Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
¤ тσяу ¤
Phoenix
enyuar
StarkGk'ce
ısabeLLa nıght
dilry95
10 posters

Lanet

dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Lanet Empty Lanet

Mesaj tarafından dilry95 Çarş. Şub. 03, 2010 10:06 pm

Elizabeth Browning:kızıl saçlı mavi gözlü 16 yaşında 1.68 boyunda ve henüz tam olark keşfedemediği güçleri var. cadı soyundan geliyor ve öğretmenin öldürmesi nedeniyle bir gece yaratığına dönüştürülmek suretiyle lanetlenmiş
    Emily Browning:Elizabeth'in kardeşi. Kahverengi saçlı kahverengi gözlü 1.77 boyunda 20 yaşında ve sıradan bir insan. aşırı derecede kontrol manyağı olması dışında.
    Steven Worthington:1.84 boyunda siyah saçlı beyaz tenli bir vampir. gözlerinin rengi ruh haline göre değişir. Elizabeth'in üzerinde bir büyü denemesinden sonra düşünce okuyabilmeye başlar.
    Langford Gate:1.90 boyunda korkutucu derecede iri bir cüsseye sahip. siyah saçlı kahverengi gözlü bir vampir.
    Catherine Fairy:Soyadına uygun olarak peri gibi güzel 1.57 boyunda sarı saçlı kaverengi gözlüketum vampir. ravenloft malikanesinin sorumlusu
    Azarmidokht Persia:vampirlerin Sasani krallığındaki görevini bitirdiğinden beri kraliçesi. özellikle elizabeth den kurtulmaya çalışmakta.
    Jack Swing:vampirlerle arası iyi olan bir kurtadam elizabeth e aşık
    Carol Karlsen: elizabeth in en yakın arkadaşı. Beyaz saçlı mavi gözlü beyaz tenli 17 yaşındaki bir cadı. saçının beyazlığı yaptığı büyülere göre değişiyor. örneğin kara büyü yaptığında saçları siyaha dönüyor.
    Richard Godbeer:elizabeth in öğretmeni sarı saçlı sarı gözlü eski bir cadı avcısı 180 boyunda. ciddi ama espritüel bir kişiliği var.

ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Lanet Empty Geri: Lanet

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Çarş. Şub. 03, 2010 10:09 pm

kişiLikLeR çok hoşuma qitti lol! bnce hikayeyide yaz Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Çarş. Şub. 03, 2010 10:09 pm

şimdi çıkmam lazım 1 saat sonra gelicem o zaman koyarım Smile
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Çarş. Şub. 03, 2010 10:10 pm

Kahramanların çok hoş..=)
    Bence devamını getir.
    Bekliyoruz. Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Çarş. Şub. 03, 2010 10:48 pm

bu eski sitedede vardı Smile bence burayada yaz Smile
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Çarş. Şub. 03, 2010 10:58 pm

annem pc yi istila etti birazdan koyucam Smile eski sitede isler sarpa sarmıştı burda daha düzgün yazacağım Smile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Çarş. Şub. 03, 2010 11:41 pm

inşallah cnm Smile
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Perş. Şub. 04, 2010 2:32 pm

1 saat deiL qün qeçmş neRde bizm böLümümüz Very Happy lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Şub. 04, 2010 2:35 pm

Bencede isyan başlatırım ha Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Cuma Şub. 05, 2010 1:26 am

yaa elimde 4 bölüm var da GECEDEN GELENLER'in ilk kısımını yarın bitirip koyacağım teker teker Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Şub. 07, 2010 3:11 am

ayy çok gzelll .. lüfenn ybbbbb
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Paz Şub. 07, 2010 5:26 pm

hadi ama =)
    Zoey..qzm..
    Zoey..qzm..
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Zoey..qzm.. Paz Şub. 07, 2010 5:31 pm

Hmm şmdi okudum qüzel bi hikaye oluck qbi.. Smile Karkterler hoş..Very Happy Cadılar, vamprler ve insanlar.. Hmmm.. Garip bi hkaye olucak.. Very Happy
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Paz Şub. 07, 2010 5:32 pm

karakterler çok güzel...
    ilk bölümü en kısa zamanda koy lütfen....
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Paz Şub. 07, 2010 5:36 pm

yaa yazdığım 4 bölümü annem yalnışlıkla silmiş shift+delete yapmış bide :@ şevkim kırıldı ama şimdi yazabilirim
    Zoey..qzm..
    Zoey..qzm..
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Zoey..qzm.. Paz Şub. 07, 2010 5:42 pm

Ah tatlım çok üzüldm..Sad aklında hiç kalanlar olmad m?? Sad Ordan deqştrerk yazablirsn.. Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Şub. 07, 2010 5:44 pm

evettt lütfen düşün va yazzz .. Very Happy meraktan ölücezz Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Paz Şub. 07, 2010 5:51 pm

peki yazıyorum şimdi Smile
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Şub. 07, 2010 6:33 pm

karakterleri bende beyendim Very Happy betimlemen iyi benim biraz zayıftır xD Very Happy bekliyoruz
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Paz Şub. 07, 2010 6:44 pm

GİRİŞ

[i]Ara sokaklardan birinde dolaşırken onu hissettim. Ölümü hissettim, bana doğru geliyordu. Soğuk bir şey bileğimi kavradı ve beni kendine doğru çevirdi:

'Azarmidokht karşısında eğil Cadı Elizabeth.' dedi teni soluk aynı ölü gibi, ve donuk bakışlı kırmızı gözlü kadın.

'Ben kimsenin karşısında eğilmem. Eğer benimle bir sorununz varsa lütfen eğitmenime bildirin. Ben herhangi bir vampirle muhatap olmamak üzere uyarıldım. Elinizi çeker misiniz?' Kadının tehlikeli olduğu her halinden anlaşılıyordu. Amacı her ne ise bir cadı çırağıyla muhatap olmaya cesaret edebilmişti. Hiçbir vampir henüz cadı olmayan çıraklarla iletişim haline geçemez. Çıraklar güçlerini kontrol edemedikleri için herhangi bir vampiri kazara yaralayabilirler.

'Ben vampir kraliçesi Azarmidokht! Kudretim karşısında eğil ve hizmetim altına girmeni emrediyorum. Aksi takdirde seni de bizim küçük topluluğumuzu katmam kaçınılmaz olur Cadı.'

Uyandığımda ter içerisindeydim. Yatağımdan doğrulmuş beyaz örtüyü yerlere atmıştım. Tanrım! Gerçek gibiydi! Bu bir kabus ve ya rüya olamazdı. Sonuçta hissederdim. Değil mi? çığlık atmış olmalıyım ki Richard elinde bir süpürgeyle içeri daldı.

'Ne oldu Elizabeth? Bir çığlık duydum ve.. Aman tanrım dudağın kanıyor!'dedi dehşet içinde.

'Ne?!' dedim ve elimi dudağıma götürdüm. Ah! Acıdı(ki benim acı eşiğim çok yüksektir).

'İzin ver bakayım Eli.' dedi ve yanıma oturdu. Ben ise o sırada komidindeki aynayı alıp dudağıma baktım. Yüzüm bembeyaz dudağım ise mosmordu. Sanki soğuktan donmuşum gibi. Kanayan yerde ise yeşil bir ışıltı vardı. Korku filminden çıkmış gibiydim. Gözlerimi temizlemeden yatmamın bunun üzerindeki etkisi olabilir tabii ki de. Sonuçta uyurken öcüye benzediğimi söylerdi Emma. Richard anlayamadığım bir kaç latince söz söyledi ve kanama durdu. Ne olmuştu bana böyle? Richard:

'İyi geceler genç öğrencim.' dedi ve beni alnımdan öptü. Kapıyı kapattıktan sonra cam birden titremeye başladı dışarıda tipi vardı ama.. Ayağa kalktım ve ahşap çerçeveli camı açtım.

'BÖÖ!!'

'Kahretsin Steven bir daha sakın bunu yapma!' dedim sinirli bir şekilde ve yatağa oturdum.

'1. si iğrenç rüyan beni uyandırdı. 2. si bir rüyayı bile yorumlayamıyorsan nasıl cadı olacaksın? 3. sü o kaltak kadını görmen bende büyük bir kusma isteği yarattı. Ya da sana gelmesi demeliydim. VE son olarak uyurken öcüye benzemiyorsun küçük hanım.' dedi ve eğilip eliyle burnumu sıktı.

'Azarmidokht'u tanıyor musun?'

'Şşşht! Sakın adını anma. O bizim tüm dünyaya korku salan vampir kraliçemiz. Onu düşünmek bile tüylerimi diken diken yapıyor. Kızım tehlikedesin uyarayım dedim' dedi

'Ah! Yani beni görmek istediğinden gelmedin buralara kadar? ne kadar uzaktan oturuyoruz? 100 kilometre?

'Eh arayabilirdim de ama çok yavan bir konuşma olurdu.'

'Biliyorsun gelmemeliydin. Zarar görebilirsin seni şapşal.' dedim ve ayağa kalkım boynuna sımsıkı sarıldım. O ise beni tutup kaldırdı.

