Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
Phoenix
pSych0path}
6 posters

10 Kasım...

pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

10 Kasım... Empty 10 Kasım...

Mesaj tarafından pSych0path} Çarş. Kas. 10, 2010 7:18 pm

10.11.10" "on''ların içinde "o"nsuz bir gün.. (bkz: Mustafa Kemal ******)*
    10 Kasım... Anitkabir3

* Ekşisözlük.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

10 Kasım... Empty Geri: 10 Kasım...

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Kas. 10, 2010 7:46 pm

Bu bir matem günüdür.Kesinlikle kutlama değildir.Yanlış anlaşılma olmasın.
    Ulu Önder'in 72.Ölüm Yıldönümü'nü "kutlayanlara" karşı ayaktayız!
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Çarş. Kas. 10, 2010 7:53 pm

..

En son pSych0path} tarafından Salı Haz. 19, 2012 6:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Kas. 10, 2010 7:58 pm

Evet, bu bir kutlama değildir. Bu; ömrünü ülkesine adamış Dünya'da tek olan bir insanın bedenen dünyadan ayrıldığı gündür. Kalbimi asla terk etmeyecektir. İşte benim düşüncelerine aşık olduğum insan! İşte hepimizin yaşadığı rahat hayatını borçlu olduğu insan! İşte bu gün o insanın gözlerinin ebediyen kapandığı gündür. Ama bedeni gitmiştir dünyadan... Sahip olduğu tüm fikirler Türk halkı tarafından yaşatılıyor, yaşatılmaya çalışılıyordur. ******'ümü özlemle anıyorum.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Kas. 10, 2010 8:05 pm

Dediğim günü bir matem günüdür.Ancak anlayabilecek insanların, içlerinde vatan sevgisi barınıdıran insanlarla paylaşabileceği bir gündür.Mustafa Kemal'in ölümü Türkler için büyük bir kayıptır, ancak bugün bizim için bir kayıp, yıkılış günü değil, Ulu Önder'in çizdiği yolda yürümemiz gerektiğini hatırlatacak bir gündür.Onun özlemiyle doğrularımızı, "O"nun fikirlerine ve ilkelerini sıkıca sarılıp yaşatmamız gerektiğinin bilincine varmamızı hatırlatan bir gün.İşte ben en çok böyle bir günde özlüyorum Atamız'ı.Çünkü çevreme baktığımda onun yaptıklarını hiçe sayan insanları, değerlerini silen kişileri ve kendini bilmez gençleri gördüğümde kahroluyorum.Kemalistim diye geçinmek kolaydır.Ancak Kemalist olmak ******'ü sevmek değil, onun izinden, yolundan canı pahasına ilerlemektir.Mustafa Kemal'in yüreğinde taşıdığı vatan sevgisiyle hareket etmektir.Bu yüzden diyorum ki; Ben Kemalist'im.Çünkü ne olursa olsun canım pahasına bu aşık olduğum vatanın çıkarları için savaşacağım.

Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Çarş. Kas. 10, 2010 8:26 pm

Kiraz* demiş ki:Evet, bu bir kutlama değildir. Bu; ömrünü ülkesine adamış Dünya'da tek olan bir insanın bedenen dünyadan ayrıldığı gündür. Kalbimi asla terk etmeyecektir. İşte benim düşüncelerine aşık olduğum insan! İşte hepimizin yaşadığı rahat hayatını borçlu olduğu insan! İşte bu gün o insanın gözlerinin ebediyen kapandığı gündür. Ama bedeni gitmiştir dünyadan... Sahip olduğu tüm fikirler Türk halkı tarafından yaşatılıyor, yaşatılmaya çalışılıyordur. ******'ümü özlemle anıyorum.

+1881
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Çarş. Kas. 10, 2010 8:28 pm

Phoenix demiş ki:Dediğim günü bir matem günüdür.Ancak anlayabilecek insanların, içlerinde vatan sevgisi barınıdıran insanlarla paylaşabileceği bir gündür.Mustafa Kemal'in ölümü Türkler için büyük bir kayıptır, ancak bugün bizim için bir kayıp, yıkılış günü değil, Ulu Önder'in çizdiği yolda yürümemiz gerektiğini hatırlatacak bir gündür.Onun özlemiyle doğrularımızı, "O"nun fikirlerine ve ilkelerini sıkıca sarılıp yaşatmamız gerektiğinin bilincine varmamızı hatırlatan bir gün.İşte ben en çok böyle bir günde özlüyorum Atamız'ı.Çünkü çevreme baktığımda onun yaptıklarını hiçe sayan insanları, değerlerini silen kişileri ve kendini bilmez gençleri gördüğümde kahroluyorum.Kemalistim diye geçinmek kolaydır.Ancak Kemalist olmak ******'ü sevmek değil, onun izinden, yolundan canı pahasına ilerlemektir.Mustafa Kemal'in yüreğinde taşıdığı vatan sevgisiyle hareket etmektir.Bu yüzden diyorum ki; Ben Kemalist'im.Çünkü ne olursa olsun canım pahasına bu aşık olduğum vatanın çıkarları için savaşacağım.

+1919

Onu özlüyoruz... Eğer bu ülkeyi geri döndüremezsek, biz Kemalistler olarak, o günü benim ölüdüğüm gün olarak kabul etsinler... Sad
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 Çarş. Kas. 10, 2010 9:03 pm

bedenen yanımızda olmayabilir ama önemli olan ****** ilkelerini, düşüncelerini,vatanı, cumhuriyeti yaşatmak.. gerçi günümüzde ******'ün adı bazıları tarafından unutturulmaya çalışılıyo, fakat ben asla unutmayacağım. ve eminim herşeye rağmen yüzyıllar sonra adı, dünyada "Ulu Önder" olarak alınmaya devam edilecek.
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Çarş. Kas. 10, 2010 9:05 pm

Umarım, umarız...
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Kas. 10, 2010 9:36 pm

Açıkçası şu anda yabancılar ülkemizdeki "bazı" kişilerden daha fazla ******'e bağlı.Zaten Dünyaca kabul edilmiş bir şeydir ki ****** gelmiş geçmiş en büyük liderdir ve herkes ona saygı duyar.Bazı yobaz kişilerin bunu unutturmasına izin vermeyeceğiz!Zaten güçleri asla yetmez.

Unutmadık, Unutmayacağız, Unutturmayacağız!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Kas. 10, 2010 10:58 pm

Phoenix demiş ki:Açıkçası şu anda yabancılar ülkemizdeki "bazı" kişilerden daha fazla ******'e bağlı.Zaten Dünyaca kabul edilmiş bir şeydir ki ****** gelmiş geçmiş en büyük liderdir ve herkes ona saygı duyar.Bazı yobaz kişilerin bunu unutturmasına izin vermeyeceğiz!Zaten güçleri asla yetmez.

Bir türk evladı olarak yaşadığım ve yaşayacağım zaman içerisinde M.Kemal'in bize saçtığı beyaz ışığın peşinden gittim ve gitmeye devam edeceğim.Melodi seninde dediğin gibi

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:44 am