Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
mavi_keßeLeck
addie487
ısabeLLa nıght
spiders1995
¤ тσяу ¤
ilayda_fallen
İndefiniteness
11 posters

Kurtarıcı~Tek Bölümlük

İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Kurtarıcı~Tek Bölümlük Empty Kurtarıcı~Tek Bölümlük

Mesaj tarafından İndefiniteness Salı Şub. 23, 2010 7:06 pm

KURTARICI

Sırılsıklam aşıktım onunla tanıştığımda... Değersiz bir insana değerli bir kalp vermiştim ve acı çekiyordum. On dört yaşındaydım. Ilık bir sonbahar günüydü. Dersaneye gidiyordum. Dalgınlıkla ilerlerken biri bana seslendi. Sınıfta Can diye bir çocuk vardı. Serseri bir p.çti. Uyuşturucu, sigara, alkol ne ararsan vardı ama yine de iyi anlaşırdık onunla... Seslenen oydu. Dönüp baktım. Yanında arkadaşları vardı. Hepsi Can’dan büyük görünüyordu ve hepsi de onun gibi keşti. Can gülümsedi. Ve arkadaşlarını tanıştırdı. Bir tanesi öbürlerinden farklıydı. Gözlerinin altındaki morluklar olmasa kesinlikle bir bağımlı olduğunu düşünmezdim. Gözleri o kadar güzeldi ki... Gülümsedi ve elini uzattı:
    “Ben Doruk, memnun oldum Elif...” Gülümsedim. Böyle biri nasıl olur da o iğrenç şeye başlardı, kendine bunu nasıl yapabilirdi? O kadar tatlıydı ki... Ellerimi koyu kahverengi gür saçlarının arasında gezdirmek istiyordum. Hepsiyle tanışınca yürümeye devam ettim. Bir daha onları nerede görecektim ki? Hem benim gibi düzgün ve başarılı bir öğrencinin keşlerle ne işi olurdu?
    İlerleyen günlerde onu sık sık görmeye başladım. Sokakta yürürken aniden önüme çıkıyordu. Sahilde otutururken bir anda yanımda beliriveriyordu. O kadar iyi anlaşıyorduk ki... Aşık olduğumu unutturmuştu bana... Her şeye rağmen beni depresyondan kurtarmak için gönderilmiş kişisel meleğimdi sanki... Komikti, tatlıydı... On yedisindeydi ama yolun sonuna gelmişti. Uyuşturucu belasının son kısmına gelmişti.
    Bir ay içinde arkadaşım olmuştu ama kimsenin ondan haberi yoktu. Söylemiyordum kimseye çünkü anlamazlardı. Gülüyorduk, konuşuyorduk ve ondan hoşlanmaya başlamıştım.
    Bizim buluşmalarımız bir anda olurdu plansız... Yürüken bir anda karşıma çıkardı. Kadıköy sokaklarının dili olsa da konuşsalar keşke... O sokakları en çok onunla yürüdüm ben...

