Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

DRANGONBALL EVOLUTİON

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

DRANGONBALL EVOLUTİON Empty DRANGONBALL EVOLUTİON

Mesaj tarafından RUH Salı Haz. 01, 2010 8:55 pm

Dragonball Evolution
    Gösterim tarihi :
    Yönetmen : James Wong
    Oyuncular : Yun-Fat Chow , Justin Chadwick , Emmy Rossum
    Senaryo : Ben Ramsey, Akira Toriyama
    Yapımcı :
    Müzik : Brian Tyler
    Görüntü yön. : Robert McLachlan
    Tür : Aksiyon
    Süre : 85 dk.
    Yapım yılı : 2009
    Ülke : ABD / Japonya
    Dağıtıcı : Tiglon
    .Göze çok fazla hitap eden inanılmaz dövüş sahneleriyle dolu ve yabancı ülkelerde küçük-büyük hayran kitleleri yaratabilen ragonball adlı çizgi filmden beyaz perdeye uyarlanan filmde Ejder Tanrısı nın dünyaya mirası olan 7 ejder topunu onları biraraya getiren kişiye istediği bir dileği gerçekleştirme şansı tanımaktadır. amek adlı gezegende mutluluğu bulamayan iccolo dünyayı ziyaret ederek bu gücün farkına varacaktır.

Fakat onun bilmediği engel aiyan adlı yokolmuş bir gezegenden henüz bebekken dünyaya gönderilen ve içinde bir Saiyan savaşçısı ruhu taşıyan oku'un gücünü dünyadaki ustası aster Roshi'in de yardımıyla keşfetmesi olacaktır

Similar topics

-

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 12:28 pm