Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
RUH
pSych0path}
ebru
Phoenix
edella
AhMeT&SeLiM-night
Damla&Stark
_fresh trouble_
Kiraz*
13 posters

Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Empty Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Haz. 18, 2010 11:07 pm

Çok istediniz yazdım.Okumazsanız ağlarım Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_razz

1.Bölüm

Göz kapakları yavaşça açıldı.Yeni bir güne merhaba diyordu.Acı dolu yeni bir gün.
    İçeri giren güneş ışığı gözlerini alıyordu.Elleriyle gözlerini ovuşturdu.Esnedi ve yatağın içine oturdu.Kendi kendine bugün ne giysem diye düşündü.Ne önemi vardi ki ? Şuana kadar kim onunla o olduğu için konuşmuştu.Hastalığından dolayı kimse onu önemsemezdi.Sonra anne ve babasının fotoğrafını eline aldı.11 sene önceki o mutlu aileyi gördü.İçi acıyordu.Özlem, acı, sevgi, yalnızlık...Bütün duyguları iç içe geçmişti.Sonra o anıyı hatırladı..."Heeey! Amy hadi beni yakala" diye bağırıyordu abisi."Will hızlı koşuyorsun.Jameeees ! haydi bana yardım et!" James gülerek Amy'i yanına çağırdı.Onunla konuşuyordu.Amy en çok evlerinin bahçesini severdi.Çınar ağcının dallarına yapılan salıncakta bütün gün sallanırdı.James onu salıncağa götürdü ve sallamaya başladı.Birden fren sesleri ve annesinin çığlığı duyuldu...Will caddeye doğru koştu.Brad Amy'i hemen evin içine soktu."Amy tatlım şimdi oda çık ve uyu.Birazdan yanına geleceğim." , "Brad annem neden bağırdı ?" , "Bilmiyorum canım,İzin ver gidip bakıyım." , "Brad korkuyorum.Lütfen çabuk gel..."
    Brad hemen evden çıkıp caddeye doğru gitti.Amy ne olduğunu çok merak ediyordu.Hemen salonun camına koştu ve...Annesi babasının başını dizlerinin üzerine koymuş ağlıyordu,çığlık çığlığa..."Adaaam ölme aşkım.Seni seviyorum.Bizi bırakma."Amy gözyaşlarına hakim olamadı.Abileri annesinin başında duruyorlardı.Will'in ağladığını gördü ...
    Amy kendine geldiğinde fotoğraf elindeydi.Parmaklarını fotoğrafın üzerinde gezdirdikten sonra gülümsedi ve tanrıya abilerini ondan almaması için dua etti.

2.Bölüm 2.Sayfada
    3.Bölüm 4.Sayfada
    4.Bölüm 6.Sayfada
    5.Bölüm 9.Sayfada
    6.Bölüm 13.Sayfada
    7.Bölüm 17.Sayfada
    8.Bölüm 19.Sayfada
    9.Bölüm 20.Sayfada
    10.Bölüm 21.Sayfada
    11.Bölüm 24.Sayfada

En son Kiraz* tarafından C.tesi Tem. 17, 2010 1:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 21 kere değiştirildi
    _fresh trouble_
    _fresh trouble_
    Marked
    Marked

Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Empty Geri: Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"

Mesaj tarafından _fresh trouble_ Cuma Haz. 18, 2010 11:36 pm

ellerine sağlık çok gzl olmuş yb at
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Empty Geri: Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Haz. 18, 2010 11:39 pm

Sağ ol Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_biggrin Okuyan olursa atarım tabiiki Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_biggrin
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Cuma Haz. 18, 2010 11:51 pm

ayy bu hikaye bende bayaa merak uyndırdı
    sevdim Smile Smile
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Haz. 18, 2010 11:56 pm

Sevmene sevindim Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_biggrin
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 9:01 am

ne hastası çocuk Mad çok güzel Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 11:32 am

Daha anlatmadım orayı çok uykum geldi yazmadım Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_razz Güzel değil ama hadi neyse Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_biggrin
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 11:39 am

güzel merak etme we yb Razz
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 12:14 pm

Okuyan yok Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_biggrin Böyle kimse okumazsa 3. sayfada kilitler arive kaldırırım Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_biggrin
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 12:15 pm

bana dediğini kendin yapıyorsan olmaz Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 12:15 pm

okuyan yok dediğin 4-5 kişi ayrıca daha yeni başlamışsın normal Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 12:16 pm

Doğru daha gece koydum Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  158646
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 12:16 pm

yanii Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 12:17 pm

Neyse, bakalım okuyucu kitlem ne kadar olucak Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Haz. 19, 2010 4:53 pm

benim Emocan'ım hikaye yazmış ve ben görmemişim affraid affet beni emocan'ım Sad
    süpersin bu arada cheers
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 4:55 pm

Ayyy bir yazma şevki geldi bana Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Haz. 19, 2010 4:57 pm

ahahaha yaz yaz Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 4:58 pm

Tamam dur yazıyorum Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_razz
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 5:30 pm

