Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Milennium serisi film olacak ve Kristen Stewart başrolde

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Milennium serisi film olacak ve Kristen Stewart başrolde Empty Milennium serisi film olacak ve Kristen Stewart başrolde

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Ocak 01, 2010 10:53 pm

Çok satan romanlar sinemaya uyarlanmaya devam ediyor ve bu kez İsveçli yazar Stieg Larsson'un çok satan romanı Ejderha Dövmeli Kız...

Yazarın Milennium serisine ait diğer iki kitabı olan Ateşle Oynayan Kız ve Eşekarısının Yuvasını Tekmeleyen Kız da beyazperdeye uyarlanacak.

Daha önce İsveç’te beyazperdeye uyarlanan film, Avrupa’da 100 milyon dolardan fazla hasılat elde etmişti. Filmin başrolünde ise İsveçli oyuncu Noomi Rapace yer almıştı. Her ne kadar film beğeni toplasa da Sony Pictures filmin Hollywood versiyonunda tanıdık bir yüz kullanmak istiyor. Başrol için düşünülen isim ise bu aralar tüm dünyada fırtınalar estiren ve hasılat rekorları kıran Alacakaranlık/Twilight serisinin genç yıldızı Kristen Stewart. Serinin ilk kitabı olan Ejderha Dövmeli Kız, Lisbeth Salander adında fotoğrafik hafızası olan bir bilgisayar korsanının, araştırmacı gazeteci Mikael Blomkvist’e suçları çözmesi konusunda yardım etmek için katılmasını konu alıyor.

Schindler’in Listesi’nin Oscarlı senaristi Steven Zaillian’ın senaristliğini üstlendiği filmin prodüktörlüğünü ise Doug Belgrad yapacak. Belgrad, seriyi sinematografik anlatımlı ve içerisinde fantastik karakterler bulunduran bir hikâye olarak nitelendiriyor. Kitabın yazarı Larsson, henüz 50 yaşındayken ani bir kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiş, ilk kitabın basıldığını ve büyük başarısını göremeden hayata gözlerini yummuştu. Larsson, aktivist ve gazeteciydi. Ejderha Dövmeli Kız, yazarın ölümünden birkaç ay sonra yayımlanmış ve büyük bir başarı kazanmıştı. Kitap satışları 23 milyona ulaşan yazar, geçen yıl kitapları en fazla satan yazar olmuştu.

kaynak:hürriyet.com.tr
    aybegün
    aybegün
    Betrayed
    Betrayed

Milennium serisi film olacak ve Kristen Stewart başrolde Empty Geri: Milennium serisi film olacak ve Kristen Stewart başrolde

Mesaj tarafından aybegün C.tesi Ocak 02, 2010 8:47 pm

ejderha dövmeli kız kitabı güzeldi:D
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Milennium serisi film olacak ve Kristen Stewart başrolde Empty Geri: Milennium serisi film olacak ve Kristen Stewart başrolde

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ocak 02, 2010 11:18 pm

evet bencede güzeldi Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Ocak 03, 2010 9:33 pm

Ya ben kitabı gördüm merak etmiştim ama okumadım Smile

Okurum sanırım..

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 8:37 pm