O gün ilk defa telefonuma ondan bir mesaj geldi ve önemli bir şey konuşmak istediğini söyledi. Gittim.
    O gün hiç olmadığı kadar ciddiydi. Ellerimi avuçlarının arasına aldı:
    “Bak, ben sana aşık oldum. Benden uzklaşmalısın, ben artık olmayacağım sana zarar veririm.” Şoka uğradım ona bu kadar bağlanmışken mucizemden nasıl ayrılırdım. Hayır diye adeta bağırarak oturduğumuz banktan kalktım.
    “Eroinman olman umrumda bile değil... Sen benim kurtarıcımsın, senden vazgeçemem...” Güldü. Ne kadar inatçı olduğumu biliyordu. Bana sarıldı:
    “Hiçbir yere gitmiyorum bebeğim...” Güldüm... Eroinman olması gerçekten umrumda değildi. O benim meleğimdi ve onu seviyordum. Babasının hangi cehennemde olduğunu bilmemesi ve annesinin onu bir hata olarak görmesi onun suçu değildi. O iki düşüncesiz evebeyn yüzünden uyuşturucu bağımlısı olması onun suçu değildi.
    Çıkmaya başladıktan sonra ben gerçekten değiştim. Uyuşturucu partileri hep onun evinde olurdu ve ben de onun sevgilisi olarak o partilere hep katılmaya başladım. Her üç günde bir bir ya da iki kişi yüksek dozdan ölürdü. Ama bir şey değişmez partiler devam ederdi. Alışmıştım artık bu hayata ne kadar yabancı olsam da şaşırmıyordum artık. Ne de olsa ben de  hayatın bir parçası olmuştum. Ve orada bir şey anlamıştım. Oraya gelen herkes o iğneyi damarlarına enjekte ettiği an yüzlerindeki o huzurla yaşayabiliyorlardı. Ve ben Doruk’a iğneyi yapan kişiydim. Her zaman benim yapmamı isterdi. Ve biz hep onun odasında olurduk o partideki tek ayık kişi bendim ve o beni öbürlerinden uzak tutmak isterdi. Ve  iğneyi yapınca onun yüzündeki huzur... Uçana kadar elini tutmamı isterdi. Uçtuğunda yavaşça çıkardım evden... Uyuşturucudan nefret eden ben onu kullanan insanlara acıyan ben kurtarıcımı zehirliyordum ve mutluydum çünkü  da mutlu oluyordu.
    O kadar partiye katılmış o kadar çok şey görmüş olmama rağmen ben hiç başlamadım ben masum kızdım. Ve Doruk da beni korumak  için her şeyi yapıyordu. O benim kurtarıcımdı onun için her şeyi yapardım. Her şey o kadar normal görünüyordu ki... Kimsenin hiçbir şeyden haberi yoktu. O partilere katılıp birine eroin verdiğimi ve bir eroinmanla çıktığımı kimse bilmiyordu ve ben hala ne yaptığımın farkında değildim.
    O gün dğum günüydü. O gece orada kalmamı istemişti ama ben kalmamıştım. Doğum günüydü yarın... Ertesi gün her şeyin siyah olmasına karşın beyaz bir elbiseyle dışarıdaki kara uyum sağlayarak erkenden evine gittim. Doğum gününü ilk kutlayan omak istiyordum. Kapıyı açtım ve donup kaldım. Meleğim, sevgilim, kurtarıcım kolunda kimbilir kaç kişinin nlarca kez kullandığı iğrenç bir şırınga saplı gözleri açık köpek leşinden farksız öylece salonun ortasında yatıyordu. Altın vuruş... Hiçbir şey yapamadım. Ona bu ölümü yakıştıramamıştım. Ne yaptığımın farkına ilk o zaman vardım. Ben onu zehirliyordum yavaş yavaş... Ve  bir seferde yok etmişti kendini... Neden sonra şırıngayla kolu arasına konmuş kağıdı fark ettim. Titreyerek açtım:

“Bebeğim... Bunu uzun zamandır düşünüyordum ve doğum günümün en doğru gün olduğuna karar verdim. Ne de olsa bir hatadan ibarettim, on sekiz yaşının ufak bir hatası... Ben yanlışların adamıydım ve aşık olmak için senin gibi bir masumluk abidesini buldum. Bunun için üzgünüm... Ben kendi bataklığımda zaten dibe çökmüştüm, er ya da geç seni de yanıma alıp kirletecektim. Sen benden vazgeçmeyeceğin için ben senden vazgeçiyorum bebeğim... Kendine iyi bak çünkü seni çok seviyorum bebeğim...”

Kağıdı da alıp oradan uzaklaştım. Ağlamıyordum çünkü hissedemiyordum. İnanmıyordum da zaten... Ve vicdan azabı... O gece orada kalsaydım belki... Belki yapmayacaktı. Şiddetle reddediyordum o cesedin benim kişisel meleğime ait olduğunu... Yediremiyordum... Benim yüzümden gitmişti... Sonra bir  anda gerçek uçurumdan yuvarlanan taşlar misali üstüme yuvarlanmaya başladı. Kurtarıcım gitmişti ve ben hala aşıktım... Birkaç aylığına gitmiş gibi görünen keskin acı tekrar saplandı. Kağıdı parçalayıp attım. Başka birinin hayatındanmış gibi görünen bu birkaç ayı hiç yaşanmamış sayacaktım. Kurtarıcım böyle olsun istemişti.
    Bir hafta sonunda doyasıya ağlamaya başladım. Yasımı kısa tutmuştum ve en sonunda bir sabah kalktığımda her şey birkaç önceki kaldığı  yerden devam etmeye başladı. Kuratarıcımın hatırasına sadıktım fotoğraflara hediyelerine hiç dokunmadım onları atmadım da... Çünkü meleğimi bazen birlikte yürüdüğümüz sokaklarda görüyorum. Bir anda karşıma çıkıyor ve gülümsüyor... Gözlerinin altındaki morluklar yok artık... Sadece  derin mavileri ve sıcacık gülümsemesi var... Kadıköy sokaklarının her santiminde biz varız. Ben hala o sokaklarda yürürken garip bir şekilde onun yine bir duvarın arkasına gizlenip ben oradan geçerken çıkacağını biliyorum. Elimden tutup koştura koştura dolaşacağımızı biliyorum. Onu hala hissediyorum çünkü içimde bir yerlerde o mavi gözleri ve sıcak gülümsemesiyle  hala var...

