Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+27
delii
él!f kIzıLKuş
fashion_queen
*Sinta*
evil_baby
enyuar
vanpirella........
Brcn
şeqer-wampr
İdil Night Twist Stark
vahşi viyola
pSych0path}
edella
-wampirella-
vampire-rose
RUH
LoWe-StarK
mavi_keßeLeck
roza..
pff_xP
delilo03
**Gossde_Nur**
Phoenix
GeNcAy
AhMeT&SeLiM-night
StarkGk'ce
Erdem Fierce
31 posters

Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü

Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Empty Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü

Mesaj tarafından Erdem Fierce Perş. Mayıs 06, 2010 3:56 pm

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Spiritbound_800600
    Bu resim serinin 5. kitabı olan Spirit Bound ( Ruhu Yok Etmek ) 'tan alınma resmi bir resimdir Very Happy .

Vampir Akademisi Serisi fanları bu kulüpte buluşuyor! Very Happy En güncel Vampir Akademisi Serisi haberlerini bu başlığa koycam bundan sonra Very Happy . Kulübe üye olmak isteyenler lütfen üye olmak istediğini cevap yazarak belirtsin Very Happy .

Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Üyeleri:

Erdem Fierce
    StarkGk'ce
    AhMeT&SeLiM-night
    GeNcAy
    Phoenix
    **Gossde_Nur**
    delilo03
    pff_xP
    roza..
    mavi_keßeLeck
    LoWe-StarK
    RUH
    vampire-rose
    -wampirella-
    edella
    vahşi viyola
    İdil Night Twist Stark
    enyuar
    *Sinta*
    fashion_queen
    zoey_steve

Vampir Akademisi Serisi Fan Külübünde Yapılan Paylaşımlar:

Şu zamana kadar çıkan tüm Vampir Akademisi Serisi kitapları hakkında bilgi almak için buraya tıklayın!

Vampir Akademisi Serisi 'nin duvarkağıtlarını görmek için buraya tıklayın!

Vampir Akademisi Serisi 'nin yazarı Richelle Mead 'ın biyografisini görmek için buraya tıklayın!

Vampir Akademisi Serisi 'nin yazarı Richelle Mead 'ın resimlerini görmek için buraya tıklayın!

En son Erdem Fierce tarafından C.tesi Kas. 27, 2010 1:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 17 kere değiştirildi
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Empty Geri: Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü

Mesaj tarafından Erdem Fierce Perş. Mayıs 06, 2010 3:56 pm

Şu zamana kadar çıkmış tüm Vampir Akademisi Serisi kitaplarını, kitap kapaklarını ve kitapların kısa tanıtımlarını buraya koyarak ilk paylaşımı yapıyorum Very Happy .

1. Kitap : Vampir Akademisi ( Vampire Academy )
    serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü 3203-Vampir-Akademisi
    Kitabın Yazarı :
    Richelle Mead

