Ömür’e çevirdiğimde güldüğünü görmek benide güldürmüştü. Çelişkiye kapılmamak için kendimi toparladım.
    “Evlat siz kimlere bulaştığınızı bilmiyorsunuz!” Kanıma donduran ses dışarıdan gelmişti. Teni oldukça soluk kısa boylu fakat mankenlere taş çıkaracak kadar güzel bir kadın içeri girdi. Bu harebede böyle birinin olmasına şaşırmıştım. Ömür’den bana doğru akan uyarı duyguları alıyordum. Çete başı olduğunu düşündüm
    “Özür dilerim hanımefendi ama kardeşimi serbest bırakmanız lazım.”
    Kadın düşünürmüş gibi yapıp hızlıca cevap verdi.
    “Hayır bu o kadar basit bir şey değil.” Kibarlıktan kırılan görüntüsünün arkasında şeytani düşünceler olan bir fıstık. Tehlike iki katına çıkmıştı. Hızlıca karar vermeliydim.
    Kas yığınını sarsarak işaret ettim. Ölmesinin kadını ya da diğer adamı üzeceğini düşünmesemde denememde yarar vardı. “ Koca adamın şah damarına bir çizik çokta zarar vermez değil mi?” Adam titremişti. Gerçekçi oyanadığımı anlamak güzeldi. Kadın gözlerine kısarak bana baktı.
    “ Seni sevdim sert çocuk bu akşam buradan sağ çıkamayacak olman ne kadar kötü”
    Ömür sandalyede tepelenerek üzerindeki ip yığınında çıkıp gözlerini çözdü. Gördüğü manzara karşında şaşırıp yanıma geldi. Elindeki küçük bıçağı sallıyordu.
    “Falçatamla ne yaptığını sanıyorsun Onur?” Dalga geçtiği her halinden beliydi.
    “Ömür lanet olsun burada ne halt ediyordun.” Üzülmüş gibi yaparak bana baktı. Her şeyi anlamıştım. “ Mega akıllı son sınıflara uyup buraya geldin!” Kızgındım. Kadın yüzünü sevecen bir ifadeyle süslemeye çalışırken ;
    “ Aile saadetinizi bölmek istemezdim ama ölme zamanı.” İkimizde kadının yüzüne bakarken kadın üzerime atladı.
    Ömür elimdeki adam yere yığılınca bir tekme atıp duvara yapışmasını sağladı adamın gözleri yavaşça kapanırken üzerimdeki kadına kafamı çevirdim. Buda neydi böyle? Ömür konışmaya başlıyarak
    “ Gel buraya kuçu kuçu, sevgilin pekte iyi değil ” dedi. Kadın eliyle boğazımı sıkıp Ömür’e döndü. Refleks olarak elimdeki falçatayla kadının yüzünden boynuna kadar bir çizik attım üzerimden attıp duvara ittim. Yıkık dökük duvar sallanır gibi oldu. Kaslarıma teşekkür ederek ayağa kalktım. Diğer adam işe koyulmuştu Ömür adamla cebellenirken üzerine atlayıp kaslarımı bir kez daha kullandım. Adam benden oldukça büyüktü. Ömür tam olarak görmesemde kasıklarına bir yumruk attı. Adam yere yığılırkende sağlam bir tekmeyide ben geçirdim. Ömür kolumdan tutup çekiştirken bir cesedin üzerine bastıp. İğrenerek kendimizi dışarıya attık. Sanayi çıkışına koşup kız meslek lisesinin önünden bir taksiye bindik. Hiç param kalmamıştı. Kurtarma operasyonuna parasız çıkan tek insan olmam kendimi gerizekalı gibi hissetmemi sağladı. Ömür’e dönüp günün sorusunu sordum.
    “ Bitti mi?” Ömür gülerek.;
    “Sanmam her şey yeni başlıyor bence.” Taksiciye yurdu tarif edip yolu izledik.

Beğenmediyseniz devamını farklı yazıcam yorumları bekliyorum!
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Paz Tem. 04, 2010 3:43 pm

çok güzeldii Very Happy tadı damağımda kaldı yb ne zaman?? Kocaman Gulumseme

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 11:55 am