Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Photoshop'suz kalçalar kriz yarattı: Britney'in photoshop farkını görün

Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Photoshop'suz kalçalar kriz yarattı: Britney'in photoshop farkını görün Empty Photoshop'suz kalçalar kriz yarattı: Britney'in photoshop farkını görün

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Nis. 19, 2010 8:00 pm

Britney Spears, uzun süre sonra ilk kez mayoyla poz verince magazin basınının gündemine oturdu. Candie markası için verdiği pozların basına dağıtılmasının ardından, uzun süredir uyguladığı bikini diyetinin başarılı olduğunu açıklayan Spears, fotoğrafların photoshop'suz orijinal hallerinin ortaya çıkmasıyla zor duruma düştü. Fotoğrafların orijinallerinde Britney'in sarkık kalçaları ve selülitleri dikkat çekiyor. Britney'in basın sözcüsü ise fotoğraflara müdahale edilmesinin şirketin kararı olduğunu, ünlü yıldızın böyle bir talebi olmadığını açıkladı.

Photoshop'suz kalçalar kriz yarattı: Britney'in photoshop farkını görün Dad727e477039da41be7580322da6b8d_k
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Photoshop'suz kalçalar kriz yarattı: Britney'in photoshop farkını görün Empty Geri: Photoshop'suz kalçalar kriz yarattı: Britney'in photoshop farkını görün

Mesaj tarafından vanpirella........ Ptsi Nis. 19, 2010 8:41 pm

selim bunu grmesin
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Photoshop'suz kalçalar kriz yarattı: Britney'in photoshop farkını görün Empty Geri: Photoshop'suz kalçalar kriz yarattı: Britney'in photoshop farkını görün

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Nis. 19, 2010 9:41 pm

gördüm bile bunu gören çoğu kişide beğendi lol!
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Nis. 19, 2010 9:52 pm

"Genç hayranlarımın sağlıklı vücutları olsun istiyorum. Teknolojinin bu tip durumlarda ne kadar etkili olduğunu, küçük oyunlarla her şeyi nasıl bambaşka yapabildiğini anlasın herkes. Birçok yiyecek, müzik ve giyim reklam kampanyalarında aslından çok uzak ünlülerin fotoğraflarıyla karşılaşıyoruz. Ben vücudumla gurur duyuyorum ve bu tip photoshop rötuşlarına da karşıyım."

britneyin bu habere açıklaması bu kendi isteği Very Happy
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Salı Nis. 20, 2010 2:07 pm

Ahmet, kiminin kalçaları rezil oluyo kimininki moda, bu haberden sonra şunu da atmıştım bi bak linke istersen Very Happy

https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/haberler-f14/artk-beyonce-kalcalar-moda-t1240.htm
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Salı Nis. 20, 2010 4:27 pm

hah p. için saol Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Nis. 20, 2010 4:39 pm

He paylaşım için sağol Very Happy Ana rezil ettin bizi lol!
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Salı Nis. 20, 2010 5:19 pm

selim heeee avukatı oldu

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 10:33 am