Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Kızlar 1 yaşında bile evlendirilebilirmiş!!!

ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Kızlar 1 yaşında bile evlendirilebilirmiş!!! Empty Kızlar 1 yaşında bile evlendirilebilirmiş!!!

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Paz Ara. 27, 2009 3:11 pm

Kızlar 1 yaşında bile evlendirilebilirmiş!!!

Bak sen şu konuşana!... Suudi bir imam kızların 1 yaşında bile evlendirilebileceğini söyledi.

Suudi bir imam, "Bir kızın bir yaşında, ancak cinselliği erteleme koşuluyla evlenebileceğini" söyledi. Haberi Lübnan televizyonundan aktaran Fox televizyonu, "Buna İslami stilde evlilik diyebilirsiniz" yorumunda bulundu.

Suudi evlilik yetkilisi Dr. Ahmed El Mubi, evlilik için asgari yaş bulunmadığını, bir, yedi, sekiz ve dokuz yaşlarındaki kızların bir evlilik sözleşmesi yapabileceklerini belirtti. El Mubi, "Ama, kız cinsellik için hazır mı? Cinsellik için uygun yaş nedir? Bunlar çevre ve geleneklere göre değişir. Bu durumda babanın fikrinin alınması gerekir" dedi.

Dr. El Mubi şöyle devam etti: "Yemen’de kızlar sekiz, dokuz, 11 ve 13 yaşlarında evleniyorlar. Diğer ülkelerde ise bu 16. Bazı ülkelerin yasalarına göre 18 yaşından önce kıza seks yasağı var. Biz Peygamber’in modeline göre hareket ediyoruz. Ayşe, Peygamber’in eşi olduğunda altı yaşındaydı. İlk kez seks yaptıklarında ise Ayşe dokuz yaşındaydı."

yuh yha ben böyle saçmalık duymadım nasıl bi geriLik özürlülüktür bu yha bunu diyen adamı nasıL doktor yaptıLar çözemedm yani xS ayrıca o adamı kınıyorum Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Kızlar 1 yaşında bile evlendirilebilirmiş!!! Empty Geri: Kızlar 1 yaşında bile evlendirilebilirmiş!!!

Mesaj tarafından ateş ve barut Paz Ara. 27, 2009 7:03 pm

hakikaten bu ne biçim saçmalık. adamda ne biçim bir mantık var ya. adam da bi de doktor. okumakla adam olunmuyor boşuna dememişler doğrusu.
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Kızlar 1 yaşında bile evlendirilebilirmiş!!! Empty Geri: Kızlar 1 yaşında bile evlendirilebilirmiş!!!

Mesaj tarafından zoey-elif Ptsi Ara. 28, 2009 5:10 pm

yobazlar resmen ya ben böyle şey görmedm bide doktor olmus çüş yanı
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Ptsi Ara. 28, 2009 5:57 pm

bencede yha tam bir geri kaLmşLk yani acıyoRm o adama xS
    zoey_steve
    zoey_steve
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zoey_steve Ptsi Ara. 28, 2009 6:33 pm

ateş ve barut demiş ki:hakikaten bu ne biçim saçmalık. adamda ne biçim bir mantık var ya. adam da bi de doktor. okumakla adam olunmuyor boşuna dememişler doğrusu.
    çüş lan bu ne hakikaten size katılıyorum çünkü bu asalaklar kızları ne sanıyorlar hem bikere kesin belgeyi bakkaldan almışlar
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ara. 28, 2009 6:36 pm

valla okumakla adam olunmuyor haa Evil or Very Mad rezaletin daniskası yani!!İslam evliliği diyor birde sonrada başkası İslam dinini sıkı bulunca kızıyorlar siz etrafa yanlış bilgi verirseniz insanlarda yanlış anlar tabii Kuran'da mı yazıyor kızınızı bir yaşında evlendirebilrsiniz diye Evil or Very Mad ya böyle insanlar beni deli ediyor
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Ptsi Ara. 28, 2009 6:38 pm

Phoenix demiş ki:valla okumakla adam olunmuyor haa Evil or Very Mad rezaletin daniskası yani!!İslam evliliği diyor birde sonrada başkası İslam dinini sıkı bulunca kızıyorlar siz etrafa yanlış bilgi verirseniz insanlarda yanlış anlar tabii Kuran'da mı yazıyor kızınızı bir yaşında evlendirebilrsiniz diye Evil or Very Mad ya böyle insanlar beni deli ediyor

kimi deli etmiyorki canım böylelerine saygı gösteriyolar işte Evil or Very Mad
    zoey_steve
    zoey_steve
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zoey_steve Ptsi Ara. 28, 2009 6:39 pm

hiç sormayın

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 12:42 am