Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!!

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!! Empty Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 10, 2010 4:05 pm

Maxim Hot 100

Dünyanın En seksi kadınların yer aldığı Maxim 2010'da Da En Seksi 100 Kadını Seçti!

Christina Aguilera, listede 18. sırada!

Ve O Hot 100'deki İlk 10 Şöyle ;

10- Marissa Miller
    9- Kim Kardashian
    8- Olivia Munn
    7- Elisabetta Canalis
    6- Rihanna
    5- Megan Fox
    4- Blake Lively
    3- Zoe Saldana
    2- Brooklyn Decker
    1- Katy Perry
    Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!! 01AwcamQANFU0AmI4BAAAANGW1zCw:

HATIRLATMA! Unutmayın! Bugün Christina Aguilera'nın resmi sitesi www.christinaaguilera.com da yeni BÜYÜK haberler yayınlanacak. Saati belli değil, ancak şu ana kadar genelde saati belli olmayan haberleri hep Türkiye saatiyle 17:00-18:00 gibi yayınladılar...
    Tahminlere göre; tur tarihleri, 2.single, tüm tracklist, yeni i...nternet sitesi açılışı veya MTV performansını içeren büyük haberler açıklanması bekleniyor....

Kimono Girl ve Bionic şarkıları her an sızabilir!

Önceki haberlerimizde, iLeaks.com adlı sitenin bu iki şarkıya sahip olduklarını ve yüksek miktara, tek bir kişiye satacaklarını açıklamıştık... Ve biraz önce, iki parçanın da satıldığını öğrendik... Ne kadar geç sızarsa, o kadar iyi. Her ne kadar merak etsek de...

Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!! 29679_391806802492_225044712492_4475529_4698606_n

Brezilya Hot 100

Nmt Brezilya Hot 100'de ilerlemeye devam ediyor. Geçen Hafta 62# sıradaydı şimdi 56# sıraya yükseldi. Single 86# sıradan giriş yapmıştı.

aynı zamanda uk iTunes listelerine nmt geri döndü 23. sırada !!!!

Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!! 18473_311317617492_225044712492_3944785_3100283_n

NMT ilk kez TV'de!

Not Myself Tonigh ilk kez Türk televizyonlarında yayınlandı.Klip önce Kanal D'nin gündüz kuşağında yer alan Ömür Gedik'in sunduğu CineMania adlı programda yer aldı.Daha sonra ise Number1'da Back To Basics Tour'dan sonra klibin sansürsüz ve parfüm tanıtımlı versyonuna yer verildi.

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!! Empty Geri: Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 10, 2010 4:07 pm

Albümden Woohoo şarkısıda sızdı bikaçgün oldu ben çok beğendim kaçgündür dinliyorum Razz

Nr1 ceza alır kesin klip youtube'da bile erdemin dediğine göre +18 Razz

şarkıları çok merak ediyorum sızsın biran önce Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!! Empty Geri: Christina Aguilera dan haberler...!!!!!!!!!

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mayıs 10, 2010 4:30 pm

kim kardashian kısmı direk dikkatimi çekti Very Happy en iyi fiziğe sahip kişi seçilmişti Rolling Eyes
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Mayıs 10, 2010 5:25 pm

Evet, haberleri atmış baktım ben Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 10, 2010 5:27 pm

atmış olduğumu nerden çıkardan açıklanmış tur tarihleri mtv ödül şeysi falan filan lol!
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 10, 2010 5:28 pm

Üsteki yanlış anlama olmuş neyse Razz atmış diyince bana dedin sandım Razz
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Mayıs 10, 2010 5:32 pm

Christina 'dan bahsediyodum Razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Ptsi Mayıs 10, 2010 8:39 pm

haha atmış Razz
    yha meganın orda nhe işi war yha beenmedim ben bunu Mad

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 5:24 pm