Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
pff_xP
Redbird Stark
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
sevim_rob
ateş ve barut
Larsuzra
zoey-elif
12 posters

küçükken en çok oynadığınız oyun ??

Anket

küçükken en çok oynadığınız oyun ??

[ 4 ]
    küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_left20%küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_right [20%] 
    [ 1 ]
    küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_left5%küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_right [5%] 
    [ 1 ]
    küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_left5%küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_right [5%] 
    [ 1 ]
    [ 5 ]
    küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_left25%küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_right [25%] 
    [ 1 ]
    [ 1 ]
    [ 2 ]
    küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_left10%küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_right [10%] 
    [ 1 ]
    [ 3 ]
    küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_left15%küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Bar_right [15%] 

Toplam Oylar: 20
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Empty küçükken en çok oynadığınız oyun ??

Mesaj tarafından zoey-elif Salı Şub. 09, 2010 11:55 pm

evcilik ev arkadscılıgı... ohoo birsürü... :Dsaklambac falan Very Happy hebsi Very Happy siz??
    Larsuzra
    Larsuzra
    Betrayed
    Betrayed

küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Empty Geri: küçükken en çok oynadığınız oyun ??

Mesaj tarafından Larsuzra Çarş. Şub. 10, 2010 11:08 am

Benim aralarında en çok evcilik Very Happy Very Happy
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

küçükken en çok oynadığınız oyun ?? Empty Geri: küçükken en çok oynadığınız oyun ??

Mesaj tarafından ateş ve barut Çarş. Şub. 10, 2010 12:48 pm

tabikide evcilik ...
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Çarş. Şub. 10, 2010 7:26 pm

Very Happy:D: hehhe Very Happy küçükken büyüyüncede oyun oynamak isticegimi sanırdm Very Happy
    sevim_rob
    sevim_rob
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sevim_rob Cuma Şub. 26, 2010 7:54 pm

çoğu zaman evcilik Smile
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 7:55 pm

SAKLAMBAÇ YADa yerden yüksek aklıma gelmedi daha unutmuşum yha lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 8:09 pm

Ben valla değişik bir çocuktum-ki şimdide farklı değilim- böyle barbielerden falan nefret ederdim Very Happy vurdulu kıdılı öldürmeli oyunları severdim.Ailemin aldığı bebeklerin kafalarını kopartıp ip bağlardım lol!
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 8:21 pm

Phoenix demiş ki:Ben valla değişik bir çocuktum-ki şimdide farklı değilim- böyle barbielerden falan nefret ederdim Very Happy vurdulu kıdılı öldürmeli oyunları severdim.Ailemin aldığı bebeklerin kafalarını kopartıp ip bağlardım lol!

Ben böyle yaptığını biliyordum lol! Bende bütün oyuncakları kırardım lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 8:27 pm

babama çekimişim lol!
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 8:31 pm

Phoenix demiş ki:Ben valla değişik bir çocuktum-ki şimdide farklı değilim- böyle barbielerden falan nefret ederdim Very Happy vurdulu kıdılı öldürmeli oyunları severdim.Ailemin aldığı bebeklerin kafalarını kopartıp ip bağlardım lol!

" Bende karatecilerin taklitlerini yapardım arkadaşlarımın üstünde denerdim halada öyle ama taklit değil. Eğitimini aldım bu sefer. Very Happy "
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 8:33 pm

Bende eğitim aldım Very Happy en sevdiğim şey birilerini dövmek Very Happy sadistim galiba Very Happy
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 8:35 pm

" Ben kickbox ve tekvando okçulukda istiyorum aslında. "
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 8:41 pm

Bende okçuluk seviyorum.Az çok idare ediyorum onda. Snowboard da çok seviyorum Very Happy her türlü sporla aram iyidir Very Happy
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 8:52 pm

Phoenix demiş ki:Bende okçuluk seviyorum.Az çok idare ediyorum onda. Snowboard da çok seviyorum Very Happy her türlü sporla aram iyidir Very Happy

" Aynen Carpe Diem nasıl yaşam felsefemse Spor da öyle her sporla aram iyidir. " Very Happy
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Salı Haz. 08, 2010 11:30 pm

hepsi Very Happy hatırlamıyorum daha doğrusu Kocaman Gulumseme
    Song_yeşim
    Song_yeşim
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Song_yeşim Salı Ekim 12, 2010 3:52 pm

Neden bilmem en çok saklambaçı oynamak isterdim bütün sokakta beni izlerdi hep berarber oynardık Very Happy
    zAfRiNa
    zAfRiNa
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zAfRiNa Salı Ekim 12, 2010 8:53 pm

saklambaç yakartopta severdim Smile
    gamze02
    gamze02
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından gamze02 Cuma Ekim 15, 2010 8:31 pm

Ben polisçilik oynamayı çok severdim küçükken şimdide polis olmaz istiyorm:D
    sineray
    sineray
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından sineray C.tesi Ekim 16, 2010 1:08 am

saklambaç akşam bütün mahhallenin çoçukalrı toplanınca bide hafif karanlık onunca süper oluyoo Very Happy bide bi oyun avrdı 2 gruba ayrılıp memer taş kuleyi topla yıkmaya çalışılan bir oyun avrdı yaaa onu çok oynuyoduk Very Happy:D:D: ne günlerdi :D

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:58 pm