Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
bushra
spiders1995
enyuar
¤ тσяу ¤
GeNcAy
vampire-rose
pff_xP
ısabeLLa nıght
The_Vampire_Girl
13 posters

-^---^---^-KIZIL GECELER -^---^---^-(Kardeş siteden)

enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

-^---^---^-KIZIL GECELER -^---^---^-(Kardeş siteden) - Sayfa 2 Empty Geri: -^---^---^-KIZIL GECELER -^---^---^-(Kardeş siteden)

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 8:23 pm

güzel olmuş :)dvm Smile
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

-^---^---^-KIZIL GECELER -^---^---^-(Kardeş siteden) - Sayfa 2 Empty Geri: -^---^---^-KIZIL GECELER -^---^---^-(Kardeş siteden)

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Şub. 27, 2010 8:52 pm

Burayada koymuşsun Very Happy Bnde koydum Very Happy Dediğim gibi süpersin cnm Very Happy
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Ptsi Mart 01, 2010 12:43 pm

teşşekkürler herkese yb'i atıyorum.. Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Mart 01, 2010 6:04 pm

aha süperdi -bornoz olayına bittim Embarassed Razz -ehhehe yb gelsin -drakula ne la_??ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Very Happy lol!
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Çarş. Mart 03, 2010 12:43 pm

teeeşkür ederim.Bu arada Drakula harbiden işin içinde ama o ilerki bölümlerde karşınıza çıkıcak tipi şu şekilde :

-^---^---^-KIZIL GECELER -^---^---^-(Kardeş siteden) - Sayfa 2 3180448677148c0b9912

DRACULA
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Çarş. Mart 03, 2010 1:25 pm

5.Bölüm:Troody
    -Lessie-
    -'Drakula mı?'diye sordum.Ben onun öldüğünü sanardım.'Evet Drakula ve o ölmedi.Bunu sana daha sonra anlatırım.Şimdi Troody ile tanışma zamnı.'diye yanıtladımı sorumu.Koridorda ilerlerken duvardaki motifler dikkatimi çekmişti.Çünkü bu motiflerin aynısı Kevin'ın odasındada bulunuyordu.
    -Bir kaç dakika ilerlerken karşımıza çok az sayıda vampir çkmıştı ve bu vampirlerin kimisi bana merakla bakarken kimisi anlaymadığım bir soğuklukla beni süzüyordu.Bu kadar az kişi olmasının nedenni merak ettim ve Kevin'a 'Diğerleri nerede?'diye sordum.'Bu gün avlanma günü.Avlanma gününde genelde bu saatte topluca dışarı çıkılır ve haberlerde ya kayıp vakaları ya da ölüm vakaları yayınlanır.Hatta insanlar bizi fark etmesin diye her avlanma zamanı bir iki gün ileri alınır.'diye kısaca bilgi verdi.
    -Koridorun sonuna geldiğimizde Kevin duvara doğru 'Arthur!' diye bağırdı.Bağırmasıyla birlikte duvarın yarılması bir oldu.Duvar açılınca çok rüküş kırmızı camlarında sarmaşık ve yılan desenleri vardı.Kevin kapıyı açtı.Karşımızda gülümseyen içlerine dalabileceğim lacivert gözlü gece karanlığına sahip geriye taranmış siyah saçlı aşırı derece karizmetik bir adam duruyordu.Kollarını açtı ve 'Hoş geldin Lessie!'dedi.
    -Adımı nereden biliyordu diye düşünürken 'Ahh..Ne kadar terbiyesizim değil mi?Benim adım Thrushcross Hindley ancak sen bana kısaca Troody diyebilirsin Lessie.Bu arada adını nereden mi biliyorum?Benim telepatik iletişim yeteneğim var.Bu konuda Kevin'a teşkkür ediyorum çünkü daha demin onunla konuşuyordum.Benden sakın korkma Less'dedi.Bu kadar güven verici bir kşiden nasıl korkabilirdim ki?Ancak hala tereddütteydim.Düşüncelerimi Kevin'ın ince belime sarılan güven verici elleri böldü.Dikkatim ona çevrilince aklıma sesi dikkatim dağıldı.

