Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
pSych0path}
AhMeT&SeLiM-night
6 posters

Neferet ve Lenobia'nın da Kitapları Çıkacak !

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Neferet ve Lenobia'nın da Kitapları Çıkacak ! Empty Neferet ve Lenobia'nın da Kitapları Çıkacak !

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Ocak 27, 2011 11:49 pm

Neferet ve Lenobia'nın da Kitapları Çıkacak ! Neferet-1

P.C. Cast:Serideki anahtar karakterlerin eski hikayelerini anlatan üç tane mini kitap yayınlayacağım(Dragon & Anastasia, Lenobia, ve Neferet)....

Rephaim ve Stevie Rea'ın en iyisi olduğunu da belirtdi.Bunların yanı sıra 9.Kitap Destined'e henüz başlamadığını ve Kalona'nın hikayede yer etmeye devam edeceğini belirtdi.
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Neferet ve Lenobia'nın da Kitapları Çıkacak ! Empty Geri: Neferet ve Lenobia'nın da Kitapları Çıkacak !

Mesaj tarafından pSych0path} Cuma Ocak 28, 2011 10:58 am

Kalona sıktı be abi.
    Aspuce Night
    Aspuce Night
    Marked
    Marked

Neferet ve Lenobia'nın da Kitapları Çıkacak ! Empty Geri: Neferet ve Lenobia'nın da Kitapları Çıkacak !

Mesaj tarafından Aspuce Night Cuma Ocak 28, 2011 10:11 pm

İçeriğini bulmak çok kolay aslında anastasia ejderhayla yaptıklarından ve okulda verdiği dersi hatırlamıyorum ama o dersle ilgili birşeyler yazacaktır lonbia Zoeyin değişiyle 'sevgili atcıklar'ından bassetecektir nefereti de biliyoruz zten afroditin demesiyle 'burnunu nasıl bir b.. pisliğe soktuysa' onları anlatacaktır:))) aslın da bence bunları birleştirip tek bir kitap haline getirebilirler..
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. C.tesi Ocak 29, 2011 2:19 pm

pSych0path} demiş ki:Kalona sıktı be abi.

Cidden sıktı. Ben artık okumaktan bıktım Kalonayı
    Stark'
    Stark'
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Stark' Salı Şub. 01, 2011 12:15 am

Merak ediyorum ama. Tahmın edilebilir gibi.
    teşekkürler.
    kalona_23
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından kalona_23 C.tesi Tem. 09, 2011 6:55 pm

iii güz4el ma saçma yani tamam hikaye içinde farklı kişilerin konuşturulması ii ama neferetin hikayesi olurmuymuş nbu ne böyle Rolling Eyes Mad

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 11:02 pm