Kitabın Yayınevi :
    Artemis Yayınları

Basım Tarihi :
    Haziran 2009

SADECE GERÇEK BİR DOST SİZİ ÖLÜMSÜZ DÜŞMANLARDAN KORUYABİLİR
    Lissa Dragomir, bir Moroi prensesi:
    Sihir dünyasıyla arasında kopmaz bir bağ olan ölümlü bir vampir. Vampirlerin en vahşisi ve en tehlikelisi, ölümsüz Strigoi'lerden her daim korunması gerek.
    Lissa'nın en yakın arkadaşı Rose Hathaway'in damarlarında akan insan ve vampir kanının güçlü karışımı onu bir Dhampir yapıyor. Ve Rose kendini, arkadaşı Lissa'yı -genç kızı içlerinden biri yapmayı kafaya koymuş Strigoi'lerden- koruduğu
    tehlikeli bir hayata adamış.
    Rose ve Lissa, iki yıl süren kaçak özgürlüklerinin ardından yakalanıyor ve Montana ormanlarının derinliklerine gizlenmiş Aziz Vladimir Akademi'sine sürükleniyor. Rose, Dhampir eğitimine devam edecek. Lissa da zaten elit Moroi toplumunun Kraliçe'si... Ve iki kız, Akademi'de yine birçok kalp kıracak.
    Lissa ve Rose'un Aziz Vladimir'den kaçmasına sebep olan korkuydu. Evet, çünkü Akademi'nin demir kapıları ardındaki hayat, akıl almayacak kadar tehlikeli. Moroi'ler iğrenç ayinler düzenliyor ve onların bu gizli kapaklı doğası ve gece aşkı, sosyal karmaşalarla dolu enigmatik bir dünya yaratıyor.
    Rose ve Lissa, bu tehlikeli ortamda kendi yönlerini bulmak, yasak aşkın cazibesine karşı koymak ve Strigoi'lerin Lissa'yı sonsuza dek kendilerinden birine dönüştürmesine fırsat vermemek için sürekli savunmada kalmak zorunda!

2. Kitap : Buz Öpücük ( Frostbite )
    serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Buz_opucuk
    Kitabın Yazarı :
    Richelle Mead

Kitabın Çevirmeni :
    Selim Yeniçeri

Kitabın Yayınevi :
    Artemis Yayınları

Basım Tarihi :
    Kasım 2009

BÜYÜ GEÇER
    AŞK KALIR!
    Aşk ve kıskançlık zorunlu bir kış tatilinde çarpışırsa, eğlence kana bulanabilir
    Rose, Dimitri'yi seviyor. Dimitri de belki Tasha'yı seviyor.
    Ve Mason da Rose ile birlikte olmak için canını vermeye hazır.
    St. Vladimir'de kış tatili geldi ama Rose tatil havasına bir türlü giremiyor. Muazzam bir Strigoi saldırısı okulu yüksek alarm durumuna geçirdi ve Akademi artık Gardiyanlar'la dolu.
    Ki aralarında Rose'un çetin ceviz annesi Janine Hathaway de mevcut. Ayrıca annesiyle teke tek dövüş yetmezmiş gibi, Rose'un yakışıklı eğitmeni Dimitri'nin de başkasında gözü var. Arkadaşı Mason ise Rose'a feci tutulmuş vaziyette ve Rose da erkek arkadaşı Christian'la bol bol yiyişen Lissa'nın beynine hapsolup duruyor
    Strigoiler yaklaşıyor, Akademi hiçbir riski göze almıyor. Bu sene, St. Vladimir'in yıllık kayak tatilli mecburi.
    Ancak göz kamaştırıcı kış manzarası ve şık Idaho tatil köyü yalnızca bir güven ilüzyonu. Üç arkadaş ölümcül Strigoilere karşı bir harekette bulunup kaçınca Rose, onları kurtarmak için Christian ile güçlerini birleştiriyor.
    Ancak kahramanlığın da bir bedeli var elbet...
    Çok fena, çok.

"Vampir kitaplarına doyduğumuz günümüzde, Richelle Mead hem eşsiz, hem de inandırıcı karakterlerle benzersiz bir dünya yaratıyor."
    -TeensReadToo.com-

"Sıkıntılı olaylarla başetmesini bilen gençler, bu vamp hikayede tam gaz gidiyor. Bu seri insanda kana kana içmek arzusu uyandırıyor"
    -Booklist-

3. Kitap : Gölge Öpücük ( Shadow Kiss )
    serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü 2egenh5
    Kitabın Yazarı :
    Richelle Mead

