Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
GeNcAy
Wampi
enyuar
ceysin
RUH
vahşi viyola
Erdem Fierce
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
pSych0path}
Kiraz*
edella
16 posters

Phoenix ile Röportajımız

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Phoenix ile Röportajımız Empty Phoenix ile Röportajımız

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 11:33 am

1)Sence iyi bir yazar…?

Bence iyi bir yazar daima orjinal olandır.Tabii ki yazarlığa ilk başlandığında birilerinden ya da bir şeylerden esinlenilir ama gerçek anlamda yazar olduğunda ve insanlar senin yazdıklarını okuduklarında "bu gerçekten inanılmaz, hiç böyle bir şey okumadım" diyebilimeli.

2)Hayat felsefen?

Hızlı yaşa genç öl

3)Birine ya da bir şeye öfkelendiğinde tepkin nasıl olur?

Öncelikle inanılmaz bir saldırganlık hissi duyarım.Yani elime geçen ilk şey ya da kişiyi parçalayabilirim Ama sonra sakin olmaya çalışır ve bunun çok salakça olduğunu düşünürüm.Karşımdaki ne olursa olsun değersizdir diye düşünür ve alayla geçerim.

4)En sevdiğin kitap ve yazar? neden?

Frankestein-Mary Shelley.Çünkü o şu an gerçek anlamda sevdiğim Fantastik roman türünün yaratıcısıdır.

5)Ölüm sence?

Kurtuluş ve rahatlamadır.Yani bu şekilde çabalamaktansa huzurlu bir sonsuzluğa ulaşmaktır.

6)Sitede en iyi anlaştığın kişi ya da kişiler?

Selim,Süm,Erdem,Ayça,Merve,Göksu, Lal ve daha pğek çok kişi Zaten özel olarak anlaşamadığım biri yok

7)En sevdiğin ders?

Aslında coğrafya dışında bütün dersleri severim Ama en çok Tarih,Edebiyat ve Geometri.

8)Sana göre aşk nedir?

Saçmalık.Mantıksızca bir şey.Aşk için birini kendinden fazla düşünmek ve sevmek derler.Böyle acımasız bir Dünya'da birini kendinden fazla düşünmek anlamsız bence.

9)Diyelim ki fotokopi çektireceksin. Etrafta kimseler yok ve fotokopi makinesinde o gün heyecanla beklediğin yazılı soruları var. o durumda ne yapardın?

Tabii kör olası şeytan bakmamı söylerdi Ama kendimi dizginlerdim.Ahlaki yönü bırakın benim kişiliğim için bile çok ters.Ben hayatımda kopya bile çekmemişimdir.

10)Evcil hayvanın var mı? varsa adı nedir ve bize biraz ondan bahsedebilir misin?

Bir kedim var.Gri-beyaz bir iran chinchilla kedisi.Ad konusuna gelince herkes farklı sesleniyor ona Ama ben Hygieia diyorum çünkü o benim sağlık Tanrıça'm gibi.İnsan onunla bütün dertlerini unutur Yalnız geceleri kendi yerinde değilde sırtımda uyuması bazen sorun olabiliyor

11)En sevdiğin çiçek?

Açıkçası çiçkekleri pek sevmem ama orkide felan değildir.

12)Gece evi serisinde en sevdiğin karakter ya da karakterler? Neden?

Afrodit ve darius Diğerleri bana biraz salak geliyorlar Afro güzel laf sokuyor, Darius ise adam gibi adammm

13)Eğer Zoey^^în yerinde olsaydın hangi erkeği seçerdin: Erik, Loren, Heath, Stark, Kalona? Neden?

Ayy Zoey'nin yerinde olmak mı?Allah korusun Hiç birini seçmem hepsi sıkıcı.Afrodit'i öldürüp Darius'a el koyabilirim ama Yakışıklılık falan için değil ama Darius iyi biri

14)Eğer insan olmasaydın ne tür bir canlı olmak isterdin? Neden?

Hımmm...zor bir soru aslında.Her canlının bir zorluğu vardır.Birini seçipte, bunun derdi yok gül gibi geçinirim, diyemem.Ama eğer seçicek olsam kuş fena olmazdı.En azından onların ulaşımı kolay

15)Hayvanları korumak hakkındaki düşüncelerin?

Çok sıkı bir hayvan hakları savunucusuyum desem?

16)Sitede en çok eğlendiğin bölüm ?

Arkadaşlarım olduktan sonra bölüm farketmiyor açıkçası Bu arada ortalığı bazen dağıtabiliyoruz Adim'e burdan selamlar

17)Sitenin kapanmadan önceki hali mi daha iyiydi yoksa bu hali mi daha iyi?

