Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
vanpirella........
pff_xP
Phoenix
handan
Kiraz*
Erdem Fierce
**Gossde_Nur**
AhMeT&SeLiM-night
edella
GeNcAy
RUH
HouSeOfNighT-NaLa
16 posters

AhMeT&SeLiM-night ile Röportajımız

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

AhMeT&SeLiM-night ile Röportajımız - Sayfa 2 Empty Geri: AhMeT&SeLiM-night ile Röportajımız

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Mayıs 16, 2010 12:15 am

Seliiiiiim senden mantık fışkırıyoooor AhMeT&SeLiM-night ile Röportajımız - Sayfa 2 Icon_cool
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

AhMeT&SeLiM-night ile Röportajımız - Sayfa 2 Empty Geri: AhMeT&SeLiM-night ile Röportajımız

Mesaj tarafından handan Paz Mayıs 16, 2010 12:07 pm

gerçektende süper olmuş Very Happy hepsine çok güldüm ama en çokta süm ve gencey a güldüm Very Happy gözlerimden yaş geldi yani Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Mayıs 16, 2010 12:47 pm

Kiraz* demiş ki:Seliiiiiim senden mantık fışkırıyoooor AhMeT&SeLiM-night ile Röportajımız - Sayfa 2 Icon_cool

zeki olduğumu biliyorum ne demişler annesinin karesini al kızına böl=oğlu Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Mayıs 16, 2010 2:02 pm

dolayısıyla bnde zekiyimmmmmmmm Razz lol!
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Mayıs 16, 2010 2:22 pm

hayır sen zeki olursan ben gerizeka olurum ssana bölüyok Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Mayıs 16, 2010 2:32 pm

bnane lan bn senden zekiyim Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mayıs 16, 2010 8:51 pm

HouSeOfNighT-NaLa demiş ki:
    1.Selim ismini mi kullanmayı seviyorsun yoksa Ahmet ismini mi?

Liseye başlayana kadar hiç kimse bana selim demezdi.Ama lisedeki arkadaşlarım ve sitedekiler bana selim demeye başladı.Dürüst olmak gerekirse Ahmet isimini daha çok seviyorum.Ama siz bana Selim demeye devam edin.=)

bir ara hepimiz Ahmet diyorduk sonra ben nedense selim demeye başladım şimdide değiştiremiyorum Very Happy

2.Gece Evi Türkiye'ye şans eseri mi üye oldun?

Eski siteye şans eseri üye olmuştum. Ama bu siteye üye olma şeklim garip.Erdem kardeş sitede siteyi açtım ama linki Cuma günü vereceğim demişti .Sinir oldum gıcık başta olmak üzere değişik cici kelimler söyledim içimden.Sonra yetkinforuma girdim aradım buldum siteyi ve üye oldum.Ve siteye üye olduğum ilk gün hala hatırlıyorum erdemin 60 küsür mesajı vardı onu geçmek için bayağı boş boş konuşmuştum.İlk günden 150 mesaja yaklaşmıştım.

Selim'in doğal hali Koptum

3.Site moderatörü olmak zor mu? Bizi biraz bilgilendirir misin?

Bazı zor yönleri var tabii ki.Herkes bir soru sormak istediğinde bana soruyor.Bu aralar Ceren’de giremediği için yük biraz daha arttı ama benim için sorun değil.

4.Sitemizde anlaştığın en iyi kişi (Kişiler) kim?

Bu soruya vereceğim cevabı çoğu kişi tahmin edebilir.Melodi,İlayda,Sümeyye.Ve okuldan arkadaşım Kübra Canan.(Erdem’de demek istiyorum.Yağcılık bedeva.Yüzde 10 zam isterim-en az-).Az daha Gencay’I unutucaktım.

ahaha süper yağcılık ve zam Koptum bff Very Happy

5.Hangi süper kahraman olmak isterdin?

Süper kahramanlar hayal ürünüdür ama ben hayal değilim.Yani hiçbiri olmak istemezdim.Ama tekrar düşündümde ALEJANDRO olmak isterdim.(Süm planları hatırlarsın)

bak bunu biliyordum Very Happy

6.Gerçekleşeceğine inandığın en büyük hayalin nedir? Özel değilse paylaşır mısın?

En büyük hayal.Hmmmmm zor soru!!!! Bu soruya birçok cevap verebilirim benim küçükken-4 yaşındayken falan- en büyük hayalim meyvesi altın olan bir ağaç bulmaktı.Şimdi ise artık hayallerin-adı üstünde hayal- gerçek olamayacağını düşünüyorum ve hayallerim fotosentez yapamayan bir bitki gibi soldu.

omg!Edebi kişiliğini öne çıkartmışsın Very Happy

7.Sitede ki erkek azlığıyla ilgili ne düşünüyorsun? Bunun için bir şey yapılabilir mi?

