Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+3
GeNcAy
tuqchee!!!
kct
7 posters

KUTSAL RUH

kct
    kct
    Marked
    Marked

KUTSAL RUH Empty KUTSAL RUH

Mesaj tarafından kct C.tesi Mart 27, 2010 4:52 pm

İLK GUN
    Aynada yansıyan cıplak bedenıme baktım.los ısıkta daha bır hos gorundu.koyu kestane rengı saclarım omuzlarımda dalgalanıyordu.gur buklelerım belıme kadar uzanıyordu.aslında sac rengımı bende bılmıyordum.tepeden baslayan koyuluk belıme dogru gıttıkce acılıyordu.aralarında kızıllar vardı-tabi guneste daha belırgın oluyor-ve sarı tonlar.ama koyu kestane tabırı daha cok uygun gorunuyordu.fizigim her kızın hayal ettıgı gıbıydı.kendıme gore uzun boyluydum.170 boyum vardı.ve zayıftamda .55 kgden fazla olmadım asla .fil dısı ten rengım benı pek mutlu etmıyordu.tum cabalarıma ragmen bronzlasmak hayal oldu bana.ama fil dişi tenım uzerınde kendini belli eden yanaklarım hos bir gorunumdu.yanaklarım her zamam hafif bir pembelıkle sarılıydı.dolgun dudaklarımın rengı ıse kırmızıydı.bu yuzden ruj surmeme gerek yoktu.duz gun bır burnum vardı.gozlerım ıse ınsanda hayret uyandırıyordu.cıkolata kahvesıydı gözlerım.ve bıcımlı kaslarım vardı.tanrı benı ozene bozene yaratmıstı.bu yuzden ona bınlerce kez sukredıyordum.fakat sağ omuzumdakı yara izi butun mutlulugumu alıp goturmustu.goruntumu bozdugu ıcın degıl ama bana kotu anıları cagrıstırdıgı ıcın sevmıyordum.o sogukta daha fazla cıplak kalmak ıstemedıgım ıcın hemen dusa gırdım.sıcak dus her zaman bana bana ıyı gelıyordu.buz tutan tum kaslarım cozuluyordu.en sevdıgım jelım ıle yıkanmaya basladım.saclarımı ıse herzaman kı en sevdıgım cıcek kokulu sampuanımla yıkadım.uzunca bır sure dus yaptıktan sonra kurulandım ve cıktım.havluyu etrafıma sardım.ve odama gıttım.karanlıkta bır kutuya carptım.ısıgı actım ve toplanmıs odamı gordum.

bavullarımı ve ozel esyalarımı koydugum kutular odanın dort bır yanını sarmıstı.kapıyı kapattım ve yataga oturdum.yarın yepyenı bır hayat baslayacaktı benım ıcın.son bır yıl ıcınde oradan oraya suruklenmıstım.gecen yıl annem,babam ve ben trafık kazası gecırdık.su omuzumdakı yaranın nedıydı bu kaza.annem olmustu ama ben buna ınanmamıstım.cınku bana hıcbır zaman annemı gostermemıslerdi.oysa kı onu gormek hakkımdı.son bırkez daha.sonra ne oldugunu bile anlamadan apor topar baska bır sehre tasındık.florida dan phonex gelmıstık.bu bana cık anlamsız gelmıstı.ama babamın yuzunde gordugum endıse dolu ifade tum duısuncelerımı kendıme saklatmıstı.annem Ann son zamanlarda cok tergındı zeten.sonrada oldu.hayatım bır anda kararmıstı.babam peter onun yokluguma alısamamıstı.hala onu n geceleri kalkıp İsa ya yalvardıgını duyuyorum. o da benım gıbı annem ıcın aglıyordu.ama hıcbırsey onu gerı getıremezdi.bizi cennetten ızledıgını bılıyordum.cunku o melek gıbı bır ınsandı.daha buraya alısamamısken ,sımdı ıse babam benı amcam Hanry nın yanına gonderecektı.son zamanlarda sıtreslı ve gergındı.onu daha fazla uzmedım ve amcamın yanına gıtmeye karar verdım.o Forks ta oturuyordu.kasabanın bırıcık sefıydı ve benım en sevdıgım amcam.bu yasına kadar hıc evlenmedı.ona gore evlenmek hayatın en buyuk hatasıydı.
    yavasca yataktan kalktım.ve uzerımı gıyındım.agır adımlarla yataga gerı dondum ve yarını dusunmemeye celıstım.eger yarını dusunursem kesınlıkle kararımdan vazgecebılırdım ve bunu yapmayı ıstemıyordum

Sabah calar saatin ziliyle uyandım.saat 07.00 gosterıyordu.bır saat sonra ucagım kalkacaktı.aceleyle gıyındım ve asagı ındım.babam benden once davranmıs,kahvaltıyı hazırlamıstı.'gunaydın 'dedi gulumseyerek 'bugun de erkencısın'
    'evet'dedım masaya otururken 'sana da gunaydın'
    her zamankı gıbı konusarak yememıstık yemeklerımızı.bugn ıkımızde cık sessızdık.ayrılık acısı oturmustu yureklerımıze.babamdan ayrılacak olmak cok acıydı benım ıcın.sankı aılemı toptan kaybetmısım gıbı bırseydı bu.omuzumdakı yara zonklamaya baslamıstı coktan.
    kahvaltımızı bıtırdıkten sonra yavas yavas bavullarımı arabaya ındırdım.babamın opel astrasının ne kadarını alacagını bılmıyordum.zten bende fazla bırsey goturmemıstım.-bana gore-2 buyuk cekcek bavul,bır tane kucuk el bavuluve kendı cantam.bırkac esyama-babamın ıstegı uzerını-yanıma almamıstım.
    hava alanına dogru ılerlerken ıkımızde sessız ve dusuncelıydık.bundan sonra ne olacagını bılmıyorduk.ayrılık acısından baska acılar da olabılırdı.bır an tek basıma kaldıgımı dusundum.yapayalnız ve terk edılmıs.fakat amcamın yanına gıdıyordum ve bu sımdılık sorum olmuyordu.

