Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+3
gecenin kızı
RUH
AhMeT&SeLiM-night
7 posters

Justin Bieber'le Tanışma Fırsatı

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Justin Bieber'le Tanışma Fırsatı Empty Justin Bieber'le Tanışma Fırsatı

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Kas. 07, 2010 9:09 pm

Justin Bieber'le Tanışma Fırsatı Thumbnail.php?file=ilk500_bieber_303624424

Özel bir dersane, öğrencilerinin sınav başarısını artırmak için ilginç bir yönteme başvurdu.

Üniversite sınavlarında Türkiye’de ilk 500’e girdikleri takdirde öğrencilerini Justin Bieber’la tanıştıracağı sözünü veren dersanenin kız öğrencileri bayram etti.

Ama bu şans herkese uygun değil. Çünkü bu dershane Mersin'de...

Konuyla ilgili açıklama yapan dersane müdürü: “Deneme sınavlarımızda başarığı grafiği özellikle genç kızlarımızda büyük yükseliş gösterdi. Önceden ilk 5’e kız öğrenci giremezken bu uygulamadan sonra ilk 5’te en az 3 kızımız yer alıyor. Şimdi ise erkek öğrencilerimizi motive edecek bir futbolcuyla tanıştırma ayarlamaya çalışıyoruz” dedi.

Ayrıca uygulamanın yapıldığı dersane, ders aralarında kantindeki plazmada Justin Bieber klipleri yayınlayarak motivasyonu daha da artırmaya çalışıyor. Bu uygulama için ciddi bir bütçe ayıran dersanenin sınav sonrası başarısı merakla bekleniyor.
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Justin Bieber'le Tanışma Fırsatı Empty Geri: Justin Bieber'le Tanışma Fırsatı

Mesaj tarafından RUH Paz Kas. 07, 2010 9:18 pm

bayram mı etti? intihar etmeleri lazımdı Koptum
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Ptsi Kas. 08, 2010 3:06 pm

kızlar kafayı yemiş ya bu kadar iğrençleşemezlerdi ne motivasyonu Dil Çıkar
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Ptsi Kas. 08, 2010 7:58 pm

Ben Mersin'de yaşıyorum Razz Gelirse taşlarız her türlü Cool Koptum
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 Salı Kas. 09, 2010 7:53 pm

kızlar deeğil dünya kafayı yemiş baksana. yememiş olsaydı justop bu kadar ün yapmazdı
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Kas. 09, 2010 7:58 pm

Ben olsam bende çalışırdım. Sonuçta onun yüzüne karşı hakaret etmek herkesin başına gelecek bir fırsat değil Justin Bieber'le Tanışma Fırsatı 158646
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 Salı Kas. 09, 2010 8:20 pm

Kiraz* demiş ki:Ben olsam bende çalışırdım. Sonuçta onun yüzüne karşı hakaret etmek herkesin başına gelecek bir fırsat değil Justin Bieber'le Tanışma Fırsatı 158646

+1 .

bak bunu düşünmemiştim xD
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Çarş. Kas. 10, 2010 1:07 pm

Ama siz çocuğu sövemeyeceksiniz Kocaman Gulumseme Mersinde yaşadığım için bu görev bana düşer Cool
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Çarş. Kas. 10, 2010 4:51 pm

Çok malcaa Very Happy Tanışıpp nolcakk ya . Dershane müdürünün kafasıı güzel sanırım Very Happy

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 1:27 pm