Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Kenan doğuLu evlilik hazırlığı yapıyormuş :)

ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Kenan doğuLu evlilik hazırlığı yapıyormuş :) Empty Kenan doğuLu evlilik hazırlığı yapıyormuş :)

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght C.tesi Ara. 26, 2009 1:53 pm

Kenan Doğulu... EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPIYOR!

Yeni albümü için Los Angeles'ta stüdyoya kapanan Kenan Doğulu uslanmışa benziyor.
    Yakışıklı popçu, yeni albümü için "Amerika'da çok iyi deneyimler yaşadım. Oradaki hayat tecrübemi müziğime de yansıttım" dedi.
    Ağabeyi Ozan Doğulu'nun evlenmesinden sonra hayata bakış açısının değiştiğini belirten 34 yaşındaki Kenan, evlilik için hazır olduğunu söyledi.
    Takvim gazetesinin haberine göre; annesi Serpil Hanım'ın da evlenmesini çok istediğini belirten Doğulu, "Artık gece gezmelerini bıraktım. Annem de bana kız bakıyor. Hatta birkaç kişiyle tanıştırdı. Aradığım aşkı bulur bulmaz nikah masasına oturacağım. Ben de artık bir çocuk sahibi olmak istiyorum" dedi.

sonunda bi tane ünlü evlencem dedi yha şüküR yani Smile xD
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Kenan doğuLu evlilik hazırlığı yapıyormuş :) Empty Geri: Kenan doğuLu evlilik hazırlığı yapıyormuş :)

Mesaj tarafından ilayda_fallen C.tesi Ara. 26, 2009 1:56 pm

Bence de zamanı çoktan gelmiş Very Happy(Söyleyene bak ben evlenmeyi bile düşünmüyorum xP)
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Kenan doğuLu evlilik hazırlığı yapıyormuş :) Empty Geri: Kenan doğuLu evlilik hazırlığı yapıyormuş :)

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght C.tesi Ara. 26, 2009 2:00 pm

hehe xD hayatm zmn insanları ve fikirlerini değiştirir belki sende bir gün evlilik kararı alırsın Smile
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen C.tesi Ara. 26, 2009 2:29 pm

zannetMem Very Happy
    derya
    derya
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından derya C.tesi Ara. 26, 2009 9:43 pm

Yaş gelmiş bence, evlensin artık Very Happy
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Paz Ara. 27, 2009 1:13 pm

bencede yoksa evde kalcak xD

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 1:47 pm