babam işlemlerimi halletmek üzere ilerlerken ben de bunları düsünüyordum .nedense içimde bir his onu bir daha göremeyeceğimi fısıldıyordu.bu düsüncemden kurtulmak için kafamı salladım.gözlerimin yaslarla dolduğunun farkndaydım ve ağlamamk ıçın gozlerimi kırpıstırdım. bu bir sonolmayacaktı değil mi?sadece amcamın yanıa gidiyordum.neden bu beni bu kadar etkileyebildi?hiçsbirseyin cevabını bilmiyordum.babam yanıma geldiğinde beraser kalkarak bekleme salonuna gittik.hala aramızda bir sessizlik vardı.bir an babamın eline dokunmayı istedim. ona dokunursam nelerz olduğunu duyabilirdim.ha bu arada anormal bir insanım.psışik yeteneklere sahibim ben. insanlara dokunarak onların duygularını isitebiliyordum. bu müziği duymak gibiydi.zaten müzik yeteneğimde burdan ğeliyordu.ve eğer simdi babamın elini tutarsam onu duyabilirdim.ama bunu yapmadım.çünkü basından beri bana dokunmamaya özen gösteriyor gibiydi.paroyaklaşmaya başlamıştım.
    beni tüm düsüncelerimden ucağımın geldiğini haber veren anons sıyırdı.simdi ise sanki koca bir boşluğa sürüklenir gibi hissediyordum.bavullarım kontrolden geçerken babama son bir kez daha baktım. gözlerim dolmustu .ağlamamk istiyordum ama sessiz yaslarım yanaklarımdan asağı süzüldü.babam bana sarıldı.eli enseme dokunmustu bende onun duygularını algılamıstım.hüzünlü bir la notası geldi kulaklarıma.ayrılık hüzün ve gözyası .bana sarılmaya devem ediyordu.

'hoscakal catherına.kendıne ıyı bak'sesi catlamıstı.o da aglıyordu.burnumu cektım.'hoscakal baba .sende kendıne ıyı bak'kendımı ondan ayırmam zor olsada bunu basardım.son bır kez yanagından operek ayrıldım.ama onda gergınlık oldugunu duymustum.neden boyle oldugunu bılmıyordum.ama ona el sallayarak ucak pıstıne gırdım.yavas adımlarla merdıvenlerı tırmandım.koltugumu bulup oturdum.canım babam benım!cam kenarından ayırmıs yerımı.
    daha fazla dayanmak ıstemedım.gozlerımı kapattım ve uyumaya calıstım.ama sorular kafamın ıcınde fırıl fırıl donuyordu.bundan sonra ne olacaktı?alısabılecek mıydım?
    bunları daha fazla dusunmemek ıcın i-podumu cıkardımve kulaklıkları taktım.sadece sarkıya odaklandım.bılıncsızlık hemen etkısıns gostermeye baslamısts.yavasca uykum gelmeye basladı.ve sonra tamamıylen uykuya daldım.bılıncsızlık guzeldı ve soruları dusunmemek.washıngtona geldıgımızı haber veren anonsla yerımden sıcradım.mutlu olmustum.sorunsuz bır yolculuk yapmıstım.agır hareketlerle yerımden kalktım ve merdıvenlerı yavasca ındım.saat 08,30 olmustu.pıstın dısında bekleyen bır suru kalabalık vardı.bavullarımı bır arabaya yukledım ve kalabalıgın arasına katıldım.'catherıne' adımı duyunca basım otomatık olarak saga dındu.ve o anda amcamı gordum.uzun ve yapılı siluetını hemen tanımıstım.o kalabalıgın arasından onu duymayı da basarmıstım.ıster ınanın ,ıster ınamayın ben sag ve sol apsolıt kulaklara sahıbım. ıste muzıge olan bır yetenegım daha.suan sırf ona odaklandıgım ıcın amcamı kolayca duymustum.hemen yanına gıttımve ona sarıldım ve ondan yayılan sevınclı 'do' yu ıcıme cektım.
    'merhaba hanry amca'dedım kendımı ondan ayırarak.'merhaba cathy'dedı amcam.amcam her zaman bana kısa adımla hıtap ederdı.bunu severdım.cunku annemde bana boyle hıtap ederdı.

'cok buyumussun 'dıyerek polıs aracının yanına cektı benı.'evet'dıyerek gulumsedım.'yaslar ınsanı olgunlastırıyor'.'evet'dıyerek onayladı.ve araca bındık.amcamın bu huyunu sevıyordum.sessızlıklerı anlamsız cumlelerle doldurmaya calısmıyordu.babamın zıttıydı.ve onun bu ozellıgıne bayılıyordum.cunku yalnızlıgı sevıyordum.kafamın ıcını dınlemeyi.'e,cathy phonex nasıl?'dıye sordu amcam.'iyi.yani en azından benım bıraktıgım seklıyle'amcama gulumsedım.o da bana gulumseyerek karsılık verdı.
    uzunca bır sessızlıgın ardından daha once hıc dusunmedıgım bırsey aklıma geldı.okula ne ıle gıdecektım?bu devasa polıs aracıyla gıtmeyecegıme gore yurumek zorumda kalacaktım