2.Bölüm

Yaşadıklarıyla baş etmeyi öğrenmişti.O daha 16 yaşında olmasına rağmen 30 yaşındaki bir kadının olgunluğuna sahipti.Yaptığı şeylerle gurur duyardı.Çünkü bir şeyleri başardığına inanıyordu.Saat daha çok erken olduğu için balkona çıktı.Temiz havayı içine doya doya çekerken bir anlığına nefesini tuttu.Yan villaya yeni birileri taşınmıştı.Herhalde o hastaneye kontrole gittiğinde taşınmışlardı.Çocuk onun çok ama çok hoşuna gitti.Kum rengi ve kıvırcık saçları,mavi gözleri ve kaslı vücuduyla dikkat çekiciydi.Güldüğünde gamzeleri ortaya çıkıyordu.ama şuana kadar hangi erkek Amy'i beğenmişti ki ? Amy hayatın acı olduğunu bir kez daha anlamıştı.Gözlerini dikmiş çocuğa bakarken göz göze geldiler.Çocuk ona gülümsedi ve Amy utançtan yerin dibine girmek istedi.Gözünün önüne gelen saçı eliyle kulağının arkasına attıktan sonra neredeyse koşarmışçasına odasına gitti."Sadece bir gülümsemeydi"diye fısıldadı kendi kendine.Sağına döndü ve boy aynasına baktı.Üzerinde askılı ve dizlerinin bir karış üstüne denk gelen bir gecelik vardı.Yanakları utançtan kıpkırmızıydı.Nefes alış verişleri düzensizdi.Banyoya gitti ve elini yüzünü yıkadı.Yaşadığı anı hayatı boyunca unutmayacağının bilincindeydi."Neden bu çocuk beni bu kadar etkiledi ! Ah kahretsin.Şimdi tek yapmam gereken onu unutmak.Elde edemeyeceksem onu önemsememin bir önemi yok.Tamam şimdi giyinip aşığıya ineceğim.James benim için geldi.Yeni okulumda mutlu olucağım."dedi kendi kendine.Kendini sakinleştirmeliydi.Giyindi ve çok ağır olmayan makyajını yaptı.O lacivert göz kalemine bayılırdı.Kahverengi gözlerini daha güzel gösterdiğine inanıyordu.Dolabından yeni Nike'larını aldı ve giydi.Mutfağa indiğinde Will Amy'nin en sevdiği kekten yapmıştı.Will'in yanına gitti ve yanağına bir öpücük kondurdu."Amy günaydın.Düne göre iyi gözüküyorsun." , "Sağ ol Will.Artık yeni okulumda bir arkadaş edinmek istiyorum." , "heey Will yeni komşularımız kimler?" , "Bay Albert'lar mı ? Ah tatlım evet ,onlarla tanışma fırsatım oldu.Seninle aynı okula giden bir oğlu var.Eşini uzun yıllar önce kaybetmiş.Bugün Brad'le tanışmalısın.Yani bay Albert'ın oğluyla.Seninle tanışmak istiyor." , "Ne ! Benimle mi ?,Heey Will daha demin o çocuğu dikizlerken çocuk beni gördü.O çocukla asla konuşmam." , "Ahahaha sen onu mu dikizledin ?" , "Will gülme.Tamam dikizlemiş olabilirim ama istemeden oldu.Ayrıca bana gülümsedi." , "Tamam tamam gülmüyorum.Heey ne dersin Amy artık bir sevgilin olmalı ha ?" , "will kaçığın tekisin.Neden gidip evlen miyorsun ki ?" , "amy saçmalama" , "Tamam saçmalamıyorum sadece bir şakaydı.Abimi başka bir kadınla paylaşabileceğimi sanmıyorum.Ben gidip James'e bakıcağım.Geldi değil mi ? ", "Ah evet geldi.Bahçedeydi en son." , "Tamam." amy koşa koşa bahçeye gitti ve görebileceği en kötü manzarayı gördü.James Brad'le konuşuyordu.Kendi belli etmeden oradan uzaklaşmak istedi ama çok geçti."Amyyy tatlım gelsene." , "james...Seni görmek güzel." , "Tatlııım seni çok özledim.Gel buraya" dedi ve sarıldı.uzun bir hasret gidermenin ardından james lafa girdi."Amy bu Brad.Aynı okula gidiyormuşsunuz.Babası Bay Albert benim yönetmenim." , "Ah... mer..ha..ba" diye kekeli Amy. "Amy seninle tanışmak gerçekten güzel.Şey burada oturmana sevindim.Umarım benimle okula gelmeyi reddetmezsin ?" Brad amy'nin gözlerine umutla bakıyordu..Amy ne diyeceğini bilemedi.İlk defa birisi onunla konuşmaya can atıyordu.Bu şansı kaybedemezdi."Tabiiki." , "Ahh güzel.İkiniz neden gidip sohbet etmiyorsunuz.Konuşucak şeyleriniz olabilir.Ben gidip Will'e bakmalıyım." ," Ah james..." Amy James'e kal diyemeden James gitmişti.Şimdi Brad'le başbaşaydı...
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Haz. 19, 2010 5:31 pm

seninde ilahi bakış açısı kullanman çok hoşuma gidiyor emocan'ım Kocaman Gulumseme
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 5:32 pm

Kahraman anlatıcının bakış açısıyla bazı durumları ifade edemeyeceğime karar verdim ve ilahi bakış açısı kullanıyorum Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 5:34 pm

beğendim emelmm Very Happy yb istiyorum Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 5:34 pm

Yarın falan yazabilirsem yazarım Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Haz. 19, 2010 5:35 pm

yaz bakalım bekliyoruz Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Haz. 19, 2010 5:36 pm

Karışık yazıyorsam eğer söyleyin Mutluluk bir adım uzağımda 11. Bölüm "Selly"  Icon_biggrin

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 1:44 am