Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
mavi_keßeLeck
edella
él!f kIzıLKuş
enyuar
Redbird Stark
AhMeT&SeLiM-night
Phoenix
11 posters

---Spirits Revolution--- (yine bizden oluşan bir hikaye)

Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Empty ---Spirits Revolution--- (yine bizden oluşan bir hikaye)

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 8:54 pm

Spirits Revolution

KONU:Ally, lider olma hırsıyla dolu yetenekli bir kızdır.Yetenekleri onu gizli bir imparatorluk olan Heselda'ya kadar götürür.Şimdi kendini tatmin etmek ve Krauslar'ın himayesindeki Urarlar'ı kurtarmak için savaşmalıdır.Tabii yol arkadaşlarıda yanındadır.

Ally Drews:17 yaşında hırslı bir kız.Okumak için geldiği Heselda'da ki iç savaşı durdurmak istiyor.(ilayda)

Liz(beth) M. Blake:Krauslar tarafından "Anarşistler"
    olarak görüen özgürlük taraftarı grubun üyesi.Savaşta Ally'nin yanında.(Melody)

Dylan Roth: En baştan beri "Özgürlük Savaşçıları"nın lideri.Savaşı sabırsızlıkla bekliyor.(Selim)

Calanthe Holly:Sevimli bir kız.Bu savaş işine yanlışlıkla dahil oluyor.Krauslar'ın onu öldürmesinden korktuğu için "Özgürlük savaşçıları"na katılıyor.(Nur)

Terra Hawkins:Dişli biri.İlk başta bu özgürlük işlerinin saçmalık olduğunu düşünen Terra artık sıkı bir direnişçi.(Asena)

(şimdilik bu kadar eklenmek istiyen varsa söyler Rolling Eyes kesin kapatırım bu hikayeyi çok saçma! Very Happy neyse işte bla bla bla Rolling Eyes Very Happy )

BÖLÜMLER

1.BÖLÜM

https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/bizim-kalemimizden-f26/spirits-revolution-yine-bizden-oluan-bir-hikaye-t831-20.htm (3.sayfa)

https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/bizim-kalemimizden-f26/spirits-revolution-yine-bizden-oluan-bir-hikaye-t831-140.htm

https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/bizim-kalemimizden-f26/spirits-revolution-yine-bizden-oluan-bir-hikaye-t831-280.htm (29.sayfa)

7.BÖLÜM

https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/bizim-kalemimizden-f26/spirits-revolution-yine-bizden-oluan-bir-hikaye-t831-490.htm

8.BÖLÜM

https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/bizim-kalemimizden-f26/spirits-revolution-yine-bizden-oluan-bir-hikaye-t831-540.htm (55.sayfa)

9.BÖLÜM

https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/bizim-kalemimizden-f26/spirits-revolution-yine-bizden-oluan-bir-hikaye-t831-540.htm (55.sayfa)

10.BÖLÜM

https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/bizim-kalemimizden-f26/spirits-revolution-yine-bizden-oluan-bir-hikaye-t831-550.htm (56.sayfa)

En son Phoenix tarafından Ptsi Mart 08, 2010 2:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Empty Geri: ---Spirits Revolution--- (yine bizden oluşan bir hikaye)

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 8:55 pm

Çok beklersin hayatta silmem bunu lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Empty Geri: ---Spirits Revolution--- (yine bizden oluşan bir hikaye)

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 8:57 pm

çok kötü ve komik Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 8:58 pm

Karakter tam bana uyumlu olmuş Very Happy Savaşı bekleyen
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 8:59 pm

Ama bunu severdim Very Happy sen tam oldun evet Very Happy yaşasın devrim Razz ismide tam uydu dimi Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 9:01 pm

Ruhların devrimi tam uymuş Very Happy
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 9:01 pm

" Evet bence de silme Ahmet ben karakterimi çok sevdim tam bana cuk diye oturmuş.İsmimide sevdim.. Very Happy "
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 9:06 pm

Melodi hadi ilk bölümünü alalım
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 9:07 pm

***KARAKTER TANITIMI***

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Emilie-de-Ravin-21
    -ALLY-

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) A+Fine+Frenzy+Alison+Sudol
    -LİZ-

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Tom%2BSturridge%2B%282%29
    -DYLAN-(hahah Selim seni merlin yapıcaktım ama o kadarda gıcık olmıyım dedim Very Happy )

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Mary_elizabeth_winstead_image
    -CALANTHE-

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) 600full-jessica-stroup
    -TERRA-

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Lola
    -SARAH-[/size]

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Lizzy
    -JESSİCA-(robert pattinson\'ın ablası)

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Robert-pattinson-remember-me-stills
    -TYLER-(uygun başka kimseyi bulamadım Sad )

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Damon-salvatore-pic
    -VİNCENT-

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Melinda%20clarke%20the%20oc
    -SARAFİNDA-(Elif-melinda clarke yani bizim neferet Very Happy )

---Spirits Revolution---       (yine bizden oluşan bir hikaye) Ashley_greene-13369
    -DREW-(Sümeyye)

En son Phoenix tarafından C.tesi Şub. 27, 2010 6:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 9:08 pm

" Hani Tarra nerede ? "
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 9:08 pm