amcam bendeki stresi farketmisti."ne oldu cathy?"diye sordu."sey..."dedim ona söyleyip söylememek konusunda kararsızdım.ama gözünü bana dikmişti ve bir cevap bekliyordu.ben de bu yüzden devam ettim."okula ne ile gideceğimi merak ettim"dedim ve bakıslarımı ondun kaçırdım.amcam gülümsedi."endişelenme tatlım.onun da bir çaresini buluruz".her zaman iyimser olusu bende hayret uyandırmıstı.oysa ben en küçük olumsuzluklarda bile hemen yenilgiyi kabul ederim.belki de o benden daha olgun olduğu içindir.saat 10 gibi nihayet gelebilmistik.daha arabadan iner inmez omzumdaki yara sızlamaya baslamıstı.bu iyiye isaret değildi bence.simdiden ıslanmıstım.phonexi özleyecektim.havanın sıcak olusunu.aslına bakarsanız yağmuru seviyordum.ama siddetli olmadığı zaman.amcamla her yaz burda bulusurduk ancak o günler simdi bana çok eski gibi geliyordu.evin üst katına çıktık ve eskiden beri kullandığım odama girdik.amcam bavullarımı ve esyalarımı odanın ortasına koydu."yerlesmene bak cathy"dedi ve beni alnımdan öptü.yine çok neseliydi ve bunun yanında mutluydu.yanında olduğum için beni seviyordu"tamam"dedim amcam kapıdan çıkmak üzereyken.burası pek fazla geniş olmadığı gibi çok ta dar değildi.kapıdan girer girmez yatağım vardı.ve kapının karsısında sbir pencere.yatağın karsısındada bir pencere vardı.ve bu pencere dısarıyı görüyordu.bu oda iki odanın birlesimi gibiydi.bu yüzdern iki odanın ortasında bir kemer vardı.süsülü olmasa bili hostu.hemen bavullarımı açtım ve dolabıma yerlestidrim.çok sükür sığmıslardı.ozel esyalarımıda bas ucumda bulunan komidine yerlestirdim.ama sıra kemanıma geldiğinde zaman kararsız kaldım.annemin ölümünden beri çalmamıstım,çalamamıstım.tüm hücrelerim onu çalmak istiyordu ama ben yapamıyordum.bu yüzden onu yatağımın altına kutusuyla beraber koydum.burda tek banyo olduğundan bana ayrılmıs raflara macunumu,fırçamı,sampuanımı vs.temizlik eşyalarımı koydum.dısardan bir araba sesi geldi ve camdan dısarı baktım.amcam yanıda iki kisiyle duruyordu.birisi yaslı diğeri ise gençti.dısarı amcamın yanıa gittim.kırmızı bir komyonete yaslanmıstı."merhaba catherine"eliyle yaslı adamı gösterdi."bu harry.onu tanadın değilmi?"onu nasıl tanımazdım.la push da oturuyordu.her yaz tatilnide görürdüm.bu yasında halen uzun saçları vardı ve bu ona yakısmıyordu.

elimi uzattım."evet.tabikide tanıdım."yanımdaki gence döndüm.tam onu kim olduğunu soracaktım ki o kim olduğunu söyledi."ben erik su yaslı adamın oğluyum."babasına göz kırptı."tanıstığıma sevindin erik.2dedim ve cocuğun elini sıktım.benim boylarımdaydıve büyük görünüyordu.onunda babası gibi uzun siyah saçları vardı.esmer tenliydi de zaten.burdaki insanlar kömik.bence uzun saç onlara yakısmıyor."e nasıl beğendin mi?"diye sordu amcam.ona saskınlıkla baktım."neyi?"bir kahkaha attı."bu kamyonet senin."
    "ay!inanamıyorum"dedim ve amcanın boynuna atladım."çok tesekkürler."amcam kızardı utanmıstı."önemli değil tatlım.bu banem eski hurdaydı.onu erik tamir etti."ben suan bu açıklamayla ilgilenmiyordum.bir an önce kapıyı açıp binmek istiyordum.ama tabi ki de bunu yapmadım.belki de burası benim için yeni bir baslangıç olabilirdi.gözlerimi kırpmadan kamyonete baktım.babamın opel astrası gibi değildi ama bana tam uygundu.o gece doya doya ağlamıstım.ne için ağladığımı bende bilmiyordum.herhalde hersey için ağlıyordum.dünüm için bugünüm için ve ne olacağı belirsiz yarımın için.batıl inanıslarım yoktu ama omzumdaki yara hala sızlıyordu.ve ben bunun nedense kötü olduğunu düsünüyordum.uykuya dalmam uzun sürsede uyudum.ve rüyamda sbiricik annemi gördüm.gözlerimi çok güzel bir çayırda açtım.mor ,mavi,kırmızı,sarı...tüm renkler çiceklerin üzerimdeydi.yavasça ayağa kalktım.ellerimi yana açtım,basımı arkaya attım ve etrafımda dönmeye basladım.huzur mutluluk ve nese algılıyordum.sonra birden karsımı çıktı.saçları yine omuzlarına dökülüyordu.beyaz ipek bir elbise giyiyordu.basını yana eğmis beni gülümseyerek izliyordu.onu görünce bir an ıçın donakalsamda sonra hemen açıldım ve ona doğru kostum.kollarını açtı ve beni yakaladı.ne beni yakalamıs mıydı?annem bu kadar güçlü müydü?sonra beni kendinden ayırdı ve bastan asağı süzdü."hiç değismemissin catherine"dedi.sesi bir zil gibi çınlamıstı ve kelimeleri görüyordum."sende anne.seni çok özledim."dedim.ona konusma fırsatı vermeden sorulyarımı sıraladım."beni neden bıraktın?sana çok ihtiyacım var.kalbim senin yokluğunla ağlıyor.yerini dolduracak kimse yok.neden gittin?"dedim.ilk basta yere baktı sonra o irnanılmaz kirpiklerini altından bana baktı."mecburdum cathy.bunu yapmak zorundaydım.ama ben tümüyle gitmedim.hala yanındayım.sadece beni bulmalısın tatlım.çok uzağında değilim."sözleri aklımı karıstırmıstı.çok mu yakınımdaydı?gözlerimi kırpıstırdım."ne söylemeye çalısıyorsun anne?seni anlamıyorum."tekrar gülyümsedi ve yorgun bir sekilde içni cekti."bunu yakında anlayacaksın meleğim.dikkatla-i ol canım.sana zarar vermelerine izin verme lütfen"cümlesinin sonuna doğru görüntüsü siliklenmeye baslamıstı.

