Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
enyuar
vanpirella........
pSych0path}
ceysin
ebru
mavi_keßeLeck
Kiraz*
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
Wampi
RUH
15 posters

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı Empty We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 4:14 pm

WE COULD BE THE SAME AYNI OLABİLİRDİK

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı 1darksky

Her kez gibi aynı ama kendilerinin bile bilmediği farklı olan sadece altı kişi altı savaşçı her şeyden habersiz saklanan gerçekler çok yakında açığa çıkıyor ama bu altı kişinin ölümü oluyor onları ölüme sürüklüyor kurtulmaları çok düşük bir yandan müzik le ilgili olan hayalleri onları zor durumda bırakıyor sadece bir kitap bunları yapabilir mi? Onları gerçeklere götürüp geri dönüşlerini zorlayabilir mi?

Saklanması zor bir kitap her kezden farklı olan bu altı kişi bakalım hem müzikle ilgili hayallerini gerçekleştirip hemde hayatlarını kurtarabilicekler mi kendilenin bile bilmediği her kezden farklı olan savaşçılar
    .

Vampir savaşçıları
    Karakter Tanıtımı

Göksu (RUH)
    Şarkı yazmayı sever kendi şarkılarını yazar zifir grubunda solisttidir.Yağmurda ipodu takıp gezmeyi seviyor.Çok güzel anlayışlı fedakar çalışkan
    araştırma yapmayı sever arkadaşlık duygularına önem verir yapılan hataları affetmez.Sıradan şeyler ona göre değildir yaşamı boyunca yeni şeyler öğrenmek için çalışan tehlikeli vampir savaşçısıdır.

Melodi(Phoenix)
    Bas gitar çalmayı sever zifir grubunun bas gitaristtidir.Çok güzel, çalışkan ve anlayışlıdır.Hayvan hakları savunucusudur.Şarkı yazmayı seviyordur.Gri-beyaz bir iran chinchilla kedisi vardır.Kibir ve yalancılıktan nefret eder.Neşeli biri tehlikeli vampir savaşçısıdır.

Ahmet Selim(Ahmet selim )
    Bateri çalmayı sever zifir grubunun bateristtidir.Çalışkan iyi sempatik çok yakışıklıdır.Yanlız yaşamaktan korkan birisidir tehlikeli vampir savaşçısıdır.

Bengisu(pSyc0path})
    Elektro gitar çalmayı sever zifir grubunun elektro gitaristtidir.Şarkı yazmayı sever.Çok güzel çalışkan iyi neşeli arkadaşlarına önem verir tehlikeli vampir savaşçısıdır.

Umur (Wampi)
    Turntable çalmayı sever kısaca Dj dir zifir grubunda dj çalanıdır.Çok yakışıklı çalışkan dürüst.Herkezle iyi anlaşır arkadaşlarına önem verir.Açık sözlü tehlikeli vampir savaşçısıdır.
    Ayça(Aysa)
    Dansçı zifir grubunun dansçısıdır.Çok güzel hevesli heyecanlı aceleci esprili birisidir.Tehlikeli vampir savaşçısıdır.
    Bu altı kişi altı ayrı kişilik altı ayrı tehlikeyi çaprıştıran vampir savaşçıları hayatları pahasına bile olsa tehlikeyi seven daima olucak vampir savaşçılarıdır.

Göksu=12 Ruh Kılıcı

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı Excalibursunlite

Ahmet Selim=Baltalı Mızrak

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı 77668312wb6

Umur=Elektromanyetik Pala

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı 18666171mp6

Melodi=Geniş Kılıç

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı 1hrobustesbreitschwert

Bengisu=Aslan Katleden

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı 21keskinpalato4

Ayça=Gümüş Kılıç

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı Metalkinlidetayislemesu

WE COULD BE THE SAME AYNI OLABİLİRDİK BİRİNCİ BÖLÜM
    Bugün hava çok soğuktu sanki yaz mevsimi kendini kış mevsimine bırakmıştı.Hayatımda ilk defa yaz mevsiminde bu kadar çok üşüyordum.Birden kapı çaldı sanırım arkadaşlarım gelmişti yine tam zamanında, bugün beraber yazdığımız şarkının müziğini yapıcaktık.Hemen gidip kapıyı açtım hepsi yanında müzik aletlerini getirmişti ve çok üşümüşlerdi anlaşılan hepsinin yüzü kıpkırmızıydı bir an gülesim geldi o soğukta ama gülemedim çünkü hava çok soğuktu.

