Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+17
edella
¤ тσяу ¤
mavi_keßeLeck
CharLote
grida
zoey_steve
bushra
él!f kIzıLKuş
helio
ilayda_fallen
enyuar
HouSeOfNighT-NaLa
Phoenix
**Gossde_Nur**
ateş ve barut
AhMeT&SeLiM-night
GeNcAy
21 posters

Sadece bakın beğenmezseniz sayfayı değiştirmeniz yeter!!(LüTFen!!xD

grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Sadece bakın beğenmezseniz sayfayı değiştirmeniz yeter!!(LüTFen!!xD - Sayfa 4 Empty Geri: Sadece bakın beğenmezseniz sayfayı değiştirmeniz yeter!!(LüTFen!!xD

Mesaj tarafından grida Salı Ocak 12, 2010 9:41 pm

süper olmuş Smile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Sadece bakın beğenmezseniz sayfayı değiştirmeniz yeter!!(LüTFen!!xD - Sayfa 4 Empty Geri: Sadece bakın beğenmezseniz sayfayı değiştirmeniz yeter!!(LüTFen!!xD

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Ocak 13, 2010 4:34 pm

çok thanks öptüm hepiniz xDD
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Perş. Ocak 14, 2010 11:04 pm

yb yb Very Happy
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote Cuma Şub. 26, 2010 2:49 pm

yiğişin bakalım sizi aşk böcükleri Very Happy manyak olmuş yha tebrikler tebrikler spr spr spr Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Cuma Şub. 26, 2010 5:58 pm

ben gene gewç yakaladım süper olmuş gencay dvm dvm dvm Smile)SmileSmileSmile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Şub. 27, 2010 9:10 pm

aman bea kuz baya geç oldu çok tahnks nurum ama pc ye geçmek zor gelio bna we çokda talep olmadı ztn sınw war belki yaz dewam ederim yada kafama eserse yrn xD xD Very Happy çılgın bi ruhum war Razz
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 9:18 pm

kafana eserde yarın yb gönderirsin inş SmileSmile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Şub. 27, 2010 9:19 pm

heheheh çözdün bni bebek Razz geek
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 9:20 pm

çözdüm SmileSmileSmile
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Mart 01, 2010 11:16 pm

GeNcAy demiş ki:-Neeee!!!...
    O an fark ettim ki Edgar konuşmamızın başından beri bizi dinliyormuş...
    -Ashley sen neden bahsediyorsun?"tam bir şok içindeydi ve çok öfkeliydi onu pek böyle görmezdim.
    Kolumu sıkıca kavrayıp beni ayağa kaldırdı normalde buna asla izin vermezdim -ki bence bunu Edgar da biliyordu-ama normal değildi artık hayatım...
    Beni büyük okulumuzun boş bir koridoruna kadar sürükledi (öğrenciler artık bu koridoru kullanmazdı çünkü ana binaya ek bina yapılmıştı ve ek bina bu koridordan çok daha kullanışlıydı)))
    Sonra birden durup beni duvara yasladıı ve çok öfkeli bir şekilde öptü öfkeyi ve hayal kırıklığını hissedebiliyordum ve onun kadar temiz birisini-aslında istediği zaman tam bir pisliğe dönüşüyordu xD-üzmeye hakkım yoktu.Ona beni okulda öpmemesini hatta ben isteyinceye kadar beni öpmemesini söylemiştim.Ama sanırım şu anda ikimizinde umrunda değildi ve benim hoşuma gitmeye başlamıştı sonra ayrıldık nefes nefese sayılırdık-aslında insanların öpüşme isteğini hiç anlamıyordum ama galiba yavaş yavaş alışabilirdim xD-ağlar gibi bir hali vardı
    -Lütfen beni bırakıp gitme!"dedi.Acımıştım
    -Gitmek zorundayım bunu istemiyorum."Teorik olarak dediğim doğruydu
    O zaman bende senle gelirim"
    -Hayır gelemezsin
    -Seni seviyorum"sanki karar vermesinde en büyük etken buymuş gibi söylüyordu.
    -Edgar senin eğitimin burda benimse londra da benimle gelme hem sık sık geleceğim annem ve babam burda..."bunun ne kadar doğru olduğunu bilmiyordum çünkü annem ziyaretlerle ilgili konuşmamıştı ama nede olsa benim New york la bağlantım kesilmeyecekti emindim-yani umarım-Edgar pes edecek gibi görünmüyordu ama ben diyeceğimi demiştim hem ailesi izin vermezdi her ne kadar ilgisiz anne babalar olsalarda.Onun güzel gözlerine baktım ve gitmeye yeltendim ama beni tutup tekrar öptü bu defa işin içinde bende vardım veda öpücüğümüz sayılıyordu-belkide bana öyle geliyordu...