-Kevin aklıma ona git sesini doğrultunca istemsiz olarak Troody'e doğru ilerledim.Kevin ellerini ince belimden çektiği anda belimde bir karıncalanma oluştu.O ellerini çekince sanki soğuk beni kavradı.Dikkatimi Troody'nin 'Evet Less,tatlım.Şimdi senin geçmişini biraz kurcalıyalım.Şu zamana kadar neler hatırlıyosun anlat bakalım.'diyen sesi böldü.'Şeyy...Şu anda tek hatırladığım...Kevin'ın beni ısırdığı an...ve ee..e.'diyerek sorusunu yanıtlarken gözlerimi kapadım ve ellerimi başıma dayayarak düşünmeye çalıştım.'Kevin'ı hatırlıyorum ve..bir çocuk...bir oğlan çocuğu...Adı galiba Zac!'dedim heyecanla.O sırada lafa 'Onun adı tam olarak Zachary yani sen ona o isimle hitap etmiştin.'diyerek Kevin karıştı.'Kevin bırak bunları kendisi hatırlasın.'diye uyardı Troody Kevin'ı.'Ahh..Hayır aslında Kevin bana yardımcı oldu.Hem de fazlasıyla.O Zac dediğim çocuk benim en iyi arkadaşım.Ayrıca Scarlett adlı bir kız hatırlıyorum...O da benim en yi arkadaşlarımdan birisi...Ve..e..Biz üçümüz bir grup gibiyiz...'dedim Troody'e.Troody 'Peki tatlım,ailenle ilgili neler hatırlıyorsun?'diye sordu.Düşünmeye başladım 'Hımm...Şeyy..Benim..benim..bir halam var ve...be..ben ..onda kalıyorum...'derken aklımda onlarla ilgili her şey netleşti...

-'O kadın yani halam tam bir pislikti!Bir şirkette -şirketin adını hatırlamıyordum-çalışıyordu ve kendi güzelliğini başka erkeklere kullanıyordu.Patronunu ayartarak işe alınmıştı.Ve benim küçük bir erkek kardeşim vardı.Ona sadece ben bakıyordum ve adı...adı..'bunları o kadar hızlı söylemiştimki anlayıp anlamadıklarını bilmiyordum.Troody'nin yanıma gelmesiyle fark etmiştim.Şu anda hıçkırıyor ve garip bir beyazlık görüyordum.Troody 'Tatlım Less,bu hatırlamalar biraz zaman alır.Bunun için ağlamak zorunda değilsin.'diye beni rahatlatmaya çalıştı.Ben ağlıyor muydum?.Bu nasıl bir ağlamaydı anlamamıştım.Sanki boğuluyordum..Şu an bu umrumda değildi.Derin bir nefes aldım ve rahatlamaya çabalayarak 'Onun adı Vincent ve o şu an evde tek başına olabilir.Daha sadece 9 yaşında.Evet küçük olmayabilir ama kendine bakamaz.En son hatırladığım kadarıyla o uyuduğu için dışarı çıkmıştım ve halam yine her zamanki gibi evde yoktu.Galiba o eve bir kaç günde bir gelirdi.Lanet olası pislik domuz ve kal...'derken ağlamm kesilmişti ve tıslıyordum.Gözlerime kırmızı bir perde örtülmüştü.Tüm kaslarım gerilirken biri kapıdan içeri girdi ve o tarafa doğru istemsiz olarak atladım.

-Bir kaç saniye sonra kendimi bir adamın üzerinde buldum.Adam beni hızla duvara fırlattı ve duvaran çarpan bedenim o kadar güçlü bir vuruşa rağmen sadece sızlıyordu.Tıslamam iki katına çıktı ve ellerimi havaya kaldırıp o adama mavi turkuaz renginde bir şey fırlattım.Adam acıyla bağırdı.Bağırmasıyla birlikte önce dizlerinin üstüne düştü ve ardından yere yapıştı.Kevin 'Emm!!' diye bağırdı benim üzerime fırlayıp sakin olmamı aklıma sokmaya çalışırken.Yavaş yavaş sakinleşirken gözlerimdeki kırmızılıkta azaldı ve tıslamam yavaşladı.Yine o garip boğulumsu hıçkırıklarımla ağlıyordum.Biri kapıyı açtığı anda oraya bakmam bir oldu.Kevin 'Onu koruyucun içine al!..'derken gözlerim karardı ve bayıldım...
    Umarım beğenirsiniz...
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Çarş. Mart 03, 2010 1:26 pm

The_Vampire_Girl demiş ki:teeeşkür ederim.Bu arada Drakula harbiden işin içinde ama o ilerki bölümlerde karşınıza çıkıcak tipi şu şekilde :

