Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

Kristen Stewart "On The Road"un Kadrosunda

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Kristen Stewart "On The Road"un Kadrosunda Empty Kristen Stewart "On The Road"un Kadrosunda

Mesaj tarafından edella Paz Mayıs 09, 2010 11:57 am

Kristen Stewart, Jack Kerouac'ın ünlü romanından beyaz perdeye uyarlanacak filmde rol alacak.

Kristen Stewart "On The Road"un Kadrosunda Kristenstewart2c

Kristen Stewart, Jack Kerouac'ın ünlü romanından beyaz perdeye uyarlanacak filmde rol alacak.

Sinema çevrelerinde dolaşan son haberlere göre Jack Kerouac'ın "On The Road (Yolda)" romanı sinemaya aktarılıyor.
    Kadronun tamamı henüz kesinleşmese de Twilight'ın yıldızı Kristen Stewart'ın filmde Marylou karakterini canlandıracağı belirtiliyor.
    Sam Riley ve Garrett Hedlund'un da yer aldığı filmin çekimlerine Ağustos ayında başlanacak.

İlk olarak 1957 senesinde basılan "On The Road",
    günümüzde efsaneleşen edebiyat yapıtları arasındaki yerini almış durumda.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kristen Stewart "On The Road"un Kadrosunda Empty Geri: Kristen Stewart "On The Road"un Kadrosunda

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mayıs 09, 2010 12:07 pm

Evet röportajında vardı Rolling Eyes
    O röportajdan nefret ettim Evil or Very Mad kızdan nefret ettiğim gibi Very Happy
    Warner Bross'unmuş film Rolling Eyes Kris Summit'ten uzak çalışıyor...gruptan bir Robert'a mı kancayı takmış Summit Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Kristen Stewart "On The Road"un Kadrosunda Empty Geri: Kristen Stewart "On The Road"un Kadrosunda

Mesaj tarafından edella Paz Mayıs 09, 2010 12:09 pm

bende olsam roberttı bırakmasdım yapımcının yernde Very Happy lan sen o fotoları atcaktın bna siteye koy yhada at Very Happy pardon atarmısın Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mayıs 09, 2010 12:11 pm

hangisi Very Happy menajerine kafayı takmış arkadaşım zaten o her dakika yanındaya Kristen'dan bile çok görüyor nerdeyse Koptum
    bende yapımcı olsam Robert'a kancayı takardım çünkü şu an en çok kazan ünlülerden biri ve Twilight ekibinden en çok tutulan kişi Rolling Eyes herifi filminde oynatan köşeyi dönüyor Koptum
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Paz Mayıs 09, 2010 12:13 pm

haha ballı yha tam ballı Razz lan msjlaşırken diyodun yha fotoları Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mayıs 09, 2010 12:15 pm

ama hangileri olduğunu unuttum Very Happy dur bulurum ben şimdi Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Paz Mayıs 09, 2010 12:16 pm

tamam bul Razz

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 9:23 am