İlk söyleyeceğim şey umarım çoğalırız.Ben geçen yıla kadar kitapların bir dizi sıkıcı hikaye veya bilgiden ibaret sayfa topluluğu olduğuna inanırdım.Çoğu kişinin de böyle düşündüğüne eminim.Ama kitapların eğlenceli yönünü bilseler kitapları ellerinden bırakamayacaklarında eminim.Bunda bence okuldaki edebiyat öğretmenlerinin de sorumluluğu var.İlk olarak edebi diye sıkıcı bir eser okutturacaklarına bence daha zevkli alışkanlık kazandırabilecek eserler okutmalılar.Bu gibi olaylar sonucunda kitap okuma alışkanlığı kazanma da zorlanılıyor.Doğal olarak da burası bir kitap serisi sitesi olduğu için erkek sayısı az.

8.Gerçek aşkı buldun mu? Ya da onu bulup elinden kaçırdın mı?

Aşka inanmam.

özel hayat Very Happy ama bunu sevdim bende inanmıyorum Razz

9.En sevdiğin renk, yemek, ders ve müzik türü nedir?

En sevdiğim renk siyah;yemek ise aslında güzel bir sosu olan makarnanın yerini hiçbir şey tutamaz benim için.Müzik türü ise;aslında bütün müzik türlerini dinlerim ama en çok sevdiğim tür Electronic-Pop.

10.En sevdiğin sanatçıyı sormamıza gerek yok Hepimiz biliyoruz! Peki Türk sanatçılardan kimi seversin?

En sevdiğim sanatçı Lady GaGa bildiğiniz gibi tabii ki.Türklerden Handa Yener dememi beklemiyorsunuzdur heralde .Türk müziğinde benim sevdiğim türün birbirini tekrar eden kavramlar bütünü olduğunu düşünüyorum.O yüzden biraz tarzımın dışına çıkarak Duman ve Manga diyeceğim .Aaaaaaaa!!!Türk müzik tarihine çok önemli bir şarkı veren AJDAR’ı unutacaktım az daha!!

Ajdar Forever lol!

11.Bu güne kadar yaptığın en büyük çılgınlık nedir?

Bu siteye üye olmak desem.

12.İlk aşkının ismi nedir?

Aşka inanmadığımı söylemiştim ama daha birinci sınıftayken Mine diye birini çok sevmiştim .

birinci sınıf mı çok hızlıymışsın selim Koptum

13.Daha önce birini öptün mü? Ya da öpüldün mü ?(Dudaktan )

Özel hayat ama!!!Ayça’nın sorularını düşünemiyorum bile.

14.Birini evire çeviri dövdüğün oldu mu? Anlatır mısın?

Nasıl dövdüğümü mü anlatayım?haha.Gerçeği söylemek gerekirse hiç kimseyle muhteşem öğrenci deyimiyle çıkışta kavga etmedim.Ama tartıştığım ve hırpaladığım oldu.Buradan İlkokul arkadaşım Mevlüt’e sevgiler ))

15.Şimdi gözlerini kapatsan aklına ilk kim gelir?
    Luce geldi.Danile ile ayrıldılar.(bakınız. Düşüş)

16.Kültürlü biri olduğuna inanıyor musun?

Başarılı bir öğrenci olduğuma inanıyorum ama başarılı öğrenci olmak kültürlü olmak değildir bence.Sevdiğim müzik türünde kültürlü olduğumu düşünüyorum.

güzel cevap ama kültürlüsün selocan Razz Very Happy

17.Biriyle twister oynasan bu kim olurdu?

Doğru düzgün oyun bulamadınız mı ya? haha

18.Siteden birine aşık olsan bu kim olurdu ?

Bu ne biçin soru !!Ayça .tamam şaka yapmıyorum.Düşüneyim GENCAY!!! Gencay hatırlar mısın?(Msn birinci anahtar kelime.Görkem ikinci kelime.Grup da üçüncü) Zeka seviyemiz uygun ikimizde dünyada şu anda yaşayan en zeki insanlarız tenimiz uygun ama kardeşiz o ayrı.haha siteden kimseye aşık olmam soy ağacımıza bakarsanız görebilirsiniz.

hepimiz kardeşizzz Koptum o gencay olayını bana söylemiştin msn ahahaha Koptum

19.Acıktığında aklına gelen ilk yemek?

Makarna.haha küçüklüğümden beri en sevdiğim yemek. Ama süm sayesinde Artık pizza 

20.Tek yaşamak ister misin? Neden?

Yalnızlıktan korkmam ama yalnız yaşamaktan korkarım.O yüzden yalnız yaşamak istemem.Ama ailemin beni birkaç günlüğüne yalnız bırakmasını isterdim.

Şimdi senden bıraktığım boş yerleri doldurmanı istiyorum.

Dünyanın en güzel kadını. Stefani..yada annem........dır.

Fizik çok sıkıcı çünkü..... .hoca ayakları penguen gibi ve sesi bir ölününkü kadar soğuk........

Televizyon güzel bir icat çünkü.......televizyon icat edilmeseydi şu anda bilgisayarda olmazdı.....

Haber Bültenleri gerekli çünkü...Babalarımızı bilgisayar başından onlar sayesinde kaldırırız.