Kitabın Yayınevi :
    Artemis Yayınları

Basım Tarihi :
    Nisan 2010

St. Vladimir Akademisi’nde bahar dönemiydi. Rose Hattaway’in mezuniyeti yaklaşmıştı. Ancak Mason’ın ölümünden beri toparlanamamıştı Rose. Geçmiş hesaplar yakasını bırakmıyor ve bu durum derslerine konsantre olmasını engelliyordu. Dahası, en yakın arkadaşı Lissa’yla ilgili korkunç
    ve önlenemez düşler görüyordu.
    Fakat hepsinden önemli bir şey vardı. Rose aşıktı!
    Hem de hocası Dimitri’ye… Bu seferki gelip geçici bir şey de değil, düpedüz aşktı.
    Peşindeki Strigoiler’in saldırısıyla ortalık karışacaktı.
    Rose, hayatını değiştirecek bir yol ayrımındaydı. Ya en yakın arkadaşını koruyacak ya da aşkın peşinden gidecekti.
    Vampir Akademisi’nde hiç olmadığı kadar korkunç ve karmaşık bir ders yılına hazır olun!

Şu zamana kadar Türkiye 'de çıkan kitaplar bu kadar. Diğer kitapları da koyuyorum buraya:

4. Kitap : Kan Sözü ( Blood Promise )
    serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Books_bloodpromise_big
    Kitabın Yazarı :
    Rihcelle Mead

Kitabın Yayınevi :
    Artemis Yayınları (Kitap henüz Türkiye 'de çıkmamıştır.)

DİMİTRİ’NİN KALBİ KARANLIĞA GÖMÜLDÜ
    Şimdi Rose tek gerçek aşkını bulup öldürmek için dünyanın öbür ucuna gitmeli.
    Veya Dimitri’ye katılma zamanı geldi mi?
    AŞKLA BAĞLI AMA ÖLDÜRMEYE YEMİNLİ...
    Dünyanın geri kalanı Dimitri’nin öldüğünü düşünüyordu. Ve belirli bir noktaya kadar ölüydü. Ama onla bir keresinde yaptığımız bir konuşmayı unutamadım. İkimiz de gerçekten ama gerçekten ölmeyi Strigoilerin yolundan gitmeye tercih edeceğimiz konusunda hemfikirdik. Sözümüzü yerine getirmenin zamanı geldi.
    Gardiyan Rose Hathaway’in hayatı asla eskisi gibi olmayacak.
    Aziz Vladimir Akademisi’ne yapılan son saldırı bütün Moroi dünyasını harap etti. Çoğu öldü. Ve Strigoiler tarafından kaçırılan birkaç kurbanın kaderleri daha da kötü. Nadir bir dövme şimdi Rose’un boynunu süslüyor, çok fazla Strigoi öldürdüğünü söyleyen bir işaret. Ama sadece bir kurban önemli... Dimitri Belikov. Rose şimdi iki çok farklı yol arasında seçim yapmalı: Lissa’yı – en iyi arkadaşı ve son kalan Dragomir prensesi – korumak için yeminini tutmak veya tek başına yola koyulmak ve sevdiği adamın peşine düşmek için Akademi’den ayrılmak. Dimitri’yi bulmak ve yapması için yalvardığı sözü tutmak için dünyanın öbür ucuna kadar gitmek zorunda kalacak. Ama asıl soru şu, zamanı geldiğinde Dimitri kurtarılmayı isteyecek mi?
    Şimdi, her şey tehlikedeyken – ve Aziz Vladimir’den ve savunmasız, kolay incinir ve yeni asi en iyi arkadaşından çok çok uzaklardayken – Rose Dimitri’yi öldürebilecek gücü bulabilecek mi? Ya da ölümsüz aşka bir şans vermek için kendini feda mı edecek?

5. Kitap : Ruhu Yok Etmek ( Spirit Bound )
    serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Books_spiritbound_big
    Kitabın Yazarı :
    Rihcelle Mead

Kitabın Yayınevi :
    Artemis Yayınları (Kitap henüz Türkiye 'de çıkmamıştır.)

