Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Robert twilight'ın onun için yarattığı şeyi unutmuyor

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Robert twilight'ın onun için yarattığı şeyi unutmuyor Empty Robert twilight'ın onun için yarattığı şeyi unutmuyor

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 8:11 pm

"bu garip .Bu filmi yaptım ve ekipteki insanları zar zor tanıdım çünkü karavanımdan çıkamıyordum
    özellikle ilk ay. demek istediğim setteki hiçkimseyi tanımıyordum.bu çok garipti.aynı zamanda disiplin için oldukça iyi bir dersti çünkü siz tam anlamıyla bunu yapmak zorundasınız."bu insanlar uzaklaşıp gidene kadar performans sergilemeyeceğim" diyemiyorsunuz. diğer herhangi bir twilight filminden daha çok hararetliydi."
    diyor robert
    Yönetmen alan coulter robert şöhretinin extra birkaç kat güvenliğe ihtiyacı olacağını biliyormuş.
    "Rob tuvalete 14 bodyguar eşliğinde gittiği zaman gerçek güvenlik sorunlarımız olduğunu anladım.demek istediğim birşeyler bekledik ama aldığımız şey o değildi.Joe reidy harika bir yönetmen yardımcısı dicaprio,scorsese ve diğerleriyle çalışmış. o bile bunun şiddeti karşsında hayrete düştü. çok zordu .özellikle ilk birkaç gün,yaya yürümek zorunda olduğumuz zaman rob ve diğerleri yakın sahneleri sahnelemeye çalışırken kameralarla aynı sırada 30-50 adamımız vardı.bununla bile zar zor kontrol edebiliyorduk ,700-1000 tane genç kızın bahsini bile etmiyorum.
    oyuncular için rol yapmak çok kolay değildi ve bizim içinde işimizi yapmak çok kolay olmadı."

Bu şiddetli güvenlik eforuna rağmen film ekibinden asistanlarda kalabalığı uzak tutmaya çalışmış
    " basitçe onları defedemiyorsunuz .Groupie'ler nerelerde çekim yapacağımızı bir şekilde öğreniyorlardı
    ve biz biryerlere sabah 5 de varıyorduk ve orada ayakta bekleyen kızlar oluyordu rob'u karavanından çıkarken görmek için .bütün gün bunun için beklerlerdi"

Rob içinse şöhretin göz korkutucu dikkat dağıtıcı etkisiyle başetmeyi öğrendiğini söylüyor
    ." bu sadece kapatmakla alakalı.demek istediğim başlarda çok problem yaşıyordum bununla çünkü çok çılgındı. washington square
    park'ta çekim yapmaya başladığımız zaman bu kargaşayı tamamladı. Orada bir güvenlik görevlisinin beni paparazzilerle gitgide daha kızgın gördüğü bir an vardı ve bana dedi ki "içlerinden birini 40 kameranın önünde şuracıkta yumrukladığını düşün "ve bu öfkemi kırmak için yeterliydi. bu beni artık gerçekten rahatsız etmiyordu."
    şöhretin gürültülü kargaşasının hernasılsa performansından birşeyler eksilttiğini söylüyor robert.
    "sizi biraz daha içinize kapanık hale getiriyor. demek istediğim....evet. bazı şeyleri deneyimleyemiyorsunuz. kendinizi rahat ettirmek için aptalca şeyler yapamıyorsunuz. yani bir bakımdan birşeyler götürüyor. ama aynı zamanda tyler'da kesin bir kalite var biraz sıkılmış ,duygularını bastırmakla alakalı,yani belki yardımı olmuştur"
    pattinson pierce'in ona çok önemli bir ders verdiğini söylüyor (restorant hikayesini anlatmış geçiyorum ) Ve bundan sonrasında restorantta bulunmanın garip bir yönü kalmamıştı artık. sen artık bir çeşit ucube değilsin. ama elbette onun kocaman bir kendine güveni var.yani o bunu yapabilir. eğer ben yapsaydım muhtemelen bir kavga başlatacakmışım gibi falan görünürdüm yada ona benzer birşey. "
    son olarak pattinson baş döndürücü şöhreti yüzünden sakin kalmaya çalıştığını söylüyor ve geldiği gibi çabucak gidebileceği konusunda da dikkatli olmaya.
    "bence hepsi çok basit..demek istediğim kaç insanın halk önünde yargılandığına bak ve bence insanların büyük çoğunluğu bununla dövülüyor ,sürekli ortada görünen insanlar. yanş ne kadar az görünürsen o zaman iyi olacaksın demektir. kaliteli filmler çevirmeye giriştiğin sürece o zaman adın birşeylere asılı kalır anlamsız ünlülere nazaran. bu bir bakıma zor bir savaş, şöhretinden çok daha fazla çalışmak zorundasın .sanırım johnny depp bunu yaptı ,ve benim yapmak istediğim şeyde bu."
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Robert twilight'ın onun için yarattığı şeyi unutmuyor Empty Geri: Robert twilight'ın onun için yarattığı şeyi unutmuyor