"anne dir anlamıyorum"dedim ama o çoktan gitmisti.bende arkasından bakakalmıstım.nedemekti simdi bunlar?birden çayırda soluklasmaya basladı ve kayboldu karanlıkta tek basıma kalmıstım."hayır"dedim ve fırladım.sükürler olsun uyanmıstım.gün daha yeni doğmustu.okulun ilk günü için fazla erken bir saatti bu.yavas hareketlerle kalktım ve dusumu aldım.mutfağa indiğimde amcamın gittiğini farkettim.kendime güzel bir kahvaltı hazaırladım ve okula gitmek için arabaya bindim.arabayla içeri girdiğimde derin bir nefes aldım .alsmama zor olacaktı .hemde çok zor.ilk günlerden nefret ederdim.tanısma fasıllarından arkadas bulmaktan...vede sınıfları karıstırmaktan .neyseki amcam benim yerime programımı almıstı.birde bu isle uğrasmadım.ilk dersinm tarihti .benim en sevdiğim derslerden biri.park alanında bos bulduğum yere kamyonetimi park ettim.arabadan iner inmez gözüme gümüsi volva takıldı.son model olmalıydı.demekki çok zengin kisilerde vardı.bu da demek oluyorki tam bir bela aldım.böyle tipleri beğendiğimi söyleyemem.

neyseki tarih dersine girdiğimde kendimi tanıstırmadım.adının bay berty olduğunu öğrendiğim adam bana kitabımı verdi ve en arka sıraya yolladı.ingilizce dersinde-ki bu derse bayılıyorum-girdim.tarih dersinde yanında oturduğum kızla-ismi mary-oturdum.ingilizce öğretmenim de-bay smith-beni konusmama için zorlamadı.fakat trigonometri öğretmeni bay swan kendimi tanıttırdı.simdiden anlasamayacağımız belliydi.ama trigonometriyi de seviyordum bu yüzden bay swanı sevebilirdim.en sevdiğim ders olan edebiyatı programada görmek hosuma gitmisti.burda da kendimi tanıttım.ufak tefek gözlükülü bir adam olan bay masonu dinlerken adeta kendimden geçtim.çok güzel anlatıyordu.öğleden önceki son dersim olan ispanyolca için de iyi diyebilirdim.bayan clock un çok güzel bir aksanı vardı.tek bayan öğretmenim oydu.öğle arasında tarih ve ingilizce dersinden arkadasım olan mary ile kafeteryaya gittik.adının becca olduğunu tahmin ettiğim kız-ki trigonometri den tanıyordum-ve biyoloji dersine beraber gireceğim emma bize katıldı.yiyeceklerimizi aldık ve kafeteryanın kuzeyine doğru ilerledik.orda bir masa blduk ve oturduk.hepsi ayrı ayrı konusuyordu.onları dinleme zahmetine girmedim.alisverissten danstan...falan bahsediyorlardı.ve bunlar ilgi alanıma girmiyordu.kısa bir süre sonra mary nin sevgilisi thomson bize katıldı.beni kısıca selamladıktan sonra sevgilisinin yanına oturdu.onun ardından edebiyat dersinde bana sürekli bakan çocuk-öğrendiğime göre adı taylor-bize katıldı.
    etrafa bakmak için basımı kaldırdığımda bizi süzen-daha doğrusu beni süzen-üç kisi gördüm.iki erkek ve bir kızdılar.erkeklerin ikisi de kaslıydı ve uzun boylu olduklarını tahmin ediyordum.kızın solunda oturan erkeğin esmer bir teni vardı.diğerinin ise kumral olduğıu söylenebilirdi.kıza gelince ufak tefek ama bir okadar da güçlü görünüyordu.ben onlara baktığımda onlar da tekrar yemeklerine döndüler.bende masama ilgi verdim."güney tarafında oturan su kisiler kim?"diye sordum beccaya ve çenemle onların bulunduğu yeri isaret ettim.becca benim baktığım yere baktı ve kaslarını çattı."onlar bir çesit bulucu.yetenekli kisileri buluyrlar.kumral olan ian esmer olan ise piget.ve kızın ismide jane"onlardan tiksinircesine bahsetti .sasırmıstım."neden onlardan nefret ediyorsun?"diye sordum.
    "onlar dediğim gibi bir bulucu.yetenekli kisileri buluyorlar ve ailelerinden koparıyorlar.onları burda kimse sevmez."cümlesini konuyu kapatır gibi söylemisti.bu yüzden bende tekrar soru sormadım.geri kalan zamanda bu buluculara hiç bakmadım.aslında bende tuhaf bir izlenim birakmıslardı.sağ omuzum yine karıncalanmaya baslamıstı bile.biyoloji dersine emme ile beraber girdim.bay luck çok sirin bir öğretmendi.bana emmanın yanında oturabileceğimi söyledi.önden ikinci sırada oturuyodu.onun yanına oturduğum zaamn gözüme bulucu olan ian takıldı.bize bakıyordu ve gözleri saskınlıkla açılmıstı.hemen yanında jane vardı.diğer çocuk ise yoktu.sonra kafasını çevirdi ve öğretmene bakmaya basladı.bende dikkatle not aldım.
    biyoloji dersinden çıktığımızda mary thomson ve taylor ile karsılastık.mary ve sevgilisi devlet yönetimi dersine ,ben ve taylor ise beden dersine girecektik.ben de taylora katıldım.çünkü son dersim bedendi.taylor yanında olmamdan memnun görünüyordu.kaçamak bakıslarla yüzüme bakıyrdu.beden dersimize ise bay coff giriyordu.spor yapmayı seviyordum ama beden dersini pek sevmezdim.bu yüzden ilk dersim olduğu icin sadece izlemekle yetindim.
    ders çıkısında kosarak arabama bindim ve derin bir nefes aldım.ilk günümü kazasızbelasız atlatmıstım.bir çok arkadas bulmustum .ilk gün icin fena değildi.
    eve doğru yol alırken bulucuları düsündüm.çok garip insanlardı.phonexte hiç bulucu görmemistim.ama phonexte de kimse onlardan hoslanmazdı.toplumda dolasırlardı ama bunun da tek nedeni vardı.beccanın dediği gibi yetenekli kisileri bulmak.onlar hakkında bildiğim tek sey buydu.fazlasını bilmiyordum gittiğim zaman amcamam sormalıydım.

