Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

KELLAN LUTZ VE STEPHEN MOYER NE İÇİN LADY GAGA’YA TELEFON EDER?

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

KELLAN LUTZ VE STEPHEN MOYER NE İÇİN LADY GAGA’YA TELEFON EDER? Empty KELLAN LUTZ VE STEPHEN MOYER NE İÇİN LADY GAGA’YA TELEFON EDER?

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 7:13 pm

KELLAN LUTZ VE STEPHEN MOYER NE İÇİN LADY GAGA’YA TELEFON EDER?

Ne-Yo’nun ne için Lady Gaga’ya telefon edeceğini öğrenmiştik; benzersiz tarzı için. Ve şimdi de favori vampirlerimizden Twilight yıldızı Kellan Luz ve True Blood yıldızı Stephen Moyer Lady Gaga’yı ne için ararlar onu öğrendik.

“Yaratıcılığı” diyor Lutz MTV Haberlere “Yeni şeyler bulmayı çok severim ve o bu konuda gerçekten çok yaratıcı. Kendisi hakkında ne düşünüldüğüne önem vermeksizin hareket eden ve istediğini yapan insanları severim. O da böyle birisi.”

Başkalarının kendisini etkilemesine izin vermediği için Lady Gaga’ya özendiğini de ekliyor. “Bence dünyayı onlar için şekillendirmesine izin vermiyorlar. Onun beynini alıp bir konu hakkındaki ya da dünyadaki herhangi bir şey için düşüncesini öğrenmek isterdim.” diyor Lutz.

True Blood yıldızı Stephen Moyer eğer Gaga ile konuşma fırsatı olursa mükemmel Lady Gaga görünüşünün nasıl elde edilebileceğini sormak isterdim diyor. “Onu ne giymem gerektiği konusunda arardım. Çünkü onunla Londra’da “Jonathan Ross ile Cuma Gecesi” şovu için bir araya geleceğiz. Kıyafetlerimizin uyumsuz olmasını istemem. ”
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

KELLAN LUTZ VE STEPHEN MOYER NE İÇİN LADY GAGA’YA TELEFON EDER? Empty Geri: KELLAN LUTZ VE STEPHEN MOYER NE İÇİN LADY GAGA’YA TELEFON EDER?

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 8:48 pm

merak etme stephen Very Happy ismail yk gibi giyin emin ol dikkat çekiceksin lol!
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

KELLAN LUTZ VE STEPHEN MOYER NE İÇİN LADY GAGA’YA TELEFON EDER? Empty Geri: KELLAN LUTZ VE STEPHEN MOYER NE İÇİN LADY GAGA’YA TELEFON EDER?

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 9:29 pm

haha ismail yk nieyse benim dikkatimi çekmio hiçç Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 9:32 pm

emin ol amerikada saçları inek yalamış modelli,sakalları orman kaçkınını andıran,döşü gıllı,deri ve topik hareketler gösteren kıyafetler giyen birisi olsaydı emin ol dikkat çekerdi lol!
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 9:49 pm

haha öle bi anlattın ki benm bile çekmeye başladı yhani ne diyim
    ayh koptumm Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 9:50 pm

Very Happy:D filozof gibiyim Very Happy:D ne alakaysa neyse bugün yine kafam güzel Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 9:55 pm

eh yhani nhe alaka Very Happy
    haha bnm her zmn öle boşwerrr
    haha iki yıl önce sanalika oynardım kafamı hep 1 milyon yapardım o aklıma geldi Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 9:58 pm

tamam sümeyye ben zaten kayıptım şimdi sende kayboldun Very Happy
    benim bakkırkööyde vip yerim var Very Happy istersem sana da yer ayırtıyim Very Happy:D
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 10:05 pm

haha bnm yıllar önceden oraya gitmem gerekirdi Very Happy
    tamam ayırt ama düzelemeyiz bnce Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 10:07 pm

biliyorum ama orada güzel mekan oluşturdum ben Very Happy hatta deli gömlekleri bile ipekten Very Happy son kalite Very Happy ben doğuştan oradayım Very Happy doğuştan kafam güzel Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 10:16 pm

yoq bnm sonadan böle olmuştur heralde
    küçkkende normal deildim de şmdi dha bi anormal oldum Very Happy
    haha ipekten Very Happy
    bana da bi oda ayarlat o zmn Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Mart 18, 2010 5:19 pm

Kimse lady gagayla uyumlu olamaz.O her zaman herkesten farklı olur lol!

Ben lady gagayı çatlak mısın demek için arardım lol! Razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Perş. Mart 18, 2010 8:46 pm

haha güzel soru olurdu
    shen kmsn bhe psikopat derdi heralde Very Happy
    él!f kIzıLKuş
    él!f kIzıLKuş
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından él!f kIzıLKuş Perş. Mayıs 13, 2010 8:50 pm

ayy benim aşqım ya bitanecik vampirim:
    Yaratıcılığı” diyor Lutz MTV Haberlere “Yeni şeyler bulmayı çok severim ve o bu konuda gerçekten çok yaratıcı. Kendisi hakkında ne düşünüldüğüne önem vermeksizin hareket eden ve istediğini yapan insanları severim. O da böyle birisi.”

Başkalarının kendisini etkilemesine izin vermediği için Lady Gaga’ya özendiğini de ekliyor. “Bence dünyayı onlar için şekillendirmesine izin vermiyorlar. Onun beynini alıp bir konu hakkındaki ya da dünyadaki herhangi bir şey için düşüncesini öğrenmek isterdim.” diyor Lutz.
    .... bu açıklamaya yorumsuz kalıyorum...

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:09 am