Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
Kiraz*
pSych0path}
mavi_keßeLeck
Phoenix
ceysin
RUH
10 posters

Çevrenizdekilerin dinlediğiniz yada çaldığınız müziğe verdiği tepkiler.?

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Çevrenizdekilerin dinlediğiniz yada çaldığınız müziğe verdiği tepkiler.?  - Sayfa 2 Empty Geri: Çevrenizdekilerin dinlediğiniz yada çaldığınız müziğe verdiği tepkiler.?

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Haz. 29, 2010 1:48 pm

Kedileri sevmek istedim ama sevemiyorum  Çevrenizdekilerin dinlediğiniz yada çaldığınız müziğe verdiği tepkiler.?  - Sayfa 2 Icon_razz
    ceysin
    ceysin
    Untamed
    Untamed

Çevrenizdekilerin dinlediğiniz yada çaldığınız müziğe verdiği tepkiler.?  - Sayfa 2 Empty Geri: Çevrenizdekilerin dinlediğiniz yada çaldığınız müziğe verdiği tepkiler.?

Mesaj tarafından ceysin Salı Haz. 29, 2010 1:49 pm

Beeen çok seviyorum asdasdasd senin yerinede seveblirim adasdsada
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Salı Tem. 06, 2010 7:51 pm

annem rock dinlememe karıştığı için artık müzik çalardan dinliyorum
    klasik müzik sevdiğim içinde benle oturup dinliyor
    acaip (a)normalim
    hem oturup rock dinler sapıklık yaparım
    hemde klsik batı müziği dinleyip shakespare okurum(yani tiyatro metinlerini)
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Tem. 06, 2010 7:56 pm

hiçbir şey demiyorlar Very Happy annem arch enemy dinlerken bile birşey demiyorlar Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Salı Tem. 06, 2010 8:01 pm

ha birde popüler olarak "kapat şu imparatoru" lafı var Koptum
    onların I'd give my heart'ı imparator olarak algılaması benim suçum değil ki. Ama bak dinledim. Hakikatten sanki 'imparator' diyor Sharon teyze. Very Happy
    unforgiven
    unforgiven
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından unforgiven Salı Tem. 06, 2010 11:05 pm

kimse bi şey demiyor sadece müziğin sesini fazla açıyosun diyolar özellikle geceleri onun haricinde son derece efendi biliniyorum Kocaman Gulumseme
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Çarş. Tem. 07, 2010 9:09 am

unforgiven demiş ki:kimse bi şey demiyor sadece müziğin sesini fazla açıyosun diyolar özellikle geceleri onun haricinde son derece efendi biliniyorum Kocaman Gulumseme
    Seni sert müziğe alıştıran kim acaba Kocaman Gulumseme
    *Sinta*
    *Sinta*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *Sinta* Çarş. Tem. 07, 2010 9:36 am

hahaha konu tam benlik!!Tepkileri dinleyin:

Anneanne:Nebiçim müzik o öyle adam gırtlağını parçaladı.
    Teyze:Azıcık daha doğrudüzgün bişeyler dinlesen olmaz sanki
    Anne:Bak o adam\kadın bağırdıkça benim sinir katsayım yükseliyo bak.
    Baba:Kızım kıs şunun sesini.Odanda dinliyosun salondan duyuyoruz(Kulaklıkla dinlediim düşünülürse,ilginç)
    Kuziler:Bunu dinliomusun??Bak şunu da sevebilirsin
    Arkadaşlar:Aaaaaaaa spr ya adı ne bu grubun??

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:04 pm