-^---^---^-KIZIL GECELER -^---^---^-(Kardeş siteden) - Sayfa 2 3180448677148c0b9912

DRACULA
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Perş. Mart 04, 2010 7:52 pm

bizim forumda o ileriki bölümleride atsana cnm Very Happy
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Paz Mart 07, 2010 1:12 pm

6.Bölüm:Tanışma Faslı
    -Lessie-
    -Başım şiddetli bir biçimde ağrıyordu ve boğazımdan mideme doğru inen bir yanma hissi vardı.Bu acıdan ve ağrıdan ne kadar işe yaramayacağını bilsemde kurtulmak için gözlerimi kırpıştırarak açtım.Bir yatakta yatıyordum.Karşımda çok tatlı bir erkek duruyordu.Galiba bu benim üzerine atladığım kişiydi.'Merhaba Lessie'dedi bana büyülü ve erkeksi sesiyle.'Imm..Merhaba..Sen galiba üzerine atladığım çocuksun...Bunun için çok özür dilerim...şey..'diyordum ki sözümü 'Dean.Dean Bergson.Bu arada, bunun için özür dilemene gerek yok.Yeni doğan bir vampir için bu çok normal.'diyerek kesti.Onu daha dikkatli incelemeye başladım.Sarı saçları vardı.Gözleri Troody'ninki gibi lacivertti.Kusursuz burnunda içe dönük bir kemer vardı.Uzun dudakları çekici bir biçimde sırıtıyordu.Kısacası tam anlamıyla çok seksiydi!...

-Dean ile uzun bir süre sohbet ettik.Fazlasıyla espritüeldi.O kadar çok gülüyorduk ki kapının açıldığını ve Kevin'ın duvara yaslandığını hiç görmedim.Gözlerimi ona çevirdim.Kaşlarını çatmış bize kıskanç bir tavırla bakıyordu.Bakışlarımın ona döndüğünü fark eden Dean Kevin'a baktı ve 'Aaa..Selam Kevin.'dedi.Bense orda bir balık gibi olanları izliyordum.'Sohbetinizi böldüysem özür dilerim.'dedi Kevin.Kendimi gülmemek için zor tuttum.Ayrıca kendimi fazlasıyla çocuk gibi hissediyordum.Alt dudağımı dişledim ve kıkırdamayı keserek 'Aaoovv..Şey aslına bakrsan biz Dean ile sadece laflıyorduk.'dedim.Gözleri Dean'e dönüktü.Konuştuğum için bana baktı ve tekrardan bayılmamı sağlayacak bir biçimde sırıttı.Kevin 'Yaaa...Hımm..artık iyiysen Troody ile olan konuşmanı devam ettirebilirsin değil mi?'diye sordu.'Elbette.'dedim hızla.'Peki o zaman ayağa kalkabilecek misin?'dedi Dean.'Bilmiyorum.'dedim ona dönerken.Ayağa kalkmamla Kevin'ın ve Dean'ın hızla yanıma gelmesi bir oldu.İkiside birbirlerine gözlerini kısarak bakarken ardaki garip rekabeti ancak fark etmştim.'Hey hey hey...Benim bir şeyim yok iyiyim'diyerek bir kaç adım attım.Bir bebeğin yürümeyi yeni öğrenmesi gibi yavaşça ilerlerken 5. adımımda yere yığılacaktım ki iki güçlü kol beni kavradı.Yüzümü kaldırıp baktığımda bu kişinin Kevin olduğunu kehribar rengi gözlerinden anladım.Sıcak nefesni hissediyordum ve ondan gelen ılık kan kokusun alıyordum.Birbirimize yakınlığımızı bozmadan ve gözlerini benim gözlerimden ayırmadan Dean'e 'Her zaman senden daha hızlı olmuşumdur.'dedi ve Dean küfür edercesine homurdandı.

