Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+34
RUH
Damla&Stark
hatice
dilan
dilara
juvijuvi
happy
sekerkiss07
(_ALiCe_CuLLeN_)
damla
**Gossde_Nur**
Deadly
irem1996
handan
_black_angel_
ebru
tuqchee!!!
sevim_rob
bushra
The_Vampire_Girl
Zoey..qzm..
CharLote
patoskasof
vampgirl123
C.Ford
eBENs
enyuar
ısabeLLa nıght
¢єяєη ƒєηту ●
dilry95
¤ тσяу ¤
GeNcAy
pff_xP
vampire-rose
38 posters

Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm

Anket

Sizce devam etmeli miyiz?

[ 0 ]
    Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Bar_left0%Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Bar_right [0%] 
    [ 5 ]
    Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Bar_left71%Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Bar_right [71%] 
    [ 2 ]
    Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Bar_left29%Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Bar_right [29%] 

Toplam Oylar: 7
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Empty Geri: Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm

Mesaj tarafından eBENs C.tesi Şub. 20, 2010 8:49 am

vuuu Very Happy erkekler bölümü lol!
    ellerine sağlık canım Very Happy yeni bölüm gelsin Very Happy
    bi' de şunu sormak istiyorum : sen bu bölümleri tek tek mi yazıyorsun, yoksa hepsi elinde var mı ?yani önceden yazdın mı ?
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Empty Geri: Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm

Mesaj tarafından pff_xP C.tesi Şub. 20, 2010 11:32 am

hmm Very Happy biz sürekli yazıyoruz da elimizde hazır 2 bölm fln var
    yani hepsi hazır değil bi yandan yazarken bi yandan atıyorz Very Happy
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs C.tesi Şub. 20, 2010 11:36 am

hımm Very Happy
    kıskandım Very Happy
    bende yazacağım birşeyler Razz
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP C.tesi Şub. 20, 2010 12:01 pm

yaz cnm memnuniyetle okuruzzz Very Happy Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose C.tesi Şub. 20, 2010 5:03 pm

merve hayatım sana verdiğim sayfaların hepsini attın mı?
    attıysan geri kalanını atım mı?
    bu arada değiştirdiğin bikaç bölüm güzel olmuşşş
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose C.tesi Şub. 20, 2010 5:05 pm

arkadaşlar beğenmenize sevindim ama hala az okuyucumuz var Sad
    berfin ve hilal canlarımm:D
    tekliflerinizi düşüneceğizz!
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP C.tesi Şub. 20, 2010 7:35 pm

öyküm evt bendeki sayfalarn hepsini attm Very Happy
    ama sen sendekileri pazar günü at ok??
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose C.tesi Şub. 20, 2010 7:56 pm

ok!bugün bitmez zaten baya uzun yarın atarım Very Happy
    Zoey..qzm..
    Zoey..qzm..
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Zoey..qzm.. C.tesi Şub. 20, 2010 7:58 pm

Kızlar tmm qzel qdiosunz.. ama hikayeniz Vampr akademisi ve qece evinin karışımı qbi olmuş.. Biraz dha özqnleştremez msnz?
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose C.tesi Şub. 20, 2010 10:12 pm

2 hazırda bölümümüz var ondan sonrasında değiştiririz cnm
    teşekkürler zoey..gzm.. iyide kötüde olsa eleştirin bizde ona göre kendimizi geliştirebiliriz Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Şub. 21, 2010 12:08 am

Yb geldi!!!

5.BÖLÜM

Tanrım seni seviyorum…Tabi bu adamı da!

Ne diyorum ben böyle ya! Delirmeye başladığımı düşünürken sınıftaki bütün kızların aynı durumda olduklarını görünce rahatladım. Yaklaşık 10 dk sonra zil çaldı.Bizde tam kapıdan çıkacakken biri kolumdan tuttu,ben yine Derek olsun diye dua ederken sınıftaki bir çocuk olduğunu anladım.Neyse en azından yakışıklıydı.Bana kısılmış o güzel mavi gözleriyle bakarak;

­-Şansınız varken bu okuldan gidin,dedi.Afalladım ama gülümseyerek olur mu daha yeni ısınıyoruz dedim.Sonrada elimi çekerek Agnessa ile kapıdan çıktım.

