Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Ve Sonunda Britney Twitter'da En Çok Takip Edilen Kişi!

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Ve Sonunda Britney Twitter'da En Çok Takip Edilen Kişi! Empty Ve Sonunda Britney Twitter'da En Çok Takip Edilen Kişi!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 24, 2010 5:53 pm

Ashton Kutcher uzun zamandır elinde tuttuğu En Çok Takip Edilen Kişi ünvanını dün akşam saatlerinde Britney Spears'a kaptırdı.Kutcher ile Spears'ın Twitter'daki takipçilerinin arasındaki fark her geçen gün azalıyordu. Kutcher'ın 4,895,173 Britney'in 4,889,295 takipçisi vardı.En son dün gelen habere göre Britney'nin 4.939.603 , Ashton'nın 4.937.927 takipçisi var.Brit fanları hızını alamadı ve Britney Spears şu an için 4 bin kişilik fark attı bile. Very Happy

Tebrikler Britney! (ve hayranları!) Very Happy

Bu arada Ashton yeni filmi Killers'la meşgul.Filmin basın toplantısında bir muhabir:''Ashton Britney'nin twitter'da senden daha takipçisi var.Ne diyeceksin'' sorusuna Ashton:''Umrumda değil,film için geldiğini sanıyordum biraz da film ile ilgili soru sormaya ne dersin ?'' diye cevap vermiş. Very Happy

People ise ''Sizce Britney'nin twitter hükümdarlığı devam etcek mi ? '' demiş.

Ve Sonunda Britney Twitter'da En Çok Takip Edilen Kişi! Britney-spears-ashton-kutcher
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Ve Sonunda Britney Twitter'da En Çok Takip Edilen Kişi! Empty Geri: Ve Sonunda Britney Twitter'da En Çok Takip Edilen Kişi!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 24, 2010 5:53 pm

Şu biritin twitinde ne var çözemedim albümle alakalı haber yokken bile herkes takip ediyo yazdığı doğru düzgün bişede yok Razz

britney şu anda bunun üzerine şöyle bi twit attı:

WOW!!!!! Twitter'da 1 numarayım! Teşekkürler! Bana sorular gönderin hadi!
    -Brit
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Ve Sonunda Britney Twitter'da En Çok Takip Edilen Kişi! Empty Geri: Ve Sonunda Britney Twitter'da En Çok Takip Edilen Kişi!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 24, 2010 6:16 pm

Sniyede 300 soru atıyomuş fanlar Razz brit başına iş açtı Razz
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Ptsi Mayıs 24, 2010 7:19 pm

oha bu çok güzelll sn 30 ü nası cevaplicak la bu kadn lol! onun varlıüı yeterr Razz cheers teşekkürler bu güzel haber içn ve frvr brit Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Salı Mayıs 25, 2010 9:41 pm

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:Şu biritin twitinde ne var çözemedim albümle alakalı haber yokken bile herkes takip ediyo yazdığı doğru düzgün bişede yok Razz

britney şu anda bunun üzerine şöyle bi twit attı:

WOW!!!!! Twitter'da 1 numarayım! Teşekkürler! Bana sorular gönderin hadi!
    -Brit

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:Sniyede 300 soru atıyomuş fanlar Razz brit başına iş açtı Razz
    oha lan maşallah Razz sonnda kabl ettn yhani selm nhe wr bnda yha Razz
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH C.tesi Mayıs 29, 2010 12:10 pm

paylaşım için saol
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Perş. Haz. 24, 2010 9:37 am

paylaşım için teşekkürler Very Happy

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 2:23 am