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 8:27 pm

e bi zahmet unutmasın Very Happy ben eminim asla onu unutmam adam nasıl unutsuun Very Happy:D
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Robert twilight'ın onun için yarattığı şeyi unutmuyor Empty Geri: Robert twilight'ın onun için yarattığı şeyi unutmuyor

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 8:31 pm

haha yhani yha unutulurmu hiçç Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 8:35 pm

sence unutulurmu yani lol!
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 8:45 pm

rob ve diğerleri yakın sahneleri sahnelemeye çalışırken kameralarla aynı sırada 30-50 adamımız vardı.bununla bile zar zor kontrol edebiliyorduk ,700-1000 tane genç kızın bahsini bile etmiyorum.

yuh diorum yha bu ne maşşallah
    kristenın yerinde olmaq istemem asla yhani isterim de sewglimin etrafında bin kız yuh yhani bhen burdan bi megan y da emilie lafı duyunca kıskançlktan ölüyorum krisi düşünemiorum yhani Very Happy
    hayır tabiki o unutulmazz Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 8:47 pm

ben kris olmak isterdim Very Happy yeterki yanımda rob ım olsun gerisi önemli deil Very Happy isterse ismail yk olsun kimse beni durduramaz lol!
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 9:27 pm

kristenın yerinde olmaq bnde isterdim ama heralde basın toplantısı yapardım
    "bütün dünyaya sesleniorum robert benim sewgilim we lütfen ona sulanmayın ayrıca robertın posterlerinin yayınlanmaını da artık istemiorum hiçbir dergi bundan sonra onun posterini yayınlayamaz sonra o posterleri öpen kızlar falan war olmaz yhani" derdim Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 9:30 pm

xD ben kıskanmazdım rob umu kızlara hak verirdim Very Happy şimdi ben hergün okula gitmeden önce posterlerini öpmüyormuyum öpüyorum tabiki Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 9:45 pm

haha posterlerini yanımda taşıyorum okula da götürüyorum nhe diosun Very Happy
    tenefslerde d bakıyorm ah ahh Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 9:51 pm

Very Happy ben yanımda roblı kutumu taşıyorum içinde puzzle ı var Very Happy:D
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 9:57 pm

haha teneffste mi yapıyosun Very Happy
    ayhh bhenden birileri dha çıktıı
    haha sınfta arkadaşlar roberttn bahsedince sümeyye sheni öldürcem diolar geçende sümeyye bhen sheni öldürmekten öldüm ama shen hala robert diosun yhaa diodu Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 9:59 pm

biliyorum aynı şeyi banada yapıyolar hele anam Very Happy o da rob ı seviyor ama gıcıklığına rob a kötü şeyler diyor Very Happy:D
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 10:03 pm

haha annem aynen böle
    bırak şmdi onu da dersine bakk Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 10:04 pm

aynen diyoki sınavlarda edward ı sormuyucaklar diyor Very Happy keşke sorsalar 1000 alırdım herhalde Very Happy:D
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 10:07 pm

haha daha fazla
    aynı annemlern dedği laf yha
    dizi izliorum y da maç
    sınwda onu sormicaklar hayır yhani sorcaklarsa izleyebilirsin diolar sinir oluyorum buna Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 10:09 pm

ayyyy annem Very Happy:D hele gossip girl ü izliyorum diyolarki bu senin seviyene uygun deil Very Happy ne izliyicektim edü ile büdü ile okumayı öğreniyorum progrramını mı Very Happy ya da annemde okuyor gece evini Very Happy aynı diyorki bu kitaplar seviyene uygun deil;D diyorumki o zaman pamuk prensesi okuyim Very Happy:D
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 10:19 pm

haha koptumm
    yoq annem şeyh dio kitaplara
    bu snn derslerine yardımcı deil
    bunlrı yazın oku şmdi ders kitaplarını oku
    film izliyorum
    derslerine yardımcıysa izleyebilirsin dio
    kafayı yemişler yha Very Happy
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Paz Mayıs 23, 2010 1:40 am

unutmasın yanee :d
    p icn tsk Very Happy

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 10:47 pm