Eve vardıgımda amcam daha gelmemıstı.bende bundan fırsat buldum ve tv ızledım.amcam genelde haber ızlerdı.hem de bastan sona hıc sıkılmadan.sonra acıktıgımı farkettım ve soslu makarna hazırlamaya basladım.bıraz fazla yapmıstım cunku amcamda yıyecektı.ben yemekle ugrasırken kapı acıldı.'selam'dedı guclu bır ses.amcamın geldıgını hemen anlamıstım.'selam amca nasılsın?'gulumsedım.
    gulumsedı.'ıyıym catherıne'havayı kokladı.'mmm...cok guzel kokuyor.yemekte ne var?' o masaya gecerken bende makarnaları masaya paylastırdım.'makarna 'dedım.!vay'dedı gozlerı acımıstı.'tam bır zıyafet var.'gozlerımı devırdım.masaya oturduk ve makarnaları yemege basladık.su bulucu konusunu nasıl soracagımı merak edıyordum.pat dıye kınuya mı gırmelıydım?yoksa onu mu beklemelıydım?ama benım sormama gerek kalmadan amcam sormustu bıle.'okulda ılk gunun nasıl gectı?'agzımdakı lokmayı yuttum'ıyı'dedım 'bekledıgım gıbı olmadı.'
    'ıyı arkadas buldun mu pekı?'
    'evet amca 'dedım.sımdı sorabılırdım.bogazımı temızledım.'amca okulda bırılerı var ve onlara bulucu dıyorlar.'bu kelımeyı duyunca amcam adeta dondu.gerıldıgını hıssedıyordum.'ve kımse onları sevmıyor'dıye devam ettım.'onlar kım?'amcam bır an ıcın cevap vermedı.bende onu sabırla bekledım.en sonunda konusmmustu.'onlardan uzak dur cathy.hıc tekın tıpler degıl onlar.'sustu.o susunca ben devam ettım.'o konu da anlastık.ama onlar neden sevılmıyor.becca bana yeteneklı kısılerı bulduklarını soyledı.'dedım.amcam karanlık bır sekılde gulumsedı.'onlar,evet,bır bulucu.ama...'dedı ve durdu.sankı soyleyıp soylememek konusunda karasızdı.tam bu anda dıkkatımı amcamın sol kulagı cektı.kızarmaya baslamıstı ve sankı renk degıstırıyordu.saskınlıktan bakakalmıstım.'amca'diye fısıldadım.'kulagına ne oldu?'bır an ıcın saskın saskın bana baktı.sonra 'ah lanet olsun'dıye kukredı ve banyoya kostu.bende arkasından kostum.ama amcam kapıyı kılıtlemıstı.endıselenmeye baslıyordum.'amca ne oldu?amcaaaa'dıye haykırdım.ses gslmıyordu.'amcaaaaaa!'dıye bagırdım.hala ses yoktu.kapıyı yumruklamaya basladım.

En sonunda amcam konusmustu."Geliyorum, korkma" derin bir nefes aldım rahatlamıştım.Amcam banyodan cıkmıştı. Kulağı eski hale gelmişti. Sadece yüzü kıpkırmızıydı ve sinirli görünüyordu. Yanına gittim ve ona sarıldım. Ondan aldığım kötü duygular karşısında afalladım ve geri çekilmek zorunda kaldım. "Amca" dedim fısıltıyla. Bir şey demedi sadece bana bakmakla yetindi.Ne kadar süre birbirimize baktığımızı bilmiyorum. Amcamın rengi normale döndü.Ancak o zaman konuştu."Özürdilerim cathy.Seni korkutmak istemedim. Sadece bir kırizdi."dedi. Ama nedense ona inanmamıştım."Peki kulağına ne olmuştu o zaman?" diye sordum eli sol kulağına gitti. "Sinirlendiğim zaman böyle olur. Önemli bir şey değil." dedi.Yine inanmamıştım ama onu yormak istemedim. Tekrar yanına gittim ama sadece yorgunluk hissettim. Onu alt kata indirmedim tekrar.Odasına götürdüm ve uyumasına yardım ettim. Odama çekildiğimde titrediğimi fark ettim. Amcam beni korkutmuştu. Hemde çok... Duş alamayacak kadar yorgundum bü yüzden hemen yattım. Ve vücudumun dinlenmesine izin verdim.
    Horoz sesleriyle uyanmıştım. Serin rüzgarlar saçlarımı uçuşturuyordu. Yakın bir yerden su sesi geliyordu. Bi anda durakladım.Nerdeydim ben? Horoz da neyin nesi? Forks da hiç horoz olmaz ki. Yavaşça gözlerimi açtım. Geçen gün rüyamda gördüğüm yere gelmiştim tekrar. Ve yine annem aynı yerde geniş ağaçların altında duruyordu. Ama bu sefer bana bakmıyordu. Yüzünü yandan görüyordum. Çayırın hemen bitimindeki uçurumun uzaklarına bakıyordu. Ayağa kalktım ve annemin yanına gittim." Ne oldu?" diye fısıldadım.Bana doğru döndü gözleri yaşarmıştı."Onlar seni bulacaklar cathy.Onlar,onlar...." dedi va hıçkırmaya başladı. "Ne oldu anne?" dedim. Ve kollarımı ona doladım."Neyin var?Kim beni bulacak? Onlar kim?" Hem soruyu soruyor hemde annemi sarsıyordum.Başını kaldırdı ve bana baktı."Gerçeği öğrenmelisin, Cathy. Gerçeğimizi öğren!" dedi. Sonra sesini duymaz oldum. Sadece ağzı hareket ediyordu. Ama ben onu duyamıyordum. Şaşkınlıkla etrafıma baktım.Etraf sislenmeye ve çayır güzelliğini kaybetmeye başlamaıştı. Kolumdaki sızı anlık değildi ve adeta büyüyen bir ateş gibiydi. Sağ omzuma dokundum.Omzum ısınmıştı. Sanki iltihap kapmış gibi de kızarmıştı.
    Hafif ama p.s bir rüzgar yüzüme doğru esti. Kafamı kaldırıp dumanların oluşturduğu sise baktım.İçinden sanki üç kişi bize doğru geliyorlardı.Kim olduklarını göremedim.Tam bu anda annem aramıza girdi ve "Hayır!!" diye haykırdı.Bende bu anda "Hayır!" dedim ve yataktan doğruldum.Bu iki olmuştu. Elim otomatik olarak yarama gitti. Normal duruyordu. Isınmamıştı. Tekrar yatmadım ama saat daha erkendi. Bu yüzden sıcak bir duş aldım ve sakin sakin kahvaltımı yaptım.Tam kamyonetime binerken arkamdan birinin geldiğini işittim ve dona kaldım.Nedense aklıma dün geceki rüya gelmişti.