Ahahah bana Göçebe'yi hatırlattı...Wanda(Göçer) Sunny ile konuşurken Ian gideceğini duyup benzeri şeyler yapıyor.yanlış anlama gencay seni rencide etmek için yapmıyorum.Hatta durma devam et yazmaya ybleri Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Mart 02, 2010 4:59 pm

oha hiç aklıma gelmemişti ama harbi andırıo azıcık -kzu yha hem hikayeyi beğenmedim hemde sınw war bu sene yazın yazıcam artık jocolor Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 12:52 am

YB ne zaman şekeRLerr Very Happy Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Paz Mart 07, 2010 10:45 pm

bi de yorum istio yha kıza baqq Very Happy
    yb istiorum bhenn Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 10:46 pm

yb yb yb Smile
    ya özel gücü ne bunun Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Mart 07, 2010 10:47 pm

tanrım kıyamet kopucak galiba sümeyye bnden hemde bnden bişi istio we yb yani galiba ölücem Razz geek
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Paz Mart 07, 2010 10:48 pm

ayh kahretsn farkemememişimdir
    istemiorum
    kapa bu konyu Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 10:52 pm

ya hani yb lol!
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Sadece bakın beğenmezseniz sayfayı değiştirmeniz yeter!!(LüTFen!!xD - Sayfa 4 Empty 5. BÖLÜM

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Mart 09, 2010 4:10 pm

Sabah evde ayrılık havası vardı.Bense tamamen çelişkideydim burda bırakmak istemedşğim çok şey vardı ama bir yandanda güç insanı olmak istiyordum.Çünkü hiç bir zaman kendimi köşede hissetmekten hoşlanmamışımıdır hep güçlü olmayı dilemişimdir.Şu güç insanları meselesinide bu yüzden istediğime inandırmıştım kendimi ama sanırım artık geri dönüşü yoktu zira bir kaç saat sonra Londra uçağına biniyordum.Bavulumu tüm zoruklarına rağmen alt kata indirmeyi başardım üzerime hem rahat hemde şık jeanlarımından birini geçirmiştim.Üstümede üzerinde "arızalı"işareti olan ve altında kırmızı renkle arızalı yazan t-shirt ümü giydim bu t-shirt e bayılırdım biricik Emma'mın doğum günümde verdiği bi hediyeydi.Annem yine kahvaltı hazırlamakta babam kravatını bağlamakla meşguldü bu manzarayı özleyecektim.Annemi
    -Sonunda geldin neredeyse yukarı çıkıcaktım
    -Bavulumu son kez kontrol ettim ondan geç kaldım üzgünüm.
    -Hadi bir şeyler ye acıkabilrisin
    -Yapma anne!"dedim ama annemin hazırladığı sandiviçten iki koca ısırık aldım
    Son kontrollerimizi yapıp kapıdn çıktık.Babam beni havaalanına arabayla bırakacaktı tabi annemde geliyordu...
    Vedalaşmak zordu ama sonunda o uçağa binecektim annem son ana kadar talimatları saydı.
    Uçaktan korkuyordum biliyorum 18 yaşında bir genç kızın küçük bir çocuk gibi davranması çok komik ama karayı tercih ederim.Ayaklarımın yere basmsı benim için önemli...
    Sonuçta kolay bir uçuş oldu göz açıp kapayana kadar geçti.Çıkışta bir taksiye atlayıp annemin özenle yazdığı adresi şoföre verdim.Tam o sırada cep telefonum çaldı uçaktan çıkar çıkmaz açmıştım.Arayan Emma'ydı bugün gideceğimi bir tek o biliyordu.Edgar'a söyleseydim peşimi bırakmazdı.Emma havaalanına gelmek istemişti ama karşı çıkmıştım çünkü vedalar bana göre değildi.
    -Emma nasılsın?
    -İyiyim canım seni merak ettim yanlış bir zamandamı aradım yoksa?
    -Hayır taksideyim.
    -Nasıl gitti uçuş?
    -Gayet kolaydı bilirsin uçakları severim"güldüm
    -Tabi biliyorum"oda kıkırdıyordu."Edgar kim bilir nasıl sorun çıkartacak?
    -Ne yapmalıydım söyleseydimde kucağımda Londra'ya mı taşısaydım onu?"
    -Haklısın ama çok üzülecek
    -Evet onu üzmek hiç istemiyorum ama sonuçta gitmek konusunda bir şey yapamazdım"
    -Ee?Sence nasıl bir ailenin yanında kalıcaksın?
    -Bilmiyorum umarım problemli bir aile olmaz bu konuda annemin terchine güvenmekten başka şansım yok."
    -Canım ben seni daha fazla tutmayayım olan her şeyi teker teker anlatıcaksın benden kurtulduğunu sanma"
    -Senden kurtulmak isteyen kim!
    -Hadi öptüm bye
    -Bye
    Şu Emma'yı çok seviyordum çok çalışkan ve çok güzel bir kız ama onu buna ikna etmek oldukça zor.Onun yanında kendimi çok mutlu hissediyorum.Orta 2'den beri beraberiz ona her sırrımı anlattığım gibi bunuda alatmak isterdim ama bu sır tamamen benim sayılmazdı.Ben bunları düşünürken şoförden uyarı geldi.
    -Burası...

-------------------------------------------------
    yoğun (!) istek üzerine yb niz alın hayrını görün xD xD

Very Happy Very Happy Very Happy Razz Rolling Eyes
    Countess..*
    Countess..*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Countess..* Salı Mart 09, 2010 4:30 pm

çok güzel tatlım yb yb Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 09, 2010 4:35 pm

güselmiş hikayen yb lütfen Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Mart 09, 2010 4:36 pm

thanks a lot cnm xD Very Happy Razz
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 09, 2010 5:18 pm

ybmiz nerde ?
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Mart 09, 2010 8:10 pm

niye beğenmiyosunki hikayeni.bence çok güzel.olaylar geliştikçe eminim daha da güzel olur. Very Happy

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 4:15 am