Bence bu hali.Ben o siteyi bulduğumda üye sayısı azdı ve pek gelişmemişti.Ama şu anda gerçek ve kaliteli bir forum oldu.

18)En sevdiğin yemek ve asla yemem dediğin yemek?

En sevdiğim yemek...bilemiyorum sebze severim ben, yani vejateryanlığın getirisi
    Asla et yemem

19)Hiç birisiyle öpüştün mü?
    Özel hayata saygı admin gör bunları ayıp

20)Herhangi bir insanda en nefret ettiğin yön nedir?

Kibir ve yalancılık.Kendini Dünya'nın merkezi gören kişilerden nefret ederim.Ayrıca yalancılardanda.

21) En sevdiğin hayvan ve bu hayvanın sana ilginç gelen özellikleri?

Aslında bütün hayvanları severim ama yunusların yeri ayrıdır.Balık burcu olduğum için olabilir Oldukça zeki hayvanlardır.

22)İleride olmak istediğin meslek ve neden?

Siyasalı seçicem.Artık beni nerelere götürürse Seçmemin pek çok nedeni var.Öncelikle siyasal bilimleri seviyorum.Ayrıca bu ülkede pek çok şeyin yanlış gittiğini düşünüyorum.Markisistlerin kapitalizm görüşünün gerçekleşmesini istemiyorum.Ayrıca bu ülke için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum.

23)Hangi renk senin ruh halini daha çok yansıtır?

Siyah.Çünkü daima işin kötü yanını düşünürüm.

24)Nickini neden ^^Phoenix^^ olarak seçtin?

Mitolojiyi ve mitolojik varlıkları severim.Ayrıca Phoenix'in aslında Ankakuşu değilde bizim Türk soylarından varolmuş bir kuş olduğunu biliyor musunuz?

25)Birisi ne yapsa seni çok kızdırır?

İftira atsa ya da kendini çok beğenmiş davranışlar sergilese.Bu ikisi yapıldığında asla susup oturamam.

26)İlk ve son aşkın?

yok öyle biri olmaz olsun emi

27)Arkadaşların arasında neden psikopat olarak tanınırsın ve neden baskıcı psiko?

Psikopat demelerinin nedeni fazlaca neşeli olmam ve ciddi konuları bile şakaya vurmam.Ayrıca zekam garip bir şekilde sadece espri ve sadistliğe çalışıyor.Alın size psikopatlığın bir numaralı nedeni

28)Hayatında en korktuğun anını anlatır mısın?

Öyle bir an yok.En azından şimdilik

29)vazgeçilmez 3 eşya ya da kişiler ?

Selim bile bunu cevaplar Eşya;macbook, ipod ve cep telefonu kişi olarak, bilemiyorum ben çok çabuk bir insanı silip atabilirim.Bu yüzden kesin olarak bir şey söylemem yanlış olur.Bebekliğimden beri tanıdığım arkadaşımla bir laf yüzünden 8.5yıldır konuşmuyorum.

30)En çok kullandığın kelime?
    elimde değil lanı çok kullanıyorum bazende yahu vay anasını demeyede ilayda'dan sonra başladım

31)Olmasını en çok istediğin hayalin?

Hayallere bağlanmamak gerektiğini düşünüyorum.Çünkü hayaller bir şeyi çok istemektir ve bir şeyi çok istemekte insana daima zarar verir.

32)Kendini idiot gibi hissettiğin zamanlar oldu mu? neden?

Olmaz mı?(bir de adam gibi Türkçe yazsana )Bilemiyorum bazen bir olaya verdiğim tepki ya da benzeri ir şey karşısında böyle hissedebilirim ama o zamanlarıda kafaya takmaz kendimle dalga geçerim

33)Öğrendiğin diller arasında seni en çok zorlayan hangisiydi? neden?

Sümce Ciddi anlamda zorlayan bir dil oldu mu?Öğrediğim dillerin nerdeyse hepsini kendi kendime öğrendiğim için tabii ki zorlandım ama en çok çince'den nefret ettim.O nasıl bir dil yahu?

34)İsmin melodi değil de başka bir isim olsaydı bu ne olurdu?

Geber böyle bir adın olduğunu düşünsene Bilemiyorum adımı sevmem ama zaten bu saatten sonra değiştirmeyi düşünmeyeceğim için buna kafa yormadım.Zaten cevapta ruh halime göre değişir.

35)Popüler kültür hakkındaki düşüncelerin?