Bu okulda dolaplar yoktu. Gerçi zaten pek kitapta yoktu.Herhalde defter lazım mı diye sorsam bana dampir değilde uzaylıymışım gibi bakarlardı. Gerçi onlarından olmadığından pek emin değildim. Onlar çıkmasın bide başıma diye sızlandım.Vampirler yetiyor. Agnessa ise kendi hayal dünyasında geziyordu tabi ben bunu bir kıza çarptını görünce anladım.Kız ona öle bir baktı ki bir an öldüreceğini sandım.Agnessada sinirlenmiş alt tarafı çarptık bu ne sinir ya yoksa sende sinir gücü falan mı var diye çıkışıyordu.Tamam biz gidelim dedim ama Agnessa’nın gitmeye niyeti yoktu.

-Üzgünüm canım sinir gücüm yok ama beni sinirlendirirsen olacaklardan ben sorumlu değilim dedi.Agnessadan bir fısıldama şeklinde sürtük kelimesi duyuldu.Neyse ki kız duymamıştı çünkü birisi arkadan prenses gidelim mi demişti.

Prenses haa, ne , what?

Kız bir bakış atarak yanımızdan ayrıldı.Bu mu!Bu prensesse bende Obama dedi Agnessa katılarak,keyfinin yerine gelmesine mutlu olarak odamıza doğru yürüdüm.Tabi kapımızın üstünde bir kırmızı kuru kafalı çarpı işaretini görene kadar.Ben bu ne derken Agnessada ne güzel bir işaret dedi gülümseyerek!

-evet ama kimin koyduğunu öğrensek daha da güzelleşecek ,dedim.

-elbette öğreneceğiz tatlım.Neyse biraz sıkılmıştım,dedi Agnessa.böyle bir okulda insan nasıl sıkılırdı pardon biz insan değildik.İkinci
    derse yarım saat vardı ve eşofmanları giymemiz gerektiğini öğrendiğimiz için odamıza gelmiştik.Üzerimizi değiştirince okulun bu siyah eşofmanlarının üzerimizde ne kadar hoş durduğunu fark ettik.Geri kalan zamanımız dersin yapılacağı salonu bulmakla geçti.Burası cidden büyük bir yerdi.Derse gittik ve derste yaklaşık 10 kişi vardı.ne kadar az diye düşündüm .oysa dersin ilerleyen zamanlarında öğrenecektim ki diğer yarısı revirdeydi.Bu dersin öğretmeni de Matthew Andersondu.ve tabi ki diğer öğretmenler kadar yakışıklı ve gençti.ayrıca savunma sanatları öğretmeni olması onu daha bir çekici kılıyordu.Dersteki çocuklar fena halde acemiydiler.Ve tabi Agnessada…ilkokulda aldığım karate eğitimine tekrar şükrettim.Sonra Matthew sağ kalanları eşleştirdi.Beni de Alex dedikleri bir çocukla eşleştirdi.Açık kahverengi saçları ve şu an bal rengine yakın ela gözleriyle gerçekten taş gibiydi.Şansa bak dedim içimden. Bende çirkin sayılmazdım.Ne kadar rus olsam da koyu renk saçlarım,yeşil gözlerim ve beyaz tenim vardı.Ben çocuktan en azından bir gülümseme beklerken çocuk tıslayarak üzerime doğru gelmeye başladı ve sen dedi!

-Catherine’e laf söylemişsiniz.

-o da kim? dedim ondan kurtulmaya çalışıyordum çünkü aynı zamanda dövüşüyorduk.

-Bu gün çarptığınız kişi ,sevgilim dedi.

-Iyy ! oysaki zevkli birine benziyordun.Gülümsedi,gülümsemesi gerçekten güzeldi.Ahh!sanırım aşık oluyordum ki bana bir tekme attı.Bu canımı çok acıtmıştı.

-Bu da catherine’nin intikamı dedi gülerek.

Bu geri zekalı psikopatların babası da kimdi bana hem tekme atıp hem laf sokuyordu.Tabi bende sinirlenerek feci kötü bir el hareketi çektim.Çocuk şaşırarak baktı.

-Catherine intikamını senin sayende alıyorsa feci aciz durumda olmalı.Elçimiz sen olduğunu göre bu el hareketimi de iletirsin,lütfen uygulamalı dedim gülerek ve çocuğun kasıklarına feci bir tekme attım.Dövüş kurallarına göre orası yasaklı bölgeydi.

Hah!çokta fifi!!

Şimdi bende Catherine arkadaşıma laf söylediği için intikamımı aldım dedim.Alex ise feci sinirlenmiş acıyla karışık yüz ifadesiyle bana bakıyordu.işte şimdi benim ona olduğum gibi onunda bana gıcık olduğunu anlamıştım.ve ben bu gıcıklığın ölümüne olduğunu yaşadıkça öğrenecektim.dersin bittiğini fark ettim.Bunu oda fark etmiş ve kapıya yönelmişti.Bende tam arkamı dönüp gidecekken seslendi.

-Hey adını bilmediğim sürtük! Kapınızdaki çarpı işaretini biz koyduk birilerine sorun bakalım biz kimmişiz!dedi kendini beğenmiş bir ifadeyle.

Allahım başıma bu da mı gelecekti diye düşünürken laf sokmayı da ihmal etmedim.O benim bu lafıyla ezileceğimi düşünüyordu.ama bilmiyordu ki hayatta en sevdiğim şey laf sokmaktı Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin

Bende aynı onun gibi:

-hey adını bilmediğim bakir dedim!

Git kendini becer… bu lafımdan sonra söyleyecek bir şeyi yoktu.Gururunu ayaklar altına sermiştim.etrafımdaki kişilerde kıkırdıyordu.

-başınıza kötü şeyler gelecek dedi kapıdan çıkarken hem de bizzat benim tarafımdan.

-Ha ha dedim alaycı bir tavırla beklerizzz.bende sinirlenmiştim ve sinirimi birinden çıkarmalıydım.piyango revirdeki agnessaya düşmüştü.

Vaow kazandınız!
    Agnessa kollarında ve bacaklarındaki morluklarla bir çok kişi gibi revir yatağında yatıyordu.bir hışımla girdim ve bütün olanları anlattım.bana dehşet ifadesiyle baktı.Noldu dedim direk!ondan korkmuyorsun değimli?

-Hayır dedi korkuyorum. Ona dünyadaki en salak kişiymiş ifadesiyle baktım. devam etti:

Biraz önce burada bir kız vardı ve ben onunla biraz konuştum o da bana okulu ve bazı kişileri anlattı.biz bilmiyorduk vampirlerinde kraliyet aileleri varmış ve bu okulda okuyan 4 prens var.seninle uğraşanın adı ne?

Alex dedim hızla anlattıkları beni meraklandırmıştı.

Eyvahhh! ilerde vampir ve dampirleri yönetecek olan oymuşşş.beni bağlamaz dedim hiç düşünmeden.kimi yönetirse yönetsin beni yönetemezdi.

-dinle! onların bir gruplarımı varmış ve okuldaki herkes onlar ne isterlerse yapıyorlar.bizimle de Catherine yüzünden uğraşıyorlar Alex in sevgilisiymiş.evet biliyorum dedim.sinirliydim.ama hala bir şey yapabileceklerine inanmıyordum ki Agnessa dehşet cümleyi söyledi.

-daha önce birinin ölümüne sebep olmuşlar .

Yok artık!

Ciddiyim dedi ve bizim kapımızdaki işaretin aynısından o ölen çocuğun kapısına,ölmesini sağlamadan önce bu işareti koymuşlar.

İşte şimdi tırsmıştım.Zaten 2 gündür korku filmi gibi bir hayat yaşıyoruz şimdi filmin içine bide psikopatlar dahil oldu dedim Agnessaya onun bu halinden sonrada odamıza gitmeliydik.bu halde derslere giremezdi.odaya geldiğimde kapıdaki işaret hale duruyordu.kapımızdaki işarete tekrar baktım ve içimden küfürler yağdırmaya başladım bu kadar küfür bildiğimi bile bilmiyordum.Agnessa’nın odanın kapısını açmasıyla 4 kişi üzerimize çullandı ağzımızı kapatarak bizi içeri çektiler.sonra ağzımı yavaşça açtıklarında vay be siz cidden psikopatsınız dedim.beni tutan Alex psikopatıydı.

-ayaklarıma kapanarak özür dilersen seni affedicem dedi.

Haa oldu rüyanda göremezsin! dedim ve aa bu arada dediğimi yaptın mı? dedim kibirle oda beni feci bir şekilde ittirdi neyse ki yere düşmek zorunda kalmadım çünkü arkamda yatağım vardı.Eğer dediğimi yapmazsan başına kötü şeyler gelecek ve buna tecavüzde dahil dedi hınzırca gülümseyerek! ve aynen benim gibi aaa bu arada bana git kendini becer demiştin yha dedi seni becersem nasıl olur?!!

Ben kalakalmıştım ve o anda anladım ki kendi yatağımdaydım ve bir psikopat tarafından kapana kısılmıştım.

Bana yardım edebilecek tek kişide benimle aynı durumdaydı.

Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin

En son vampire-rose tarafından Paz Şub. 21, 2010 12:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Şub. 21, 2010 2:25 am

tatLım süper olmuşşş ... Very Happy az okuyucun yok ben müptelasıyım Very Happy ve bnce hiç bozma direk dewam ettt .. twilight çıktığında herkez yazmıştı gece evide öyle snde biraz benzer yazsan bşy farketmez lütfen değiştirmeden devam ett Very Happy dimitriciiiiiiii Very Happy
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Paz Şub. 21, 2010 8:48 am

'Catherine intikamını senin sayende alıyorsa feci aciz durumda olmalı.Elçimiz sen olduğunu göre bu el hareketimi de iletirsin' Very Happy güldüm baya Very Happy
    zaaa güzel olmuş. Very Happy ama bi kısmı hoşuma gitmedi
    acilen o F4 benzerliğini yok etmelisiniz bence Very Happy
    yok etmeseniz bile çok benzetmeyin o olaylara yoksa dizi gibi olur Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Şub. 21, 2010 12:05 pm

eBENs demiş ki:'Catherine intikamını senin sayende alıyorsa feci aciz durumda olmalı.Elçimiz sen olduğunu göre bu el hareketimi de iletirsin' Very Happy güldüm baya Very Happy
    yok cnm çok benzemicek sadece eziyet etcekler kızlara! Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Şub. 21, 2010 12:07 pm

¤ тσяу ¤ demiş ki:tatLım süper olmuşşş ... Very Happy az okuyucun yok ben müptelasıyım Very Happy ve bnce hiç bozma direk dewam ettt .. twilight çıktığında herkez yazmıştı gece evide öyle snde biraz benzer yazsan bşy farketmez lütfen değiştirmeden devam ett Very Happy dimitriciiiiiiii Very Happy
    dimitrici Very Happy Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin saol cnm
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Paz Şub. 21, 2010 12:21 pm

vampire-rose demiş ki:
    eBENs demiş ki:'Catherine intikamını senin sayende alıyorsa feci aciz durumda olmalı.Elçimiz sen olduğunu göre bu el hareketimi de iletirsin' Very Happy güldüm baya Very Happy
    yok cnm çok benzemicek sadece eziyet etcekler kızlara! Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin

heh iyi Very Happy
    yoksa güzel gidiyor Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Şub. 21, 2010 12:24 pm

eBENs demiş ki:
    vampire-rose demiş ki:

heh iyi Very Happy
    yoksa güzel gidiyor Very Happy
    Very Happy saol cnm
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Şub. 21, 2010 2:46 pm

Ee YB ne zamannnn? Very Happy Very Happy Twisted Evil
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Şub. 21, 2010 4:56 pm

merveyle yarın okulda yazabilirsek atarız cnm Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Paz Şub. 21, 2010 6:10 pm

hehe Very Happy
    ne güzel ha, aynı okul falan Very Happy bide yan yana oturuyorsanız süper olur Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Şub. 21, 2010 6:15 pm

evet yan yana oturuyoruz ve öğretmenin bakmadığı her saniye yazmaya çalışıyoruz
    tabi biraz zor oluyo ah şu öğretmenler olmasa Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin Kvo! Seni Seviyorum -Biliyorum! 24.bölüm - Sayfa 3 Icon_biggrin
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Paz Şub. 21, 2010 6:30 pm

haha Very Happy
    biz yanımda oturun arkadaşım la konuşuyoruz. birşey diyemiyorlar Very Happy
    o dersini anlatıyor biz konuşuyoruz Very Happy geek lol!
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Paz Şub. 21, 2010 6:31 pm

bi' de Türkçe yazsam süper olacak geek Very Happy
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Paz Şub. 21, 2010 6:35 pm

Biz de istiyoruz o öğretmenlerden!!!
    Her an gözümüze bakıyolarmış gbi bune yaaa Evil or Very Mad

lol!
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Paz Şub. 21, 2010 6:44 pm

hee Very Happy herşeyin bi' bedeli var güzelim geek
    alıyorsun sözlüne 1'i - ama sınav notun düşükse'! - Very Happy

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 12:56 pm