Not: isimler hariç gerçektir...
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Kurtarıcı~Tek Bölümlük Empty Geri: Kurtarıcı~Tek Bölümlük

Mesaj tarafından ilayda_fallen Salı Şub. 23, 2010 7:17 pm

bir saniye nasıl yani bu gerçek mi olmuş?? çok ilginç ve şu an ağlıyorum!!!
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Paz Şub. 28, 2010 9:11 pm

Smile Gerçek maalesef... Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 1:00 am

Evil or Very Mad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Yazıkk ama bunu gerçekten yapmış oLamazLArr Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Mart 06, 2010 12:54 pm

Üzüldüm... Sad ama çok güzel yazmışsın. Ellerine sağlık... Keşke böyle bitmeseydi... pale
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 1:58 pm

Keşkeeee Sad Sad Ama gerçekmişşş bide bu gerçekten yaşandı yaaa ben o insanın acısını düşünemiyorum bile Sad Sad Sad Sad Sad
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght C.tesi Mart 06, 2010 2:53 pm

oooffff yha çok qüseL qözLeRm doLdu Sad Sad Sad Sad
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Mart 06, 2010 3:05 pm

¤ тσяу ¤ demiş ki:Keşkeeee Sad Sad Ama gerçekmişşş bide bu gerçekten yaşandı yaaa ben o insanın acısını düşünemiyorum bile Sad Sad Sad Sad Sad

bnde..
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 2:54 am

çok harika gözlerim doldu ama ağlamadım çünkü kafamda soru işaretleri var. bunu sen mi yazdın? sen yazdıysan gerçekse dediin gibi sen yaşamış oluyosun bu olayı.. eğer bunu sen yaşadıysan yorumunda - malesef Very Happy - yazmışsın yani gülmüşsün bunu sen yaşamadın.. scratch
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Mart 07, 2010 3:06 am

off çok üzücü Sad Sad Sad
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Paz Mart 07, 2010 1:26 pm

ben bunu okurken aqladıysam bunu yaşayanın nasıl olduqunu hayal bile edemiyorum Sad Sad
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Ptsi Mart 08, 2010 5:50 pm

Evet gerçek ve ben yaşadım güldüm hala da gülüyorum çünkü gülmeye alışkınım ve o da gülmemi istiyordu Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Ptsi Mart 08, 2010 8:05 pm

yani hikayedeki kız sen misinn?? sen olduğunu söylemeee ben buna dayanamazdımmm Sad Sad Sad Sad Sad
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Ptsi Mart 08, 2010 9:25 pm

yaşasaydın dayanırdın... gerçekten...
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Salı Mart 09, 2010 9:39 pm

yaa şaka yapıyosun dimi?? Sad
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Nis. 17, 2010 12:36 pm

arşive taşınmıştır
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Perş. Nis. 22, 2010 3:01 pm

neeeeee!!!!!!!!!!!!?????????bunu yaşadın mı!!inanmıyorum nasıl bir şey bu yaa??nasıl dayandn??hala inanamıyorum!!çok üzgünmm
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Cuma Nis. 23, 2010 11:22 am

Dışarıdan bakılınca çok zormuş gibi görünüyor ama alışıyorsunuz...
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Cuma Nis. 23, 2010 2:12 pm

tekrar qeçmiş oLsun hayatım ya okuyunca ben biLe ki biraz duyqusuzumdur ( Very Happy ) aqLadıysam seni tahmin edemiyorum canım başın saqoLsun ve nedense haLa inanamıyorum böyLe birşeyin oLduquna Neutral
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Cuma Nis. 23, 2010 4:14 pm

Smile Sağol... İnan bana bende inanamıyorum...
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ C.tesi Nis. 24, 2010 11:42 am

başın saolsun cnm gerçekten çok kötü oldum yha ben kaldıramazdım gene en azından düşünceme göre ii toporlamışsın allah rahmet eglesinnnn
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness C.tesi Nis. 24, 2010 2:02 pm

Teşekkürler...

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:32 am