Hepsine 'Hoşgeldiniz'dedim ve içeri davet ettim.Onlarda hep bir ağızdan 'Hoşbulduk'dediler.Sonra hemen odama çıktık bugün hepimizde fazla suskunduk. Bu çok acayipti melodi çok neşeli biridir ama o bile bugün suskundu.Bugün tuhaf birşey olucağına inanıyorum ama kötü mü iyi mi karar veremiyorum ama benliğimizi bulucağımıza inanıyorum.Aslında çok saçma gelebilir ama öyle bana öyle geliyor en azından.
    Hepimiz beraber yazdığımız şarkı hakkında konuşurken arkamızda sis içinde biri belirdi ve ben hemen çığlık attım.
    Ahmet'Bu da neydi şimdi'dedi.
    Melodi 'neler oluyor'dedi.
    Ben ise 'Arkanıza bakın 'dedim.Nasıl böyle davranabiliyordum anlamıyordum sonuçta ilk onu ben görmüştüm sadece çığlık atıp iki kelime etmiştim.Bana çok tanıdık geliyordu aslında hiç görmediğim ama tanıdığım birisiydi arkadaşlarım arkalarına baktıktan sonra onlarda çığlık attı.
    Adam ise 'Lütfen çığlık atmayı kesin herkesi başımıza mı toplamak istiyorsunuz siz size her şeyi anlatıcam benden korkmayın benden size zarar gelmez'dedi.
    Ahmet'siz kimsiniz neden burdasınız'dedi.
    Umur 'Nasıl burda beliriveriyorsunuz'dedi.
    Ayça ise hiçbir sey demedi şokdaydı dahala.
    Melodi'Lütfen bunu bize açıklayın ya da polisi çağırmak zorunda kalıcam' dedi.
    Ben ise'Durun melodi polisi aramana gerek yok ben inanıyorum açıklayıcı bir nedeni olduğuna ve beyefendi size gelince lütfen her şeyi tek tek açıklayın'dedim.
    Melodi'Göksu saçmalama bu adam bize her şeyi yapabilir hemen polisi arıyorum bu adama nasıl inanabilirsin'dedi.

beğenirseniz ikinci bölümüde yazıcam

Jüpiter Gezegenimiz

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı Ajupiter2

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı Gezegen

En son RUH tarafından Paz Tem. 25, 2010 9:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 17 kere değiştirildi
    Wampi
    Wampi
    Betrayed
    Betrayed

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı Empty Geri: We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı

Mesaj tarafından Wampi Perş. Haz. 24, 2010 4:23 pm

Tek kelimeyle mükemmel.. Onları gerçeklere götürüp geri dönüşlerini zorlayabilir mi? hele bu söze hayran kaldım..Süpersin Göksu!!
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı Empty Geri: We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 4:24 pm

Gerçekten süper mi teşekkürler dj
    Wampi
    Wampi
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Wampi Perş. Haz. 24, 2010 4:26 pm

Önemli değil gerçek hislerim sadece.. Wink
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Haz. 24, 2010 4:32 pm

Çok güzel Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 4:35 pm

ahmet seni nasıl tanıtmışım
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Haz. 24, 2010 4:39 pm

süper Kocaman Gulumseme
    ellerine sağlık Göksu Very Happy
    Wampi
    Wampi
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Wampi Perş. Haz. 24, 2010 4:42 pm

İkinci bölümü istiyoruz! Dimi Melodi? Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Haz. 24, 2010 4:45 pm

Evet cheers
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 4:45 pm

çok teşekkürler
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 5:21 pm

tamam sizin için 2.bölümü yazıcam
    Wampi
    Wampi
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Wampi Perş. Haz. 24, 2010 5:24 pm

Ne zaman?
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Haz. 24, 2010 5:26 pm

Göksu çok güzeldi canım. Yeni bölüm istiyoruz We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı Icon_biggrin
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 5:27 pm

tamam bilmiyorum ne zaman beğendiğinize sevindim
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Haz. 24, 2010 5:30 pm

Sen yaz biz bekleriz We Could Be The Same Aynı Olabilirdik 11.Bölüm ve Karakter Tanıtımı Icon_biggrin
    Wampi
    Wampi
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Wampi Perş. Haz. 24, 2010 5:33 pm

Ben beklemem Very Happy Şaka tabiki en güzelini yaz!
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 5:37 pm

tamam olur yazarım bu arada kiraz sanada rol vericem
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Perş. Haz. 24, 2010 7:11 pm

Vay Göksü çok güzel olmuş yb ! Kocaman Gulumseme Acaba bu gelen herif de kimin nesi ? Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 7:50 pm

hangi herif
    Wampi
    Wampi
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Wampi Perş. Haz. 24, 2010 8:14 pm

Sisle gelen adam varya ondan bahsediyo heralde Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Haz. 24, 2010 8:18 pm

evet Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 8:18 pm

hımmm evet olabilir ondan bahsediyordur
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 24, 2010 9:00 pm

çok güzel olmuş cnm.devam et... Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 24, 2010 9:02 pm

teşekkürler beğenmene sevindim
    ceysin
    ceysin
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ceysin Perş. Haz. 24, 2010 10:17 pm

Çok güzel olmuş 2.bölümü heyecanla bekliyorum

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 8:41 am