Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun !

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! Empty Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun !

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Ara. 26, 2010 7:32 pm

Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! 2446-85
    SON 5 GÜN
    Sitede uzun zamandır olan herkes tanır onu.O NEMESİS amcamız.Birciğimiz.Az mı zaman geçirdik onunla Hortumla beraber.Nerelerdesin şimdi nemesis amca.Sitemizdeki profilini görmek için Tıklayınız.
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! Empty Geri: Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun !

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Ara. 26, 2010 7:37 pm

Bir günümüzü mü ne yemişti sanırım Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! 158646 Hatıralarım onunla süslü Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! 158646 Hatırladığım kadarıyla Elif'le beni karıştırmış mıydı? Lakaplarımızı mı şetmişti Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! 158646 Ya da boşverin Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! 158646
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! Empty Geri: Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun !

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Ara. 26, 2010 7:37 pm

Senin bir günün biz üç ay geçirdik onunla Koptum dağıttığımız sitelerden birinde tanıştık onunla Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Ara. 26, 2010 7:39 pm

Biliyorum Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! 158646 Ben o siteyi beğenmediğim için bir güncük geçirdik Nemesis Amca Doğum Günün Kutlu Olsun ! 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ara. 26, 2010 7:45 pm

Nemesis Dans Et
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Ara. 26, 2010 7:48 pm

merhaba ben alevsu.İzmir'de oturuyorum ve 17 yaşındayım.daha şimdiden hepinize bayıldım çok mööthiş insanlarsınız.ajdar , avril lavigne , grup hepsi ve britney spears'ı çok seviyorum.britney çok seksi bir kadın zaten.ben de büyüyünce onun gibi olmak istiyorum.diğer örnek aldığım kişi de marilyn manson.görünüşüne bayılıyorum.Grup hepsi'den en çok Eren'i seviyorum.boş zamanlarımda çizgi film ve mözük kanallarını izlerim.Emo elif diye bir arkadaşım var onu çok seviyorum ama kendimi daha çok seviyorum çünkü çok çok çok çok güzelim bana çirkin diyene yumruk atarım.sarı saçlı mavi gözlüyüm sınıftaki bütün erkekler benden hoşlanıyor ama ben bilmiyor gibi davranıyorum.tabi bir de gakuen alice'i de bir ara izlemiştim.fena değil işte.ama fazla yakışıklı erkek yok içinde o yüzden en iyisi gossip girl çünkü ordaki neyt çok tatlııııııııııııı...Ve de supernaturaldaki dean çok şirin.bi de alacakaranlıktaki edvırd çok çekici.aslında bütün erkekler çekici.bu yüzden büyüyünce izdivaç'a katılmayı düşünüyorum.hatta sadece erkekler değil kızlar da çok çekici.hele elife bayılıyorum.neyse bebişler hepiniz çok tatlısınız.umarım bu sitede iyi vakit geçiririm.

Bu cümleler hala hatırımda Cool Aslında bunu irem yazmıştı Koptum nemesis ondan çalmış Koptum

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:58 pm