Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Şebnem Ferah’ın “Benim Adım Orman” Albümünün Gala Konserleri Başlıyor

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Şebnem Ferah’ın “Benim Adım Orman” Albümünün Gala Konserleri Başlıyor Empty Şebnem Ferah’ın “Benim Adım Orman” Albümünün Gala Konserleri Başlıyor

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ara. 26, 2009 10:35 am

Şebnem Ferah, 6. stüdyo albümü ''Benim Adım Orman''ın dinleyicilerine ulaşmasıyla birlikte, ilk etapta İstanbul, İzmir ve Ankara'da olmak üzere müzikseverlerle buluşacak.

Konserlerinde; klavyelerde Ozan Tügen, gitarda Metin Türkcan, bas gitarda Buket Doran, davulda Aykan İlkan ve geri vokalde Ceren Akyıldız'dan oluşan grubuyla birlikte, yeni albümünden ve eski albümlerinden şarkılarla özlenen performansını sergileyecek.

9 Ocak İstanbul - Bostancı Gösteri Merkezi
    Kapı Açılış:19.00 Konser Başlangıç :21.00

17 Ocak İzmir - Atlas Pavyon
    Kapı Açılış:16.30 Konser Başlangıç :18.30

22 Ocak Ankara - Anadolu Gösteri Merkezi Kapı Açılış:18.00 Konser Başlangıç :20.00
    demeter
    demeter
    Betrayed
    Betrayed

Şebnem Ferah’ın “Benim Adım Orman” Albümünün Gala Konserleri Başlıyor Empty Geri: Şebnem Ferah’ın “Benim Adım Orman” Albümünün Gala Konserleri Başlıyor

Mesaj tarafından demeter Cuma Ocak 15, 2010 9:34 pm

çoK gzl bu albumu (.

paylşm için saoL (:.
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Şebnem Ferah’ın “Benim Adım Orman” Albümünün Gala Konserleri Başlıyor Empty Geri: Şebnem Ferah’ın “Benim Adım Orman” Albümünün Gala Konserleri Başlıyor

Mesaj tarafından zoey-elif C.tesi Ocak 16, 2010 2:52 pm

p. için tesekkürler Very Happy gerckten her zmnki gibi güzel bi albim yaptı Very Happy

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 12:19 am