Not:arkadaşım alacakranlık hayranıdır.O yüzden mekanlar alacakaranlıktaki mekanlardan alınmış bazı yerler ama içinde vampir veya alacakaranlıkla ilgili bişe yok
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

KUTSAL RUH Empty Geri: KUTSAL RUH

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Mart 27, 2010 4:55 pm

yb ne zaman gelcek Very Happy
    kct
    kct
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından kct C.tesi Mart 27, 2010 4:59 pm

bılemıyorum su aralar yazılı falan ama erken gondermeye calısacagım Very Happy queen
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Mart 27, 2010 5:00 pm

tmm bak çok bekletme bizi Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Mart 27, 2010 6:10 pm

walla başlarını okdum ama çıkmak zorundayım deamını sonr apokurum baya beğendim dewam lütfen Very Happy cheers
    kct
    kct
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından kct Paz Mart 28, 2010 2:01 pm

2.KORKULAR
    Nefesimi tuttum ve arkamı döndüm.ve bulucuları gördüm.saskınlıktan irkildim ve bir adım geri çekildim.onlar ise yüzlerinde dost bir gülümsemeyle bana bakıyorlarıd."merhaba "dedi aralarından biri"ben ian"
    "me-merhaba"diye kekeledim.tam bir a.ptaldım."bende catherine"kız atıldı "bende jane.ve buda kardesim piget."dedi ve kocaman sırıttı."buraya yeni tasındın herhalde."diye sordu piget."evet"dedim.amcamnı dediklerini hatırladım ve konusmayı kısa kesmeye kara vrdim."sizinle tanısmak güzel ama okula geç kalıyorum"dedim ve arkamı döndüm."bizde okula gidiyoruz.sende bizimle gelmek ister misin?" diye sordu jane.
    dondum."hayır benim arabam var "dedim ve arabaya atladım.piget kıslmıs gözlerle bana bakıyordu."tamam o zaman okulda görüsürüz.".sadece basımı salladım ve arabayı çalıstırdım.dikiz aynamdan bakmaya korktuğum için gözlerimi yoldan ayırmadım.neler oluyordu böyle?bunlar da kimdi?aslında kim olduklarını biliyordum ama neden benimle konusmuslardı?yoksa...yo,hayır!ben yetenekli falan değilim.
    okula vardığımda park alanı neredeyse dolmustu.bu yüzden sira bulmakta biraz zorlandım ve tarıh dersine geç kaldım.mary bana soru dolu bakıslarla bakıyordu.özür dileyip mary nin yanına oturdum."neden geç kaldın?"diye fısıldadı."arab.ayı park etmekte zorlandım"deim.bugün serbest konu olarak titanic i ele aldık.bu hosuma gitti.
    ingilizce dersine girdiğimde bay smith bugün madam bowaryi isleyeceğimizi ve haftaya sınav olacağımızı söyledi.z-sıkıntılar arasındada bu ders bitti.
    trigonometri dersinde becca ile otrudum.ikimizde dersten sıkıldığımız için sos oynadık.onu açık ara farkla ben yendim.
    ispanyolca dersinde ise tek basıma oturdum.yada belli bir zamana kadar çünkü ispanşyolca dersine geçen jane-buluculardan-yanıma oturdu."merhaba"dedi."beni hatırladın mı?"
    "evet"diye mırıldandım."nerden geliyorsun buraya?"diye sordu.
    "phonexten "dedim kendimi zorlayarak.
    "burda kiminle kalıyorsun?"ne kadar dost canlısı sorsada birseyler öğrenmenin pesinde gibiydi."amcamnı yanında kalıyroum"dedim.
    "amcanın ismi ne "diye sordu.ona sanane diyebilmeyi çok isterdim ama terbiyesizlik yapmak istemedim.
    "adı hanry winter.kasabanın sefi"dedim
    ve onda ki tepkileri izledim
    devamı için yorumlar Smile
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Mart 28, 2010 2:50 pm

sos oynamışlar Razz eliflede oynuyorsunuzdur heralde derslerde Razz madam bovary şu kitap kadın intihar ediyodu galiba sonunda hatırlıyorum az çok rus aşk-ı memnu gibi Razz

çabuk gelsin bölüm lol!
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mart 28, 2010 3:11 pm

güselmiş yb ne zaman
    kct
    kct
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından kct Salı Mart 30, 2010 7:48 am