Lanet olsun ona!Cidden.Hiç sevmiyorum.Artık eski değerlerin kalmama nedenide bu zaten.Popüler kültüre kültür demek bile yanlış bence.Teenegarlar'ın, yani ergenlerin, akıllarını bulandırıp onları çekmekten başka bir işe yaramıyor.Tamamen paraya dayandırılmış.Saçmalıklara bulandırılmış bir şey.Cidden, eğer bir film yapıyorsanız ve çok kazanmak istiyorsanız imkansız aşk,yakışıklı çocuk(aslında hepsi süttür) ve fantastiği birleştirin.Müzik konusundaysa birine beste birine söz yadırdıktan sonra sesin kötüde olsa efektlerle düzelt ve kıvırt.Tebrikler milyonersin.Ödül törenleri ise ayrı bir saçmalık.Popüler olana ver ödülü.Kim hakediyor önemli değil.

36)Ulaşamadığın biri ile tanışıp sohbet etme olanağın olsaydı bu kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdin?

Ulaşamadığım biri mi?Niye ben ona ulaşmaya çalışıyorum o bana ulaşmaya çalışsın Hayır özel olarak öyle biri yok ama ölmüş biri olarak(ancak öbür tarafta ulaşırım, cehennemde buluşabiliriz)Friedrich Nietzsche ile felsefe, psikolojik edebiyat üzerine tartışmak isterdim.

37)Hiç kimsenin göremediği bir özelliğin var mı? Varsa neden bugüne kadar gizli kaldı?

Sayamayacağım kadar çok şey var.Ama bunları açıklayacak olsaydım zaten şimdiye kadar gizli kalmazdı Burdan benim sırlarımı bilen Selim bile ancak bunların yarısını biliyor

38)Hangi markalara tutkunsun?

Marka giyinmekten nefret ederim.Annem ise tam zıttım.İyisi olsun hesabı.Ama ben bunun doğru olmadığını düşünüyorum.Üzerindeki yazı yüzünden bir çuval para ödeyeceğime o kadar zor durumdaki kişiye yardım ederim.Ayrıca marka olayı bence sınıfta farklılık oluşturuyor, hiyerarşi gibi.
    Bir keresinde annemin bana aldığı adidas ayakkabıların marka kısmını boyadığımı hatırlıyorum Gösteriş meraklıları gibi olmak istemiyorum.

39)Bir film yapmaya karar versen adı ve konusu ne olurdu?

Konusu tahminimce fantastik bir devrim hikayesi ya da dram olur.Sprit revolutions gibi. Adını yine bu şekilde koyardım tahminimce.

40)Yakın bir arkadaşın kanunsuz bir iş yapsa polisi arar mısın?

Tabii ki.Arkadaşlık ve iş başka olduğu gibi bu konuda çok farklıdır.Ayrıca bu benim seçmek istediğim meslek ve yaşamak istediğim hayatada karşı.

41)İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutar mısın yoksa bütün duygularını olduğu gibi gösterir misin ?

İnsanların gördüğü kişiliğim aslında hiç bir zaman gerçek kişiliğim olmadı.Ama gerçek kişiliğimi o kadar uzun zamandır saklıyorum ki sanırım artık yok oldu.Geriye sadece bu neşeli ve alaycı tarafım kaldı

42)En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?

En beğendiğim huyum hiç bir şeyi kafaya takmamam.Pc mi bozuldu, salla!Sınıfta mı kaldın,salla!Öldüm mü, salla
    En beğenmediğim huyum ise çabuk sinirlenmem ve insanları tek kalemde silmem.Ani çıkışlarım çok oluyor.Fazlasıyla gururluyum.Asla ilk adımı atamıyorum.

43)Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin?

Metal Forever Ac/Dc, Manowar, Within Temptation,Nightwish, Xandria, slayer, Megadeth ve daha pek çok grup.(alice Cooper'ı da unutmamak lazım.)

44)Yaptığın en büyük çılgınlık?

Saymakla bitmez.Ben bir iddia için herş eiy yaparım Bir keresinde sırf bir iddia için polislik olacaktım
    Ayrıca yine bir iddia için 50 Britney spears albümü alıp sokakta bedava dağıttığımı hatırlıyorum

45)Geçmişte yaşasaydın kim olurdun?

Geçmişte yaşasaydım sivri dilim ve açıksözlülüğüm yüzünden idam edilirdim heralde Tahminimce köyün ya da kasabanın ünlenen delisi olurdum

46)Mitolojiyle ilgilenir misin? Hangi tanrı/tanrıçayı daha çok beğenirsin?neden?