Dimitri, Rose'a son bir seçim hakkı verdi. Ama o yanlış tercihte bulundu.
    Dimitri'nin doğum yeri olan Sibirya'ya uzun ve kalp kırıklığıyla dolu olan seyahatten sonra Rose Hathaway, St. Vladamir'e döndü-ve en yakın arkadaşı Lissa'ya. Kısa zamanda mezun olacaklar ve kızlar büyük demir kapıların ardındaki yaşamlarına adım atmak için sabırsızlanıyorlar. Ama Rose'un kalbi hala Dimitri'de ve biliyor ki o dışarıda bir yerlerde.
    O zaman eline geçen onu öldüme şansında başarısız oldu. Ve şimdi korkunç gerçeği öğrenmek üzere- Dimirti onun kanını tattı ve şimdi onu avlıyor. Ancak bu kez, Rose ona katılırsa ölmez-sonsuza kadar.

Henüz yabancı ülkelerde de çıkmamış kitaplar var. Çıktıkça buradan paylaşcam Very Happy
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Empty Geri: Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü

Mesaj tarafından StarkGk'ce Perş. Mayıs 06, 2010 3:58 pm

Ben ama lütfen Very Happy
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Perş. Mayıs 06, 2010 3:59 pm

Yazdım seni Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Mayıs 06, 2010 4:04 pm

yaz benide fazla sevmem ama okuyorum ne de olsa Razz
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Perş. Mayıs 06, 2010 4:05 pm

İşte bir paylaşım daha Very Happy Vampir Akademisi 'nin tüm çıkan kitaplarının duvarkağıtları: (Not: Resimler sitede olduğundan daha küçük görünmekte, bilgisayarınıza kaydettiğiniz zaman büyük boy olarak görünecektir.)

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Vampireacademy_12801024

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Frostbite_12801024

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Shadowkiss_12801024

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Bloodpromise_12801024

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Spiritbound_12801024

En son Erdem Fierce tarafından Perş. Mayıs 06, 2010 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Perş. Mayıs 06, 2010 4:06 pm

Seni de yazdım Ahmet Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Mayıs 06, 2010 10:03 pm

aman tarımmmmmmmmmmm OMG!!!-ilk beni yazcaktın erdem aga -vıp üye Razz
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Perş. Mayıs 06, 2010 11:51 pm

Seni de yazdım Genco Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Mayıs 07, 2010 2:42 pm

Genco Razz az sonra büyük bir bana "genco" deme çemkirmesi duyulacak lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Mayıs 07, 2010 2:59 pm

benide yazın Very Happy
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Cuma Mayıs 07, 2010 3:13 pm

Arkadaşlar, işte Vampir Akademisi Serisi 'nin yazarı Richelle Mead 'ın biyografisi:

Richelle Mead Biyografi
    serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Mead-richelle-2

Scorpio Richelle Mead, New York Times ve USA Today çok satan yazarıdır ve fantastik tarzda romanlar yazar. Aslında Michigan doğumlu olan yazar şu an Seattle, Washington 'da yaşamaktadır. Üç tane serisi vardır ve hala bu üç serisini de devam ettirmektedir. Bu seriler Vampir Adcademy Serisi, Dark Swan Serisi ve Georgina Kincaid Serisidir. Michigan Üniversitesinde liberal toplum bilimleri okumuştur.

Richelle Mead, her zaman toplumların ilginç kültürlerine ve mitolojilerine ilgi duymuştur (bu da Vampir Akademisi 'nde Rose 'nin neden Türk olduğunu açıklıyor bence). Richelle, reality şovları izlemekten, seyahat etmekten ve alışveriş yapmaktan hoşlanıyor.
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Cuma Mayıs 07, 2010 3:14 pm

Yazdım seni de Melo lol! .

En son Erdem Fierce tarafından Cuma Mayıs 07, 2010 3:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Mayıs 07, 2010 3:14 pm

Georgina Kincaid bu seri vampir akademisinden daha güzel diyolardı çevirselerde okusak Razz
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Cuma Mayıs 07, 2010 3:17 pm

Biyografiyi çevirdiğim yerde gördüm bende baya güzele benziyolar, aslında serilerin konularını da çevircektim ama üşendim Very Happy
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce C.tesi Mayıs 08, 2010 11:47 am

Serinin yazarı Richelle Mead 'ın resimleri:

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü RM_MakingOf01_big

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü 3887284216_b56c4f38cb

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Author03

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Richelle%20Mead

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü 2009700801

serisi - Vampir Akademisi Serisi Fan Kulübü Small206
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** C.tesi Mayıs 08, 2010 1:38 pm

Erdem Fierce demiş ki:Biyografiyi çevirdiğim yerde gördüm bende baya güzele benziyolar, aslında serilerin konularını da çevircektim ama üşendim Very Happy

üşenme cevir ya Very Happy

bu arada avatarın çok sapıkça ya erdm abi Very Happy

bir de beni kesinlikle yaz bu serinin hayranıyım Very Happy twiliqht ve qece evinden sonraki favorm bu serii Very Happy ama 3. kitabı okuymadm Sad Very Happy
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce C.tesi Mayıs 08, 2010 6:14 pm

Yazdım seni de Gözde Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Mayıs 10, 2010 7:43 pm

Erdem Fierce demiş ki:Seni de yazdım Genco Very Happy

Mad tanrım bunu hiç hakketmiyorum-yah sevgili adminim bnm adım genco olsa annemler hiç uğraşmaz nüfus kağıdıma genco yazdırırdı -senin için son bi istisna wallh kıskanıosun ismimi bnde sana erdo derim Very Happy Very Happy -saol yazdığın için

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:Genco Razz az sonra büyük bir bana "genco" deme çemkirmesi duyulacak lol!

selim bazen zekan bni korkutuo dostum Razz Razz -geleceği görmeğemi başladın

Razz Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Mayıs 10, 2010 7:45 pm

Erdem Fierce demiş ki:Arkadaşlar, işte Vampir Akademisi Serisi 'nin yazarı Richelle Mead 'ın biyografisi:

Richelle Mead Biyografi

Scorpio Richelle Mead, New York Times ve USA Today çok satan yazarıdır ve fantastik tarzda romanlar yazar. Aslında Michigan doğumlu olan yazar şu an Seattle, Washington 'da yaşamaktadır. Üç tane serisi vardır ve hala bu üç serisini de devam ettirmektedir. Bu seriler Vampir Adcademy Serisi, Dark Swan Serisi ve Georgina Kincaid Serisidir. Michigan Üniversitesinde liberal toplum bilimleri okumuştur.

Richelle Mead, her zaman toplumların ilginç kültürlerine ve mitolojilerine ilgi duymuştur (bu da Vampir Akademisi 'nde Rose 'nin neden Türk olduğunu açıklıyor bence). Richelle, reality şovları izlemekten, seyahat etmekten ve alışveriş yapmaktan hoşlanıyor.

ben bu ismi hep richard die okumuşrum -geçen günlerde fark ettim yazarın bayan olduğunu
    Embarassed Embarassed Razz Rolling Eyes -ama sonuçta bilmememk ayıp değil yeterki çaktırma yahni -felsefem bu Razz Razz
    delilo03
    delilo03
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından delilo03 Paz Mayıs 16, 2010 2:23 pm

beni de yazın lütfen işaretten sonraki favori serim:)
    delilo03
    delilo03
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından delilo03 Paz Mayıs 16, 2010 2:40 pm

gölge öpücük ne zaman çıkıyo ?ya of insanın 6 tane serisi olunca takip edilemiyo:)gölge öpücük çıktı mı çıkacak mı ?birisi bana söyleye bilir mi:)
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Mayıs 16, 2010 2:40 pm

Gölge öpücük çıktı Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Mayıs 16, 2010 2:41 pm

ohooooooooo-bn onu bitireli yıllar oldu Razz
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Paz Mayıs 16, 2010 2:42 pm

bni de yazz Very Happy

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 7:00 am