'Hadi bakalım gidiyoruz.' dedi ve ben kucağında camdan dışarı çıkmak üzereyken.

'Ne?! Nereye?! Bırak beni Steven. Bir yere gidemeyeceğimi biliyorsun.' dedim üzgün bir şekilde. Yaramı deşiyordu. Bu küçük kulubeye 3 yıl boyunca hapistim ve eğitim sürem boyunca dışarı çıkamazdım. Emma benim yüzümden öbür tarafa gitmişti. Öbür taraf derken neresi olduğunu bilmiyorum. Onu sonsuz boyutlardan birine gönderdim Richard hala üzerinde çalışıyor. Kısacası ben tehlikeliydim.

'Tehlikeli falan değilsin Eli. Sadece gücünün seni kontrol etmesine izin veriyorsun o kadar. Seni kötü bir şey yapmadan burdan çıkarıyorum! dedi ve camdan atlamak isterken kollarından ayrıldım ve

'Aradia duy çağrımı bu kaybolmuş vampiri evine geri gönder!' dedim ve küçük yeşil bir pırıltı ile Steven gözden kayboldu. Ben ise camdan dışarıyı seyre daldım. Korku tüm benliğimi kaplarken Güçlerimin boyutunu düşündüm. O kadar Önemli biri sayılmazdım. Annem babam insandı ve normaldiler. Peki ben nasıl Cadı güçlerine sahiptim. Annem mistik şeylerle ilgilenmeseydi güçlerimi keşfetmeyecektik bile. Herşey ben 10 yaşındayken başladı.

Annem ve arkadaşları falcıya gitmişlerdi. Beni de yanlarında almışlardı. Falcı kadının hayatının zor olduğu kırışıklıklarından okunuyordu. Tatlı bir teyzeye benziyordu.
    Annemlere kemik falı* bakarken

'Ben de bakabilirmiyim kemiklere?' Diye konuşmanın içerine daldım. Kadın:

'Tabii bakabilrsin tatlım. Bu kemik annenin hadi şimdi ateşin içine at da kemiğin çatlat belki kendinle ilgili bir şeyler görürsün, ha?' dedi ve kemiği bana uzattı. Kemiği ateşe attım ve büyük bir gürültüyle çatladı. Herşey o kadar netti ki. Neler olacağını sanki bana fısılıdıyordu çatlaklar.

'Anne burda bir bebek var.' Dedim ve ağlamaya başladım.

'Tatlım bu iyi bir şey üzülme.' dedi Falcı kadın.

'Ama bu bebek gelip gidicek' Dedim. Ürkütücü sessizliği delen annemin sesi oldu. Kadına paraya uzaatığı gibi beni onun yanından çekip

'Buyrun paranız hoşçakalın.' demişti. 1 Ay sonra annemin hamile olduğu haberini aldık ve bebek düştü. Annem kürtaj sırasında hayatını kaybetti. Son dileği beni Richard'ın yanına göndermekti.Ama Babam ablam ve beni bir yatılı okula verdi. Okulun yakınında bulunan Ravenloft malikanesi beni sanki çağırıyordu. O gün Fincanın beni kendine çağırması gibi...

çok iyi olmadı biliyorum ama :/

*Kemik falı= Kemiğin ateşe atılmasıyla oluşan çatlaklara bakıp yorumlanan fal

En son dilry95 tarafından Paz Şub. 07, 2010 7:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Paz Şub. 07, 2010 6:44 pm

Eskisi gibi olmadı ama :/
    Zoey..qzm..
    Zoey..qzm..
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Zoey..qzm.. Paz Şub. 07, 2010 6:51 pm

Hmmm.. qüzeL fakat fincan oLayı olmamış qbi qeldi.. Çnkü sonuçta bunlar yabancı deqL mi? Kahva falını nerden bilecekler? Biraz dha bu ayrıntılara dkkat et.. Smile Akıcı bi anlatımın war.. Smile Sadece detaylar..Wink
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Paz Şub. 07, 2010 6:54 pm

yabancılar evet ama falcıya gittiler :/ Sonuçta falcı her tür fal bakabilir :/ yani bildiğim kadarıyla
    Zoey..qzm..
    Zoey..qzm..
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Zoey..qzm.. Paz Şub. 07, 2010 6:55 pm

Evet ama tarot fln deseydin.. Daha uyumlu olablirdi.. Çnkü khve falı bildklerini sanmıorum.. Sonuçta Türk kahvesi.. Böyle bi ayrıntı war..Wink
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Paz Şub. 07, 2010 6:58 pm

oopss :/ düzelteyim

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:13 pm