-Kevin beni Troody'nin odasına kadar taşıdı.İtiraf etmeliyimki onun beni saran kaslı ve güçlü kollarında olmak,ellerimi boynuna dolamak güzeldi.Troody'nin yanına geldiğimizde 'Tamam Kevin beni artık indirebilirsin.'dedim.Bana baktı ve sırıtarak 'Emin misin?'diye sordu.'Evet.Şu an kendimi iyi hissediyorum.'dedim isteksizce.'Daha deminde böyle söyledin ama olanları gördük'diye dalga geçti.Kendimi gülümsemekten alıkoyamadım.Beni yere indirirken yüzündeki sırıtma kayboldu.Sanki bir şeyden rahatsız olmuş gibi bir hali vardı.Etrafıma bakındığımda odanın kırmızı renkle düşendğini ancak fark etmiştim.Ayrıca oldukça düzgün döşenmş ktaplıklar vardı.Bu vampirler ne kadarda zengin diye geçirdim aklımdan.Düşüncelerimi Troody'nin 'Evet Less kendini iyi hissediyor musun?'diyen sesi böldü.'Kesinlikle.Ayrıca konuşmaya devam edebiliriz.'dedim.'Güzel'dedi Troody.

-Uzunca bir konuşma ve hatırlama seanslarından -Very Happy-sonra Troody beni diğerleriyle tanışmak için koca bir salona götürdü.Bu arada ben 19 yaşındaymışım ve California Üniversitesine gidiyormuşum.Hem de %80 bursla Wink... Yeteneğim elektrik kontrolüymüş.Öyle bir yetenekmişki bir akım için bütün bedenimdeki enerjiyi kullanıyormuşum.Bunun için bayılmışım.Neyse...Salonun içi tıklım tıklım vampir doluydu.Troody 'Evet arkadaşlar gördüğünüz bu kız Lessie Angelis.Kendisi 19 yaşında ve eşsiz bir yeteneğe sahip.Elektriği kontrol edebiliyor!'derken salondan vay canına sesleri ve ıslık çalma sesi geliyordu.Troody herkesin susmasını bekledikten sonra 'Tanışmaya nedersiniz?'dedi.Uzunca bir tanışma faslından sonra konu benim sırtımdaki damgaya ve avlanmam gerektiğine geldi...

Umarım beğenirsiniz.Bu arada alt ve üst satırdaki bütün yazım hataları için üzgünüm...Very Happy

-VAMPİRLER-

LESSİE ANGELİS:19 yaşındadır ve bir vampirdir.Yeni doğandır.Kahverengi düz başlayıp sonlara doğru lüleleşen saçlara,buz mavisi renginde gözlere sahiptir.Elektrik kontrol yeteneği ve görünmezlik yeteneği vardır.Sandy adlı bir halsı,Vincent adlı bir kardeşi bulunmaktadır.Scarlett ve Zachary en iyi arkadaşıdır.Stan eski erkek arkadaşıdır.

KEVİN VALERY:20 yaşındadır ve bir vampirdir.38 yıldır vampirdir.Kehribar rengi gözlere,kumral saçlara sahiptir.Yeteneği zihein kontrolüdür.

THRUSCHROSS HİNDLEY MAUGHAM:36 yaşındadır ve bir vampirdir.126 yıldır vampir olarak yaşamaktadır.Geriye taranan siyah saçları,lacivert gözleri vardır.California Vampir Kolanisi başkanıdır.Telepatik iletişim yeteneği vardır.

DEAN BERGSON:21 yaşındadır ve bir vampirdir.29 yıldır vampir olarak yaşamaktadır.Sarı saçlı ve lacivert gözlüdür.Yeteneği geleceği görmedir.Troody'nin korumalarındandır.

NERİSSA SANTANA:18 yaşındadır ve bir vampirdir.43 senedir vampir olarak yaşamaktadır.Buğday tenli,kumral saçlı ve kırmızımsı kahverengi gözleri vardır.Yeteneği kısa süreli olarak başkalarının yeteneklerini kopyalayabilmektir.Troody'nin korumalarındandır.İleriki bölümlerde Less'in en iyi arkadaşlarından biri olucaktır.

ZENA BLAKE:24 yaşındadır ve bir vampirdir.88 senedir vampir olarak yaşamaktadır.Siyah saçlı,ela gözlü ve esmer tenlidir.Yeteneği bir cismi dokunmadan hareket ettirebilmektir.İleriki Less'in en iyi arkadaşlarından biri olucaktır.

CHARMİAN LESLİE:20 yaşındadır ve 32 senedir vampirdir.Esmer tenli düz siyah saçlı ve yeşil gözlüdür.İkiz kardeşi İras'tır.Soyu Mısırlılara dayanmaktadır.Yeteneği insan aurorasına acı korku gibi duygular yüklemektir.

İRAS LESLİE:20 yaşındadır ve 32 senedir vampirdir.Esmer tenli kıvırcık saçlı ve yeşil gözlüdür.İkiz kardeşi Charmian'dır.Soyu Mısırlılara dayanmaktadır.Yeteneği insan aurorasına mutluluk rahatlık gibi duygular yükler.

OSCAR VİSCOTT:28 yaşındadır ve 47 senedir vampirdir.Balık sırtı şeklinde örülmüş kahverengi saçları vardır.Kendisi bir zencidir.Yeteneği duygusal kontroldür.İleriki Less'in yakın arkadaşı olucaktır.

ASİA CROSBY:33 yaşındadır ve 59 senedir vampirdir.Sarı saçlı mavi gözlü bridir.Yeteneği karşısındaki kişinin gücünü zayıflatıp uykusunu getirmektir.Troody'nin korumalarındandır.

ENRİCO BLANCE:36 yaşındadır ve 4 senedir vampirdir.Siyah saçlı yeşil gözlüdür.İtalyan soyludur.Yeteneği karşısındaki kişiye istediği gibi gözükebilmektir.

EMİLY BURNER:19 yaşındadır ve 34 senedir vampirdir.Siyah saçları siyah gözleri vardır.Yeteneği koruyucusu olmasıdır(kalkan).Troody'nin korumalarındandır.

SUSANNA MİLL:25 yaşındadır ve 63 senedir vampirdir.Sarı saçlara gri gözlere sahiptir.Yeteneği yoktur.

GEORGE SHARMAN:29 yaşındadır ve 67 senedir vampirdir.Sarı saçlara ve mavi gözlere sahiptir.Yeteneği yoktur.

WALTER CROMWELL:53 yaşındadır ve 113 senedir vampirdir.Kumral saçlı esmer tenli kahverengi gözlüdür.Yeteneği bilinci kapatmaktır.Troody'den sonra gelen en önemli kişidir.

MARK MUNGAN:21 yaşındadır ve yeni doğanlardan biridir.Kızıl saçlı fıstık yeşili gözlüdür.Yeteneği belli değildir.

-İNSANLAR-

VİNCENT ANGELİS:9 yaşındadır.Less'in erkek kardeşidir.Kumral saçlı buz mavisi gözlüdür.Halasında kalmaktadır.

SANDY ANGELİS:37 yaşındadır.Less ve Vincent'ın halalarıdır.Onlara bakmaktadır.Sarı saçlı buz mavisi gözlüdür.

SCARLETT FROUDE:19 yaşındadır.Less2in en iyi kız arkadaşıdır.Kızıl saçlı ela gözlüdür.

ZACHARY BRECH:19 yaşındadır.Less'in en iyi erkek arkadaşıdır.Sarı saçlı siyah gözlüdür.

STAN HESE:21 yaşındadır.Less'in eski sevgilisidir.Esmer tenli kahverengi saçlı ve mavi gözlüdür.Ailesi oldukça zengindir.Hala daha Less'i sevmekte.
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Ptsi Mart 08, 2010 12:53 pm

ya yorum yok mu?? Sad Wink
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Ptsi Mart 08, 2010 5:16 pm

çok güzel olmuşş Smile yeni bölüm pleasee Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Ptsi Mart 08, 2010 9:31 pm

bölümler ii giyor devammm Very Happy
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Salı Mart 09, 2010 2:35 pm

teşekkürler.... Smile
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 09, 2010 4:25 pm

okumaya yeni başladım ama güselmiş yb lütfen Very Happy
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Salı Mart 09, 2010 9:35 pm

yeni bir okuyucu kazanmak çok güzel... Very Happy teşekkür ederim cnm... Smile
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 09, 2010 9:43 pm

çok güsel yazıo herkes yha yb bekliorum ona göre Smile ama çok meraklandırıonuz yha meltemde öyle meraktan çatlıorum resmen Very Happy yb yb yb lol!
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Çarş. Mart 10, 2010 10:05 am

bölüm güzeldi Smile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Çarş. Mart 10, 2010 10:05 am

yb yb yb yb Smile
    ¢єяєη ƒєηту ●
    ¢єяєη ƒєηту ●
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından ¢єяєη ƒєηту ● Çarş. Mart 10, 2010 9:56 pm

Yeni okudum tatLım ben çok beğenDimm yb devamm =)
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Mart 11, 2010 4:46 pm

ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Very Happy Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Nis. 30, 2010 9:05 pm

Uzun süredir yeni bölüm gelmediği için arşive kaldırılmıştır hikaye sahibi istediği zaman çıkarttırabilir

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:02 am