Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

Çıkma Teklifi

princeton_girl1818
    princeton_girl1818
    Marked
    Marked

Çıkma Teklifi Empty Çıkma Teklifi

Mesaj tarafından princeton_girl1818 Perş. Ocak 14, 2010 5:29 pm

Gözlerimin görebileceği en güzel kızı gördüm belki..O gün..İste o gün basladi hersey..Garip bi his sanki..Bazen umutlandiran..Bazen sadece karamsarlik..Benim olsan..Soylemesi bile bir güzeldi sanki..Ama ya istemesen?ya hoslanmasan benden..Aklımı yiyip bitiricem sanki..Gelip konussam senle acilsam..Rahatlarmiyim..Bir bakısınla kalbimi yerinden cıkartacak sen..Cıkarmiydin benle..Dayanmiyor artik kalbim seni görüpte acilamamaya..Her gülümsediğinde artiyor sanki cesaretim simdi simdi diyorum..Ama Bir yandanda korkuyorum..Seni kaybetmeye..Bir daha konuşmassan benle diye..Ama cesaret edipte bu yazdiklarimi vericem sana belki bir sansim olur diye..Yada sadece tamamenl karamsarliga kapilmamak için..Seni gercekten sevdiğimi sadece seni istediğimi bilsen..Yinede Bir sans vermezmiydin bana?

Belki bi siir kadar kafiyeli deyil..Yada bir edebi metin kadar düzgün..Sadece kendi hissettiklerim..Bazen kucaklar dolusu sevgi bazende kucucuk bir umut..Benim sıkıcı hayatımın umudu, kalbimin içini dolduran sevgim olurmusun?
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Çıkma Teklifi Empty Geri: Çıkma Teklifi

Mesaj tarafından ChatLaqq Ptsi Şub. 01, 2010 8:20 pm

Evett Razz Very Happy
    Çok güzel ama gerçekten ben olsam kabul ederdim Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör