Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

rihanna rüzgarı istanbul da esti

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

rihanna rüzgarı istanbul da esti Empty rihanna rüzgarı istanbul da esti

Mesaj tarafından RUH Cuma Haz. 04, 2010 6:29 am

Dünyaca ünlü R&B şarkıcısı Rihanna, Turkcell Kuruçeşme Arena’da muhteşem bir konser verdi. Konsere ünlü isimlerin ve İstanbul sosyetesinin ilgisi büyüktü.

Konser, 21:40′da başladı. Muhteşem bir açılışla başlayan konser, Rihanna’nın yeni ve eski albümlerinden en hit şarkılarla devam etti. Umberella şarkısıyla konseri noktalayan Rihanna, İstanbullulara unutamayacağı bir gece yaşattı. Konserin sonunda muhteşem bir konfeti gösteri yaşandı. Ünlü şarkıcı İstanbul’a en yakın zamanda tekrar geleceğini duyurdu.

TRAFİK FELÇ OLDU

Rihanna’nın Kuruçeşme’deki konseri Bebek ve Beşiktaş trafiğini de etkiledi. 18:00-23:00 saatleri

arasında Bebek-Beşiktaş trafiği adeta felç oldu.

KONSERDE ÜNLÜ YAĞMURU

Konser alanı hıncahınç doluydu. Kuruçeşme Arena’yı dolduran izleyiciler arasında ünlü isimler ve İstanbul sosyetesinin önde gelen isimleri göze çarpıyordu.

Rihanna’nın muhteşem konserine eşi Önder Bekensir’le ani boşanma kararı alan Demet Akalın ve İbrahim Kutluay’ın eşi demet Şener Kutluay katıldı. İkili gece boyunca yüz yüze gelmemek için adeta köşekapmaca oynadı.

Konsere katılan ünlüler arasında ünlü popçu Murat Boz, aynı zamanda menajeri olan sevgilisi Eliz’le, ünlü oyuncu Murat Yıldırım kendisi gibi oyuncu olan eşi Burçin Terzioğlu ile katılırken sosyetik güzel Derin Mermerci geceye yalnız katıldı.

Rihanna konserine gelen ünlü isimlerden belki de en göze çarpanı ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’le yaşadığı aşkla gündemde olan güzel sunucu Tanem Sivar’dı. Tanem konsere yalnız geldi.

Erol Evgin’in şarkıcı oğlu Murat Evgin, ünlü oryantel Tanyeli, ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar, ünlü şarkıcı Elif Kramer de konseri izleyen ünlüler arasındaydı.

İstanbul sosyetesinin önde gelen isimlerinden Deniz Arcak, Sema Çelebi, Aylin Tahincioğlu ve Murat Aksu da konseri izleyenler arasındaydı.

GECENİN DİĞER YILDIZLARI

Rihanna’nın muhteşem konserine katılan isimler arasında ünlü şovmen Cem Yılmaz, seksi şarkıcı Atiye, hapisten çıktıktan sonra pop dünyasına muhteşem bir dönüş yapan ünlü şarkıcı Deniz Seki ve pazar günleri herkesi ekranları başına kilitleyen BKM Mutfak ekibi de vardı.

KONSERDEN NOTLAR

Konser 21:40′ta start aldı.

Rihanna sahnede yaklaşık 80 dakika kaldı.

Eğlence hayatının en ünlü simaları bu konserde buluştu.

Rihanna konser sonunda İstanbul’da tekrar konser vereceğini açıkladı.

Konser, muhteşem görsel şovlarla sona erdi.

Rihanna herhangi bir sahne kazası yaşamadan sahne şovunu tamamladı
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

rihanna rüzgarı istanbul da esti Empty Geri: rihanna rüzgarı istanbul da esti

Mesaj tarafından Erdem Fierce Cuma Haz. 04, 2010 5:24 pm

Biz 3 arkadaş gidecektik ama biletleri alacağımız gün bir kişi caydı Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Cuma Haz. 04, 2010 5:41 pm

yazık olmuş o zmn Very Happy cerende gitmek istiyodu Very Happy ama gidemedi o da Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Haz. 04, 2010 9:05 pm

Ben bir arkadaşım ve babasıyla gittim.Rihanna müthişti.Artık fantama ne katmışlarsa dönüşte bağıra bağıra şarkı söyledim yolda Very Happy insanlar bana uzaylı görmüş gibi baktı ben de onların arkasından dil çıkardım Very Happy lol!
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Haz. 04, 2010 9:24 pm

Evet yazık olmuş
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Cuma Haz. 04, 2010 10:02 pm

haha fotoğrafları war mhı lan çektiniz mhi video fln Razz
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Haz. 05, 2010 12:09 pm

yok ama keşke çekseydik Very Happy yaşlı kadının biri bana kuduruk kız dedi Very Happy lol!

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:17 pm