Mitolojiye takıntılı derecede bağlıyım. Hygieia,Fraude,Artemis,Hades,Dike,Amphitrite,Uranos ve daha pekçoğu.

47)En sevdiğin film?neden?

Seçmek zor.Top250'nin çoğunu severim.Ama V for Vendetta'daki devrime susamnışlığa, hiyerarşiye baş kaldıran bir anarşistin hikayesinin anlatılışına özel olarak bağlanmış durumdayım.

48)Sence Hiyerarşinin iyi yönleri var mıdır?

Hiyerarşi'nin hiç bir şekilde iyi yönü olduğunu düşünmüyorum.Bu birazda Hiyerarşi'ye neyin sebep olduğuyla ilgili.Örn;Kapitalizm iyi ve kötü yönlere sahiptir.İyi yönü şu anda kullandığımız pek çok teknolojik alet kapitalizm ile ortaya çıktı.Kötü yönü ise hiyerarşiye neden oldu ve sermaye sahipleri yönetime egemen oldu.

49)Monogami mi poligami mi?

Bence monogami.İnsanlar eski fikirli olduğumu düşünüyor bazen ama bu saçmalık.Poligami bana çok aşağılık geliyor.Aşka inanmasamda böyle bir şey tüm dünyaca kabul ediliyor.Eğer aşka inanıyorsan poligamiye nasıl inanıyorsun halan anlamış değilim.

50)Bu dönemde çıkan filmler hakkında ne düşünüyorsun?

Kesinlikle korkunç.Film kültürünün batışını izliyor gibiyim.Evet iyi sermaye sağlanıyor iyi getirileri oluyor ama artık sadece pazar üerine kurulu.Son dönemde 8in üstünde bir film görmedim bile.Twilight gibi filmler teenegarları etkileyerek para kazanmaktır.Bu beni çok üzüyor.Son yıllarda top250ye giriş yapan sadece animasyonlar.Artık animasyonlar daha değerli.Çünkü onlar etkilemek ve para kazanmak amaçlı yapılmıyor.

51)En iyi filmler hangileriydi senin için?

V for Vendetta,The Prestige,American History X, Clockwork orange, Nightmare Before Christmas(Tim Burton'a hastayım )Top5'im bu.Hepside birbirinden değerli ve önemli filmlerdir.Hepside 8'in üstündedir.Yani kalitelidir, sermaye üzerine kurulu değildir.

52)Müzik kültürü hakkındaki fikirlerin/düşüncelerin?

Müzik kültürünü ayakta tutan metal müzik.Böyle düşünmemin nedeni metalci olmam değil.Müzik kültürü berbat bir hal aldıda ondan.Artık sokaktan çevirdiğin her kişi sanatçı.Popüler kültürün sonucu.Metal'i eziyorlar ama daima en çok satan, en değerli gruplar Metal müzik yaptılar.Ayrıca pop müziği iki üç gün dinler sıkılırsın ama şimdiye kadar Slayer'dan, megadeth'ten ve Manowar'dan sıkılan bir insan görmedim.
    Metalcilere kültürsüz deniyor ama %90'ıklasik müzik dinliyor.Bende dahil.Hangi popçu P. I. Tchaikovsky, Debussy yada mozart dinlemiş?
    Kısacası popüler kültüründe diğer ucuz kültürlerinde canı cehenneme!Siz metali anlıyamıyor olabilirsiniz ama bu bizim için daha iyi.Çünkü sizsizde çok iyiyiz.

53)Okuyuculara son olarak ne söylemek istersin?

Bunu okuduğun için 7gün içinde öleceksin
    Ne söyleyebilirim ki?Şu bir kaç dakikada ne anlatmak istediğimi anlamışlardır umarım.Yoksa zamanları boşa giti.İyiki bir de para vermemişler çünkü geri ödememiz gerekirdi
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Phoenix ile Röportajımız Empty Geri: Phoenix ile Röportajımız

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 11:38 am

Aneeeeem ! Melooooooomlaaa ! Okumadan yorum yapıyorum Phoenix ile Röportajımız Icon_razz Okuyayım bir Phoenix ile Röportajımız Icon_razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 11:40 am

haha bende bazen öyle yapıyorm Razz oku Razz
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Haz. 19, 2010 11:41 am

Cidden iyi bir röportaj olmuş. Very Happy

52)Müzik kültürü hakkındaki fikirlerin/düşüncelerin?

