Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+13
vampire-rose
sekerkiss07
_fresh trouble_
(_ALiCe_CuLLeN_)
Deadly
tuqchee!!!
juvijuvi
happy
**Gossde_Nur**
gecenin kızı
ebru
handan
_black_angel_
17 posters

:D YAZ AŞKLARI :D****4.SANIRIM AŞIK OLDUM-- GELDİ****

handan
    handan
    Hunted
    Hunted

:D YAZ AŞKLARI :D****4.SANIRIM AŞIK OLDUM-- GELDİ**** - Sayfa 4 Empty Geri: :D YAZ AŞKLARI :D****4.SANIRIM AŞIK OLDUM-- GELDİ****

Mesaj tarafından handan Çarş. Mayıs 19, 2010 5:01 pm

gt dayann kapılaına Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

:D YAZ AŞKLARI :D****4.SANIRIM AŞIK OLDUM-- GELDİ**** - Sayfa 4 Empty Geri: :D YAZ AŞKLARI :D****4.SANIRIM AŞIK OLDUM-- GELDİ****

Mesaj tarafından hatice Perş. Mayıs 20, 2010 2:13 pm

yha çabuk atın ama ben merak ediyorum
    çok güzel yazıyosun cnm tamamda yb hızlı yaz Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Mayıs 23, 2010 11:33 am

evet yha çok merak ettim:))
    ybbbbbbbbbb Very Happy lol!
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Mayıs 23, 2010 5:45 pm

4.SANIRIM AŞIK OLDUM

“nereye geldiğini sanıyorsun sen” nasıl bakıyor bu çocuk döverim ben bunu.
    Omuzlarımdan tutup beni geriye ittirdi. Arkamda Asya vardı ona çarpmamla denize düşmesi bir oldu. Suyun içerisinde çırpınıyordu.
    “yardım etsenize ne o hayvan gibi bakıyorsunuz.” Bir de öyle bakıyorlar. İçlerinden yakışıklı bir oğlan kısa kollusunu çıkarttım denize atladı…

--ASYA--
    En son hatırladığım Derin’in saçları, denizin yosun kokusu ve 2 çift mavi göz…
    Kendime geldiğimde, Derin’in ince sesi kulağımda yankılanıyordu.
    “ geri zekâlı salak kıza bir şey olsaydı ben ne yapardım.”
    “benim ne suçum var ben mi dedim size motorumu çalın diye.”
    “ şuna bak ya zeytin yağ gibi üste çıkıyor. Önce beni eziyordun sonra üstüme kola döktün şimdi de Asya’mı öldürüyordun.”
    “ kızım beni sinir etme Asya’nın düşmesi istemeden olan bir şey.”
    “Şu arkadaşına söyle arkadaşıma dik dik bakmayı kessin.” Birden oda sakinleşti merakla gözlerimi açtım. Beni kurtardığını düşündüğüm çocukla burun burunaydık.
    “ ay!” birden kendine geri çekti ağzıma girseydi bari ya töbe töbe.
    “ ne oldu bana derin neden bağırıyorsun?” acaba adı ne beni kurtaran çocuğun.
    “ şu geri zekâlı beni itti. Ben sana çarptım sen denize düştüm. Ege sağ olsun seni kurtardı.”
    “ benim bir adım var akın.” Adı ege’ymiş çok güzel.
    “ şey teşekkür ederim derin gitsek saat kaç oldu acaba hem benim neyim var?” ne çok soru sordum.
    “ önemli değil.”
    “ canım saat 17.30 yani 1 saate evde olmalıyız ayrıca çok önemli bir şeyin yok su yutmuşsun.” Yerimden doğrulup kıyafetlerimi düzelttim. Ama sanırım egeye âşık oldum…
    Elimden tutup kalkmama yardım etti birden birbirimize kitlendik tabi derin bütün romantizmi batırdı.
    “ e bakıyorum kal geldi size.” Tek bir hamleyle elimi çekti. Arkadan adını yeni öğrendiğim çocuk-yani akın- kıkırdıyordu. Ege eliyle saçını karıştırdı ama yüzü kızarmıştı bende ona bakıp güldüm.
    Ağır adımlarla doktorun yanına giderken sersemlikten ayaklarım birbirine dolandı ege belimden tuttu.
    “ dikkatli olmalısın.” Ona bakıp gülümsedim. Derin çocuğa öyle bir bakıyordu ki ellerini çekmek zorunda kaldı.
    Doktorun yanına girip hemen çıktık bir saat dikkatli olmalıymışım. Hastaneye hesabı ödeyerek çıktık. Akın bize döndün.
    “ arabanız nerede.” Derin elini alnına vurdu.
    “ biz onu sizden saklamıştık.” Kızardım çok mahcup olmuştum.
    “o zaman motorlarla sizi bırakalım oradan adaya geçeriz.”
    “olmaz öyle şey biz kendimiz taksiyle gideriz.” Ay derin bir kapa çeneni.
    “ ama kendimizi affettirmek istiyoruz.” Ege çok şeker bakıyordu insan ona nasıl hayır derki.
    “ peki, olur.” Derin cins cins bakıyordu bende kafamı çevirip egeye sıcak bir şekilde güldüm.
    “ o zaman Asya ege ile gitsin. Derinde benimle.” Derin kelimesini kullanınca yüzü buruştu istemsizce güldüm. Gidip motorları getirdiler.
    “ atla arkama Asya.” Arkasına oturup belinden tuttum. Ellerime dokundu.
    “ böyle tutarsan düşersin.” Elimden tutup kendine çekti böylece tüm belini kavramış oldum. Aslında gayet hoş bir duyguydu.
    Derin akının arkasına otururken sürekli söyleniyordu.
    “ çekiştirme diyorum ah elim eteğim açılacak.”
    “ bir karış etek giyersen olacağı bu. Böyle tutma düşeceksin.” Kedi köpek gibi yaklaşık 10 dakika kavga ettiler. Derin bir türlü memnun olmuyordu.
    “ derin yeter uzatıyorsun. Üşüdüm artık eve gitmek istiyorum.” Ege bana baktı. Deri ceketini çıkardı.
    “ al bunu giy üşümezsin.” Yüzüm kızararak kabul ettim.
    “ sen üşüyeceksin ama.” Bana bakıp güldü.
    “ genç adam üşümez xD” beline iyice sarıldım fırsattan istifade. Sonunda derinin çenesi durdu da hepimiz rahat bir nefes aldık. Akınla ege aynanda konuştular.
    “ kızlar sıkı tutunun. Uçuyoruz.” Motoru kökleriler. Akınla derin önden gidiyor biz takip ediyorduk. Şehrin gürültüsünde bile derinin çenesi duyuluyordu. Vallahi bu kızı bizim öğretmenler odasına koyacaksın yarım saat sonra hepsi ölür ha ha ha.
    Sonunda geldik arabanın yanına derin hışımla indi bense yerimden çok memnundum.
    “ bir daha bu motora binersen top olayım ya.” Akın derine bakıp gülüyordu. Ayaklarını yere vurarak arabanın yanına gitti. Egeye döndüm pür dikkat bana bakıyordu.
    “ teşekkür ederim.” Cevabını beklemeden arabaya bindim derin kaçarcasına arabayı çalıştırıp gitmek üzereyken akın seslendi.
    “ kafamı şişirdin deli kız.” Arkasına dönüp akına dil çıkardı. Güneş evlada derken akınla egenin kahkahaları duyuluyordu.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ YAZIM HATALARI İÇİN ÖZÜRRRR
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mayıs 23, 2010 5:51 pm

süperr bebeğim çok eğlenceli yaa Very Happy bu hikayeyi sırf bu yüzden seviorum Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Mayıs 23, 2010 6:12 pm

tabi cnm yha biz bile yazarken kopuyoruz resmen...

ordaki kişileri kendimizle özdeştirdik ikimizde o şekil olaylarda nasıl tepki verirsek o şekilde konuşmalar geçiyo yani binevi benim günlük halim Masum

eglenmene çok sevindim bu arada...
    _fresh trouble_
    _fresh trouble_
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından _fresh trouble_ Paz Mayıs 23, 2010 6:18 pm

bizde sırf bu yüzden yazıyoruzxD
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mayıs 23, 2010 6:28 pm

çok güzel en azından gülmeyi tekrar hatırlamaya başladım Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Mayıs 23, 2010 7:04 pm

yerim kızım seni gülmeyi hiç unutmazsınız benim yanımdayken Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mayıs 23, 2010 7:29 pm

tabii canım unutmak ne mümkün Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Ptsi Mayıs 24, 2010 2:10 pm

çok güzel olmuş
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Mayıs 24, 2010 4:43 pm

Bu konuda tuğçe ve nesliyle hem fikirim bu hikaye resmen eğlence var bu hikayede neslim ya arkinle en kısa zamanda blmün devamını da koyun yaaa noluuuur çok sevdim ben bu hikayeyi tuğçeeeeem bebeğim seni ne çok ne çok severim ben ama Very Happy Kendinize ii bakın fıstıklar byyy Wink
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Mayıs 24, 2010 5:15 pm

ways bebeim süper yazmışsın işte sendende bu beklenirdi zaten...havada aşk kokusu var içimde dört nala uçannn böcükler var xD Very Happy ikiz tut benii uçuyorummmm Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mayıs 24, 2010 5:24 pm

sekerkiss07 demiş ki:Bu konuda tuğçe ve nesliyle hem fikirim bu hikaye resmen eğlence var bu hikayede neslim ya arkinle en kısa zamanda blmün devamını da koyun yaaa noluuuur çok sevdim ben bu hikayeyi tuğçeeeeem bebeğim seni ne çok ne çok severim ben ama Very Happy Kendinize ii bakın fıstıklar byyy Wink

bebeğim bende sizi çok seviyorum Very Happy

nesli ve fresh tube Embarassed adını bilmiorum Embarassed

yb vern bize

bak nolurr son gnlerde sadece bunlara güleblyorum
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Mayıs 24, 2010 5:32 pm

Neslim yb ver noluuur sabırsızlanıyorum Smile
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Mayıs 24, 2010 6:17 pm

çok güzel olmuş.ellerine sağlık. Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Ptsi Mayıs 24, 2010 6:26 pm

çok güzel olmuş.ee yeni bölüm nezaman Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Mayıs 25, 2010 2:55 pm

ne zaman hiç bilmiyom valla

inşallah en kısa zamanda...

eglenmenize nasıl seviniyorum bilemezsiniz inşallah bu enerjide devam eder cnm

yorumlara bayıldım ellerinize sağlık bebekler...
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Mayıs 25, 2010 4:14 pm

ben de herkes gibi okurken çok eğlendim ve beğendim.yeni bölümü merakla bekliyorum Very Happy
    _fresh trouble_
    _fresh trouble_
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından _fresh trouble_ Cuma Mayıs 28, 2010 10:29 am

beğendiğinize sevindim.Yb en kısa zaman da geliyorrr... Very Happy
    _fresh trouble_
    _fresh trouble_
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından _fresh trouble_ Cuma Mayıs 28, 2010 9:25 pm

bu kadarcık mı yorum varr
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Mayıs 28, 2010 9:27 pm

Oooooh be yakınsa yb gelişi bu çok ii haber duyduğuma nasıl sevindim anlatamam Very Happy Sabırsızlıkla bekliyorum cnm Smile
    _fresh trouble_
    _fresh trouble_
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından _fresh trouble_ Cuma Mayıs 28, 2010 9:29 pm

bnde sevindim:) Very Happy pazar günü büyük bir ihtimal geliyoo
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Mayıs 28, 2010 9:31 pm

bekliyoruzzz
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Mayıs 28, 2010 9:36 pm

Oh oh süper haber bu son dakika diye buna derim ben Very Happy

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 1:23 am