Şaşırdığım zaman ....İçime öküz oturmuş gibi..... Olur. Korktuğumda ise .......gülme numarası.....[color=orange} Yaparım. [/color]

İlk ve son aşkım.......Stefani........dır.(aşka inanmıyorum)

Hayat güzel çünkü.........yaşıyorum(yaşamasaydım hayat diye bir şey olmazdı.......

Bence ben bir.........İnsan....’ım.
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 17, 2010 3:36 pm

hepimiz kardeşizzz Koptum o gencay olayını bana söylemiştin msn ahahaha Koptum

söylemiştim evet Razz sırrı bide melodi biliyo isterse ilaydayada söylerim Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mayıs 17, 2010 3:49 pm

ben biliyorum cheers
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 17, 2010 3:50 pm

yyarın okula gitmicem cumada 6 gün tatil bounce cheers Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mayıs 17, 2010 3:55 pm

ben zaten iki haftadır gitmiyorum yarın bizim okulda konser var ama ona takılırım belki Murat Mermer geliyormuş Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 17, 2010 3:56 pm

Murat mermer Razz haha Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mayıs 17, 2010 3:57 pm

dalga geçme sakın adamla bu ülkedeki bir sürü rezil kendine sanatçı diyen insandan iyidir Razz
    ben pek sevmem hatta nötrümdür ama doğruya doğru Rolling Eyes
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 17, 2010 4:00 pm

Ahh melodi olur mu hiç türkiyenin bir numarası ajdar ve hande yener Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mayıs 17, 2010 4:02 pm

Türkiye'nin bir numarası benim Koptum
    muhteşem(!) sesim ve mezzo sopranoya kayışımla sharon den Adel'i aratmam(!) valla Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 17, 2010 4:02 pm

İlayda ile heandbag albümü çıkarın yok satar Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mayıs 17, 2010 4:07 pm

headbang albümü nasıl olcak Very Happy yalnız çok pis headbang yapıyorum, nathalie gibi brutal atmak istiyorum ama geçen gün atıyım derken sesim bi gitti zaten elimde mikrofon metrelerce öteden insanlar sıçradı korkudan okul inledi Koptum
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Ptsi Mayıs 17, 2010 6:18 pm

çok bilgilendiri bir röportajdı cheers cheers

keske bi de röportaj yaptığınız kişinini fotosunu eklesenzz Razz Cool Cool Sleep Sleep cheers

Very Happy p içn sağ oln Very Happy Razz

En son pff_xP tarafından Ptsi Mayıs 17, 2010 10:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Ptsi Mayıs 17, 2010 10:02 pm

Erdem Fierce demiş ki:Hayır, röportaj bölümü ciddi bi bölüm olsun istiyorum; komik olsun isteseydim Ayça görevli olurdu zaten Very Happy . Bu arada haftaya Sümükçüğüm röportaj yayınlıycak. Röportajı yapacağı kişi: Ayça Very Happy
    yha nhe zaman wazgeçicen yha Razz
    handan demiş ki:gerçektende süper olmuş Very Happy hepsine çok güldüm ama en çokta süm ve gencey a güldüm Very Happy gözlerimden yaş geldi yani Very Happy
    haha nhe demiştikki lan unuttum Razz
    AhMeT&SeLiM-night demiş ki:
    Kiraz* demiş ki:Seliiiiiim senden mantık fışkırıyoooor AhMeT&SeLiM-night ile Röportajımız - Sayfa 2 Icon_cool

zeki olduğumu biliyorum ne demişler annesinin karesini al kızına böl=oğlu Razz

GeNcAy demiş ki:dolayısıyla bnde zekiyimmmmmmmm Razz lol!
    demkki zekanızı benden almışnız Razz
    Phoenix demiş ki:headbang albümü nasıl olcak Very Happy yalnız çok pis headbang yapıyorum, nathalie gibi brutal atmak istiyorum ama geçen gün atıyım derken sesim bi gitti zaten elimde mikrofon metrelerce öteden insanlar sıçradı korkudan okul inledi Koptum
    haha o anı çoq merak ettim yha hahaa Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Mayıs 19, 2010 5:34 pm

selim bi dha bekle sana sır veriyim -hıh((melodan mı saklıycam ama ayıp Rolling Eyes -we sümoşş ben zekiyim sadece heycan yapıyorum Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mayıs 19, 2010 5:35 pm

aaa benden mi saklıcan Sad Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Mayıs 19, 2010 5:36 pm

melo bnde onu dedim ya-melodan mı saklıycam Very Happy -türkçemm kıt galiba Razz anlatamadım Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mayıs 19, 2010 5:37 pm

hayır anlattın bende destekleme amaçlı yazdım onu Very Happy anladın mı Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Mayıs 19, 2010 5:45 pm

aman nese boşver-ama selim ayıp etmiş Very Happy meselm onnunla bebğim sneinle diil Very Happy hehhe Very Happy düelloyamı dawet etsem Exclamation Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Mayıs 19, 2010 5:55 pm

Razz görkemi anlatmadım bitek hala sümün bihaber olduğu şu unutturduğumuz olayı anlattım Razz görkem kız mıydı erkek miydi unuttum Razz

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 3:53 pm