Müzik kültürünü ayakta tutan metal müzik.Böyle düşünmemin nedeni metalci olmam değil.Müzik kültürü berbat bir hal aldıda ondan.Artık sokaktan çevirdiğin her kişi sanatçı.Popüler kültürün sonucu.Metal'i eziyorlar ama daima en çok satan, en değerli gruplar Metal müzik yaptılar.Ayrıca pop müziği iki üç gün dinler sıkılırsın ama şimdiye kadar Slayer'dan, megadeth'ten ve Manowar'dan sıkılan bir insan görmedim.
    Metalcilere kültürsüz deniyor ama %90'ıklasik müzik dinliyor.Bende dahil.Hangi popçu P. I. Tchaikovsky, Debussy yada mozart dinlemiş?
    Kısacası popüler kültüründe diğer ucuz kültürlerinde canı cehenneme!Siz metali anlıyamıyor olabilirsiniz ama bu bizim için daha iyi.Çünkü sizsizde çok iyiyiz.

özellikle bunu sevdim
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 11:46 am

Sayamayacağım kadar çok şey var.Ama bunları açıklayacak olsaydım zaten şimdiye kadar gizli kalmazdı Burdan benim sırlarımı bilen Selim bile ancak bunların yarısını biliyor

söylesene ben senin öğrenirim onları Razz

19)Hiç birisiyle öpüştün mü?
    Özel hayata saygı admin gör bunları ayıp

süm çok ayıp Razz

böyle sorular soruluyor olsaydı erdeme soracağım soruyu biliyordum Koptum

29)vazgeçilmez 3 eşya ya da kişiler ?

Selim bile bunu cevaplar Eşya;macbook, ipod ve cep telefonu kişi olarak, bilemiyorum ben çok çabuk bir insanı silip atabilirim.Bu yüzden kesin olarak bir şey söylemem yanlış olur.Bebekliğimden beri tanıdığım arkadaşımla bir laf yüzünden 8.5yıldır konuşmuyorum

ezberledim artık bunu.seni birşeye ikna etmek için bunları gizlice senden almak lazım king BİLE Evil or Very Mad
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 11:47 am

haha yalnız onu herkes biliyo yani facebook testini çözen herkes ki ben o soruyu doğru yapmıştım Razz
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 11:51 am

38)Hangi markalara tutkunsun?

Marka
    giyinmekten nefret ederim.Annem ise tam zıttım.İyisi olsun hesabı.Ama
    ben bunun doğru olmadığını düşünüyorum.Üzerindeki yazı yüzünden bir
    çuval para ödeyeceğime o kadar zor durumdaki kişiye yardım ederim.Ayrıca
    marka olayı bence sınıfta farklılık oluşturuyor, hiyerarşi gibi.
    Bir
    keresinde annemin bana aldığı adidas ayakkabıların marka kısmını
    boyadığımı hatırlıyorum Gösteriş meraklıları gibi olmak istemiyorum.

Bende üzerimde marka taşımayı sevmiyorum.Marka giyerim tabiiki ama kimsenin gözüne sokmam.
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 11:54 am

Ben şimdi hafaya betülle ropörtaj yapacaktım ama siteye çoktandır girmiyo gircek mi ki Razz o olmazsa süm seninle yapıcam Koptum
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 11:55 am

Very Happy harbiden betül niye girmiyo ya Very Happy selim soru sayısında seni geçtim Razz haftaya geçme beni ya Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 11:57 am

60-75 soru lol! süm seni geçicem king
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 11:59 am

hani 100 soruydu Razz bi dahaki haftada ben seni geçicem o zaman Razz ama bi kaç hafta sonra elimizde soru kalmicak diyim Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 11:59 am

100 soru istersen olur,tamam Very Happy Razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 12:00 pm

tamam 100 soru istiyorum Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 12:01 pm

Olur Razz Bakalım o yazılı sınavı gibi Neden?lerle dolu sorulara vereceğin cevapları çok merak ediyorum Razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 12:02 pm

hocalar açıklayınız diyo neden demiyo Razz haha kaçamak cewaplar wermek serbest nasıl olsa Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 12:03 pm

ropörtajın sahibi geldi.gizli kullanıcı olmasına rağmen hissettim görürsünüz şimdi Koptum
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 12:04 pm

haha 6. hissin kuwwetli galiba Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Haz. 19, 2010 12:04 pm

ahahaha rezil olmuşum Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 12:05 pm

özel mesajlar sağolsun kuvvetlendiriyor Koptum
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 12:05 pm

ya ne rezillik ne rezillik geek
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 12:08 pm

Böyle rezil(!) bir ropörtaj cevapları veren kızım olduğu için utanuıyorum(!) Koptum
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce C.tesi Haz. 19, 2010 12:09 pm

Betul olmadigina gore Selim haftaya roportajini Sumukle yapacak Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted