Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+5
Kiraz*
GeNcAy
AhMeT&SeLiM-night
Phoenix
RUH
9 posters

true blood çizgiromanlarla geliyorrrrrrrrrr

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

true blood çizgiromanlarla   geliyorrrrrrrrrr Empty true blood çizgiromanlarla geliyorrrrrrrrrr

Mesaj tarafından RUH Perş. Mayıs 20, 2010 5:41 pm

Yaklaşık 1 yıldır yollarını gözlediğimiz, sıradışı vampir dizisi True Blood’un 3. sezonunun yaklaştığı şu dönemlerde, yapımcılar ve kanal, dizi sezonunun kapanması ve yaz sezonunun açılmasını fırsat bilerek, True Blood tanıtımları ile boy göstermeye devam ediyor.

Minisode’lar, her hafta 1 afiş, promo videoları, sneak peekler ve kamera arkaları derken son olarak da dizinin çizgiromanı ile, yalnızca dizinin fanatiklerinin değil, dizi ile ilgilenmeyen kitlenin de ilgisini çekmeyi başardılar.

Dizinin kanalı HBO ile ünlü çizgiroman yayınevi IDW Publishing’in ortak çalışması olan çizgiromanın çizimleri, dizide karakterleri canlandıran oyuncular baz alınarak çizilmiş. Konu olarak ise her ne kadar dizi üzerinden gidilse de, çizgiroman dizide izlediğimizin dışında bazı hikayeler yer almakta.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

true blood çizgiromanlarla   geliyorrrrrrrrrr Empty Geri: true blood çizgiromanlarla geliyorrrrrrrrrr

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Mayıs 20, 2010 6:46 pm

true blood'ın mı Very Happy selim bunu görmeli Koptum süm bayılacaktır Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

true blood çizgiromanlarla   geliyorrrrrrrrrr Empty Geri: true blood çizgiromanlarla geliyorrrrrrrrrr

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Mayıs 20, 2010 6:47 pm

Gördüm de yorum yapıcak bişe bulamadım Razz yaş sınırlaması kaç olacak ki Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Mayıs 20, 2010 6:48 pm

dizisi bile +18 ya Very Happy olmazki daha fazla olmalı Very Happy süme alalım doğum gününde Koptum
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Cuma Mayıs 21, 2010 3:54 pm

inş ayrıntılı yaparlar Razz
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Mayıs 21, 2010 4:59 pm

Ben daha kitabına yeni başladım true blood çizgiromanlarla   geliyorrrrrrrrrr Icon_razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Cuma Mayıs 21, 2010 6:24 pm

Phoenix demiş ki:true blood'ın mı Very Happy selim bunu görmeli Koptum süm bayılacaktır Koptum
    haha bayılrım tabiii cheers
    AhMeT&SeLiM-night demiş ki:Gördüm de yorum yapıcak bişe bulamadım Razz yaş sınırlaması kaç olacak ki Razz
    olsa kaç yazar yhha Razz
    Phoenix demiş ki:dizisi bile +18 ya Very Happy olmazki daha fazla olmalı Very Happy süme alalım doğum gününde Koptum
    haha ewt alın Razz ama dğm gnüme 2 ay war yha Razz
    GeNcAy demiş ki:inş ayrıntılı yaparlar Razz
    ayhnen teq dileğim bhu yha Razz kitapta hiç ayrıntı yoqtu inş bunda ayrıntı olr Razz
    Kiraz* demiş ki:Ben daha kitabına yeni başladım true blood çizgiromanlarla   geliyorrrrrrrrrr Icon_razz
    haha emell bahsettklermden sonra aldın demeq Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Mayıs 21, 2010 6:27 pm

emelide mi kötü yola çekiyon lan Koptum
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Cuma Mayıs 21, 2010 6:28 pm

haha siz emeli bilmiyosunuz Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Cuma Mayıs 28, 2010 11:15 am

bizaat kardeşim ablasına we annesine çekmişş Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Mayıs 28, 2010 3:17 pm

Gitti Emellllllllll Anan sana kötü örnek oluyo Razz
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Cuma Mayıs 28, 2010 3:24 pm

True Blod çok güzeL bi dizim 1 sezondayım..xD
    İnşallah Sookie'nin dişlerini güzel çizerler bari çizgi romanda Güzel olur..xD
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Cuma Mayıs 28, 2010 6:04 pm

aslında pylm gusel
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Cuma Mayıs 28, 2010 6:54 pm

nası bi çizgiroman olcaksa artk Razz
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Mayıs 28, 2010 8:58 pm

Süüüüüüüüüüüüüüüm gittim sordum arkadaşa sende var mı diye varmış onda ilk 2 kitabı diğerlerini ben kendim alıcam.ama daha bille tekrar barıştıkları yerdeyim.1 haftadııııır okuyamıyorum sınavlara çalışmaktan. Deeeeeeeeet Süüüüüüüm mahremimi ortaya koyma true blood çizgiromanlarla   geliyorrrrrrrrrr Icon_razz ayrıca ne demişler anasına bak kızını al true blood çizgiromanlarla   geliyorrrrrrrrrr Icon_razz

eveeet canım kardeşlerim ve sülaleem Süm beni kendisine benzetmektee true blood çizgiromanlarla   geliyorrrrrrrrrr 158646
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Mayıs 29, 2010 1:04 pm

emelcüm sen ablana benze bn iyi bi kzım Razz

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:07 am