Bu sefer karışmıcam lol! Gıcık edemeyeceksin beni geek
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 9:09 pm

işte karakterler Very Happy şimdi bölümcük yazalım Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 9:09 pm

Redbird Stark demiş ki:" Hani Tarra nerede ? "
    2 dk gecikmeli geldi Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 9:09 pm

Özel karakter isteğinde bulunursan değiştiririm Very Happy dua et robert yapmadım yoksa onu mu yapsam lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 9:10 pm

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:
    Redbird Stark demiş ki:" Hani Tarra nerede ? "
    2 dk gecikmeli geldi Razz

karakter aradım ona biraz uçuk kaçık biri Very Happy Razz
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 9:10 pm

" Şimdi eklemişsin. Hmm bir bakayım gözlerim okadar mavi değil ama mavi saçlarım kıza göre bayağı uzun ve pirsing'im yok. Ben kızı bayağı sert biri olarak bekliyordum. "
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 9:11 pm

Şimdi bölüm yazmaya başlıyorum birazdan dönerim Rolling Eyes Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 9:11 pm

Phoenix demiş ki:Özel karakter isteğinde bulunursan değiştiririm Very Happy dua et robert yapmadım yoksa onu mu yapsam lol!

İstediğini yapabilirsin.Bu sefer birşey demicem lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 9:11 pm

Öyle biri aklıma gelmedi ama bu kızda iyi Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 9:12 pm

Phoenix demiş ki:Şimdi bölüm yazmaya başlıyorum birazdan dönerim Rolling Eyes Very Happy

Tamam o zaman 10 dk beklemeye alayim kendimi Very Happy
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 9:13 pm

Phoenix demiş ki:Öyle biri aklıma gelmedi ama bu kızda iyi Very Happy

" Aman olsun zaten pirsing felan sevmem. Bekliyoruz heyecanla. "
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 9:23 pm

1.BÖLÜM

"Değişim"

Rise High School.
    Bu isim bende kusma isteği uyandırıyor.Her sabah bu lanet okula gelip o lanet olasıca derslere girmekse...gerçekten mide bulandırıcı.Benim gibi özel birinin burda harcanması ne yazık.Yine söylenerek okula gittim.İlk ders her zamanki gibi Biyolojiydi.Asla işime yaramaycak aptalca şeyleri kafama sokmaya çalışan saftirik hocayı beklerken Tarja'yı gördüm.Üç ay önce bu okula geldiğimde benimle arkadaş olmaya çalışan kız.Benim bu ucubelerden hiç biriyle arkadaş olmayacağımı anlaması uzun sürmedi.
    Belki de ucube olan sensindir Ally.
    Zihnimin bana fısıldadığı kelimeleri yok sayarak sınıfa göz gezdirdim.Hepsi bir avuç işe yaramazdı.Bu lanet okuldan kurtulmayı büyük bir hevesle bekliyorum.
    ----------------------------

Okul biter bitmez Mercedes'ime atlayıp evime gittim.Bir yandanda zihnimin bana sunduğu seçenekleri tarıyordum.Öbür tarafla bağlantıya geçebilen bir telepat olarak oldukça önemli bir kişilik olarak burda bir sığıntı gibi yaşamam saçmalıktan başka birşey değildi.Ne yazık ki annem ve babamı trafik kazaında kaybedince o malum yeri asla öğrenemedim.Benim gibi birinin gitmesi gereken yer neresidir?Başka bir boyut mu?yoksa şu Harry Potter'daki gibi saçma bir okul mu?Bunu düşününce kendi kendime güldüm.eğer öyle birşeyse benim alnımda birilerini görünce acıyan bir iz yok, yani sağolun almıyım.
    Evimin önünde birinin olduğunu görünce şaşkınlıkla frene bastım.Bu kasabadaki herkes benden nefret ederdi.Ama arabadan inip ona yaklaşınca tanımadığım biri olduğunu anladım.Bu kasabadan değildi.Yani benim ne kadar "aşağılık" olduğumu bilmiyordu.Şey, bunu ona hemen öğretebilirim.
    Ona yaklaşınca gözlerini gözlerime dikti ve o an olduğum yerde dona kaldım.Bu bakışları biliyordum.İçlerindeki parıltıyo görmüştüm.O da benim gibi özel biriydi.Sesimi bulup konuşmam uzun sürmedi.

"Sende kimsin?!" pek iyi bir başlangıç sayılmaz.

"Senin yeni vasisin."

"Vasis mi?Şu uçak pistlerindeki gibi açılımı visual approach slope indicator system olanlardan mı?"dedim keskin bir şekilde.Onunla alay ettiğimin ya farkında değildi yada umursamıyordu.Bana yine boş boş baktı.

"Eşyalarını toplamak için 15 dakikan var."dedi sonra ben ağzı bir karış açık bir şekilde ona bakrken kapıyı açıp içeri girdi.Eşikte durup bana döndü."Bu arada vasi demek bir Noble'ın yönlendiricisidir."sonra hızla içeri girdi.Bende öylece arkasından baktım.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 9:23 pm

Pek güzel olmadı ama idare edin Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 9:27 pm

İyi daha o adam ben değilim değil mi Very Happy Yoksa ben miyim Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 9:27 pm

sen değilsin Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:11 pm