soyadını soylediğim anda gülümsemesi dondu kaldı.gözlerinden korku saskınlık ve öfke gözlemleniyordu.vüdcudu gerilmis elleri yumruk olmustu.sanki suratına tükürmüsüm gibi de tiksinmisti.
    uzun birkac dakika boyunca hiç hareket etmedi.endiselenmeye baslamıstım.bu yüzden onu sarsmak için omuzundan tuttum.mart ayındaydık ama hava sıcak değildi.ama jane askılı bir bluz giymisti.ona dokunduğumdu çıplak teniyle temasa geçtim.ve tüm duygularını duydum.öfke,acı,öç alma isteği,öldürmek katletmek,yasatmamak,sinir,sevinç ve mutluluk.tüm duyguları birbirine girmisti.
    zilin çalmasıyla yerinden sıçradı-tabii bende -silkindi ve ayağa kalktı.soguk bir sesle "görüsürüz"dedi. ve yürüdü.kapıdan çıkmadan bana sonbir kez baktı.bu karanlık bir bakıstı ve yüzünde tehlikeli bir gülümseme vardı.korkuyla sandelyeme indim.yavas yavas kitaplanrımı toplarken bu olayları düsünüyordum.ona ne demistim ki?hiçbirsey.sadece isim.onu kıracak birsey dememistim.ama o...
    "cetherine"mary nin sesini duyunca irkildim ve ayağa kalktım.kapıda becca ile bekliyorlardı.
    "neyin var ?"diye sordu becca.çok kötü görünüyor olmalıydım.oylede hissediyordum da zaten.miden bulanıyordu.
    "hastayım galiba"diye fısıldadım.
    "revire gitmek ister misin?"soru thomson dan gelmisti.
    "hayır "dedim ve kafamı salladım."gerek yk"
    "emin misin?"diye sordu mary.sadece basımı salladım.
    beraber kafeteryaya girdiğimizde taylor bize yer tutmus bekliyordu.
    emma da yanındaydı.son zamanlarda böye grup olarak takılıyorduk.
    emma,becca,taylor,mary,thomson ve ben.onlara fazlalık olduğumu düsünmüyordum.çünkü banan cok iyi davranyorlardı.
    kafeteryaya girdiğimizde gözüme tam karsıda oturan bulucular takıldı.hepsi bana gözlerinde karanlık bir ifadeyle bakıyorlardı.ıan ın mutlu yüzü tiksintiden dolayı burusmustu.piget in gözleri öfkelyle kısılmıstı.ama en kötüsü jane aitti.dudaklarında düsmanca ve ölümcül bir gülüs,gözlerinde acımasız bir ifade vardı.
    eğer hemen gözlerimi çevirmezsem kusacağımı hissittim.güç alabilmek icin hemen yanımda duran thomsana tutundum.baska zaman olsa mary kıskanırdı ama simdi hasta olduğumu biliordu ve bu yüzdn birsey demedi.
    pizza ve soda alarak masama geçtim.taylor un yanına oturdum.yüzü aydınlanmıstı.yemeğime bakmaya ve baska seyle ilgilenmemeye çalıstım.yoksa basımı kaldırdığımda onların bana baktığını görüyordum.bu da midemin bulanmasına neden oluyordu.
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 4:09 pm

çook güseldi yb istiorum
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 4:10 pm

aynen yb
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Mart 30, 2010 4:23 pm

müthişti.yb yb Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Mart 30, 2010 6:04 pm

yeni takipci
    ğüzeş hikaye yerlerin aynı olup hikayenin farklı olmasına sevindim
    ve haklısın arkadaşları sevindirmak güzel oluyor Very Happy
    kct
    kct
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından kct Cuma Nis. 02, 2010 8:39 pm

Benim içni bitmek bilmeyen ögle sonNDA BİTMİSTİ.derin bir nefes aldım ve emma ile biyoloji dersine girdim.ama rahatlığım ksa sürdü.çünkü ian da biyoloji dersindeydi ve bana öfke dolu gözlerle bakıyordu.bu çocuga bakamıyordum çünkü ben ve midem bu çocuktan hoslanmıyorduik.biyoloji dersinden çıktığım da bedene katılmadım çünkü midem gerekten çok bulanıyordu.bu yüzden izin aldım ve erkenden eve gittim.eve vardığımda hemen banyoya kostum ve buyantımı durduracak bir ilaç aradım.yüzümü soğuk suyla ykadım.derin nefesler almaya çalıstım.yatağa girdim ve uyumaya çalıstm.
    ertesi sabah okula gittiğimde bulucuları gördüm ama bu sefer yalnız değillerdi.yanlarında iki kisi daha vardı.biri yaslı bir adam diğeri ise çok güzel bir bayandı.jane yine o tehlikeli gülümsemesiyle ban baktı e ötekilere beni isaret etti.diğerleri de bana baktlar.yaslı adamın gözlerinde ölümcül bir sevinc,kadının dudaklrında ölmcül bir gülüs vardı.tekrar kolumun sızladığını farkettim ve midemde çok kötü bulanmaya baslamıstı.
    mary ve becca ile beraber okul çkısında port angelasa gittim.fakat ben kitapçıya geitmek için ordan ayrıldım.birsey bulamayınca düz yürümeye basladım
    ama durmak zorunda kaldım.çünkü karsımda ian piget jane,bügün gördüğüm iki kisi ve onlardan farklı bes kisi daha vardı.geresin geriye yürümeye basladım ve adımlarımı hızlandırdım ama onlar pesimden gelmeye baslamıstı.
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Nis. 02, 2010 8:49 pm

çok güzel ama biraz kısa olmuş yaa.yine de ellerine sağlık. Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Cuma Nis. 02, 2010 8:50 pm

çok güzel olmuşşşş yeni bölümmmmm
    kct
    kct
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından kct C.tesi Nis. 03, 2010 9:00 am

İçimden lanet savuruyordum.hala beni takipediyorlardı.adımlarımı hızlandırmıstım.onları bilmiyordum ama ben hızlı kosabılırdım.en sonunda dayanamadım ve kosmaya basladım.bir yandan telefonu çıkarıyordum öbür yandan kosyordum.telefonu çıkardım ve amcamın telefon numarasını tusladım.akcam hemen açtı."neler oluyor ?"diye bağırdı.bende gücümün yettiğince "pesimdeler "diye bağırdım ama gerisini söylemeden ayağım takıldı ve düstüm."lanet olsun!"dedim ve ayağa kalktım .bu arada bana yaklasıyorlardı.telefonu aldım ama çarpmanın etkisiyle kapanmıstı."kahretsiin"diye homurdandım ve kosmaya basladım.kösede bir dönemeç vardı.o dönemeci gecersem kurtulabileceğimi düsünüyordum.dönemeci geçtim ve nefesimi tuttum.LANET OLSUN!Burası çıkmaz sokaktı.arkamdan jane ini karanlık kahkahasını duyunca onlara doğru döndüm.bana yaklasmıslardı.
    sırtım duvara değene kadar geri geri gittiğimin farkında değildim.jane tekrar ölümcü bir kahkaha attı."SEni buldum.annen belki bizden kurtuldu ama sen kaçamayacaksın."bu sözler içimi ürpetti.içlerinden biri"isimize bakalım,jane "dedi.Jane ona karanlık bir bakıs fırlatarak bana "montunu çıkar!"diye emretti.ilk basta çıkarmayacaktım ama sonra jane"hemen!"diye bağırdığında korkudan çıkardım ve yere fırlattım.
    sonra"kazağını da çıkar"diye emretti.
    "hayır!"bu sesin benim olduğunu sonradan anlamıstım.piget öne çıkarak"demek öyle"dedi.ellerini öne doğru uzattı ve bir seyi çeker gibi bir hareket yaptı ve tam bu anda kazağım paramparça oldu ve ayaklarımın dibine düstü.atletim ve iç çamasırım kalmıstı.birden gözüm yarama takıldı.kıpkırmızı olmustu.dokundum.alev aymıs gibiydi.janeni karanlık gülüsü ona dönmemi sağladı."Size söylemistim.bu o .çünkü onda TANRI'NIN KILICI'NIN izi var."sonra ordan yaslı birisine dönerek "senendir"dedi.
    yaslı adam öne çıktı.ellerini havaya kaldırdı ve değisik sözler mırıldanmaya basladı.
    "SEN VE GÜCÜN YOK OLUN
    BU DÜNYADAN DEFOLUN
    KARANLIKLARA VE AİT OLDUĞUN YERE GERİ DÖN
    KARANLIK GECE SANA EMREDİYORUM"
    o bu sözleri mırıldanırken benim yaram açıldı ve içinden sarı renkli irin akmaya basladı.onu durdurmak ister gibi yaramın altından tuttum yaslı adam devam ediyordu.
    "GECE NİN KARNLIĞI BU KIZI ÖRTSÜN
    VE ONU CE-"
    sözü keskin bir"HAYIR!"ile kesilmisti.
    bu sözü üç kisi söylemisti.biri amcam biri becca diğeri ise mary idi.
    mary hemen yanıma geldi ve avucunu yarama bastırdı."yüce maya adına iylesmeni emrediyorum"diye mırıldandı ve yaramın acısı geçmeye basladı.
    becca ellerini havaya kaldırarak"yüce maya adına yağmur yağmasını istiyorum"dedi ve o anda yağmur yağmaya basladı...
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ C.tesi Nis. 03, 2010 9:05 am

ay yine çok güzel olmuşşşşşşşş
    yeni bölüm istiyorum yhaaaaaa
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Nis. 03, 2010 9:10 am

erkenden kalkıp çalışmaya başlamışın Razz
    bi tane daha at yha Mad Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Nis. 03, 2010 10:33 am

katılıorum bi tane daha at Smile
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan C.tesi Nis. 03, 2010 10:49 am

evet süper olmuş yb
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Nis. 03, 2010 8:37 pm

çok güzel olmuşş..yb yb yb Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Nis. 04, 2010 8:42 am

yeni bölüm istiyoruzzzzzzz Very Happy
    kct
    kct
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından kct Paz Nis. 04, 2010 9:54 am

sonra amcam ellerını havaya kaldırdı ve 'yuce maya adına ruzgarın efendısı fırtınaya emredıyorum.bana gel.'o anda etrafta sıddetlı bır fırtına basladı.ruzgar yagmuru buluculara tasıyordu.bulucular ıse kacıyorlardı.kacamayan bırı fırtınada paramparca oldu ve yagmur damlaları onu yok etti.ıan one dogru geldı ve bırseyler mırıldandı.o mırıldanınca cevrede -yanı onların etrafında-bır toz bulutu olustu.'tekrar gorusecegız'dedı jane ve kayboldular.amcam,becca ve mary yanıma geldıler ve hıcbırsey demeden benı yerden kaldırdılar.
    2.İTİRAFLAR
    eve geldıgımızde bana herseyı anlattılar.ılk konusmaya amcam basladı.'bız amorun kabılesı uyeleryız.ıkı turumuz var .bırı ınsan olan ırk,dıgerı ıse kutsal ruh.'dedi
    'kutsal ruh ne?'dıye sordum.
    'kutsal ruh bızım ıkıncı ruhumuzdur.donusum sonrasında bızler bu ruha sahıp oluruz.ınsan olan ruh lse bıle kutsal olan ruh yuce mayanın yanında yasar.ve sonra baska bır bedende tekrar hayat bulur.bu reenkarnasyon gıbı bırsey ama daha farklı.'dedı
    'o zamn sen aslında olsende tekrar mı dırıleceksın yanı?'dıye sordum sasırarak.
    gulumsedı.'hayır,ben beden olarak oldugum zaman bunun gerı donusu olmaz. ama kutsal ruh asla olmez ben sadece ruh olarak derın bır uykuya dalarrım.eger yuce maya ısterse tekrar benı dırıltır ama bu sımdıye kadar olmadı.'dedi.
    'senın ozellıgın ne?'dıye sordum.
    'benım ozellıgım hava ıle ılgılıdır.ben ruzgarın efendısıyım yanı ısmım boyle.bu yuzden dovmemın rengı safır.'amcamın dovmesıne daha dıkkatli baktım.alnının ortasında 'A' ısaretı vardı.bu amorun kabılesını ısaretıydı.bu ısaret gozlerını cevırıyordu ve ordan cenesıne dogru ınce bır yol seklınde uzanıyordu.ısaretının ıcınde 'ruzgar','hava',kutsal ruh' ve 'maya' kelımelerı yazıyordu.
    'cok guzel 'dedım kıskanarak.sonra becca kendı ozellıgını anlatmaya basladı.
    'ben ıse su yu ıdare edebılırım.bana da suyun bekcısı derler.fark ettıgın gıbı dovmemın rengı gumusı.'evet haklıydı.dovmesı gumusıydı.onun da alının ortasında'A' ısaretı vardı ve amcamın dovmesıne benzıyordu.fakat onda 'SU' ve 'yagmur' kelımelerı yazılıydı.en son da mary konusmaya basladı.
    'ben ısa sıfacıyım.bır tek olulerı dırıltemem yada olecek olanları ıylestıremem.ondan baska tım hastalıklara sıfa olurum.adım da sıfacıdır.'onun dovmesının rengı ıse yesıldı.onda da'hastalık've 'sifa 'kelımelerı vardı.
    derın bır nefes aldım.'pekı ben neyım?onlar neden pesımdeler?'
    derın bır nefes aldı ve acıklamaya koyuldu.
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 04, 2010 10:25 am

çok güzel olmuş ama bu burada bırakılır mı en heyecanlı yerinde bırakmışsın yb ne zaman

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:03 am