Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

JOAN KRIS’İ SEVİYOR, CHERİE DAKOTA’YA HAYRAN

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

JOAN KRIS’İ SEVİYOR, CHERİE DAKOTA’YA HAYRAN Empty JOAN KRIS’İ SEVİYOR, CHERİE DAKOTA’YA HAYRAN

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 10:30 pm

JOAN KRIS’İ SEVİYOR, CHERİE DAKOTA’YA HAYRAN

JOAN KRIS’İ SEVİYOR, CHERİE DAKOTA’YA HAYRAN 425jettfanningstewartlr

The Runaways ile ilgili olarak önceki muhteşem sözlerimiz hala geçerli. Peki ama Joan Jett ve Cherie Currie onları canlandıran Kristen Stewart ve Dakota Fanning hakkında ne düşünüyorlar.

Dün Kristen Stewart sarı atleti ve fermuarlı düz sweatshirtü ile çok rahattı ve bize Joan Jett ile ilk tanışacağı zaman ne kadar gergin olduğunu söyledi.

“Joan ile rolü aldıktan sonra tanıştım. Ve bu benim için gerçekten çok korkutucuydu. Bu çok garipti ama sanki bu görüşme ile birlikte kendimi ya gaza gelip ateşlenecek ya da öylesine devam edecek gibi hissediyordum.” diyor ve gülerek devam ediyor. “Saçım hala uzun ve tam New Moon çekimleri başlamak üzere. Sanki Joan bana bakacak ve 'Beni oynayabileceğini düşünmene sebep olan şey ne?' diye soracak gibi gelmişti.”

Çok da emin olmadığı ilk tanışmanın ardından Kristen Stewart’ın saçının Joan Jett’i rahatlattığını o pek bilmiyor anlaşılan. Kristen Stewart’ı beğenmesinin ve onunla devam etmesinin sebebini şöyle açıklıyor “Kristen’e saçını kestirip kestirmeyeceğini sorduğumda kestireceğini söyledi ve işte bu beni oynama konusundaki isteğini bana göstermiş oldu. Sonrasında ona bir sürü cd doldurup verdim. Stüdyo kayıtları, kaçak kayıtlar vs. Bu sayede bizim sahnedeki performansımızı görebilecek ve izleyicilerin nasıl bağırdığını duyabilecekti. Bu sayede benim eskiden nasıl birisi olduğumu görebilecek; neden o kadar ağır makyaj ve siyah saçlı olduğum hakkında fikir sahibi olabilecekti. Ve Krsiten tüm bunları başardı.”

Benzer bir hayranlık Cherie Currie ilk kez Dakota Fanning ile tanıştığında da yaşanmış. Cherie onun hakkında şunları söylüyor. “Öğlen yemeği için buluştuk. Dakota, bir hayır için Cherry Bomb ile sahne aldığım The Roxy’e geldi. Beni izledikten sonra gerçekten rahatsızlandı. O gerçekten çok sevimli. Bana beni sahnede izledikten sonra kendi yaptığı işin gölgede kaldığını söyledi. Ve ben bunu gördüğü için teşekkür ettim.”

Ama Cherie Curry’nin anlattığına göre Dakota’nın ilk kez senaryoyu eline alışı gerçekten çok garip olmuş. “Yemeğe gittiğimizde ben ona bu filme nasıl dahil olduğunu sordum. Ve o da bana şunları söyledi. “ Buna inanmayacaksın ama okula gittiğimde bir arkadaşım şu geçici dövmelerden getirmişti. Ben de içlerinden bir tane seçtim ve omzuma yaptım. Seçtiğim tek bir kiraz dövmesiydi. Eve gidip de anneme gösterdiğim zaman annem elinde bir senaryo tutuyordu ve bana ‘buna inanmayacaksın ama omzunda kiraz dövmesi olan bir kızı canlandıracaksın dedi.’ Dakota bunun bir işaret olduğunu düşünmüş. Sonrasında senaryoyu okumuş ve bu gezegende bu rolü oynayabilecek hiç kimse olmadığını söylemiş. Kendisine neden öyle bir şey söylediğini sorduğumda bana “Ne yapacaklar 26 yaşında birisini alıp 15 yaşında bir kızı mı oynatmaya çalışacaklar” dedi. İşte o zaman onun yaşına göre ne kadar bilge olduğunu anladım.”
    jane volturi
    jane volturi
    Betrayed
    Betrayed

JOAN KRIS’İ SEVİYOR, CHERİE DAKOTA’YA HAYRAN Empty Geri: JOAN KRIS’İ SEVİYOR, CHERİE DAKOTA’YA HAYRAN

Mesaj tarafından jane volturi Perş. Mart 18, 2010 2:37 pm

cnm, okuyana kadr canm çıktı valla.yinede paylaşım için saol bitnm
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

JOAN KRIS’İ SEVİYOR, CHERİE DAKOTA’YA HAYRAN Empty Geri: JOAN KRIS’İ SEVİYOR, CHERİE DAKOTA’YA HAYRAN

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Mart 18, 2010 5:15 pm

Sümeyye aile koruması kalktı mı?hemen yeni şeyler bulup eklemişin Razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Perş. Mart 18, 2010 8:49 pm

yoq cnm yha o kadar uzun deil Very Happy
    ayhhh hayır ama şmdilik sorun deil mutluyum yha
    bnm robertın röportajlarının çewrildği bi siteciğim wrdı da açamaıyodumm şmdi açıldı amma şeyh olmuş yha Very Happy bhende direk paylaştım tabii Very Happy

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 3:28 pm