Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Cazibe-Raven Hart

Luchi_Dan
    Luchi_Dan
    Marked
    Marked

Cazibe-Raven Hart Empty Cazibe-Raven Hart

Mesaj tarafından Luchi_Dan Salı Eyl. 14, 2010 11:22 am

İlk kitap Cazibe:Şüpheci... Seksi... Havalı...Eğlenceli... Publishers Weekly CAZİBE Savannahın Gölgeleri serisine Anita Blakes fanları gerçekten âşık olacak. Deborah Smith, New York Times çok satan yazar Yeni bir yazar olması bakımından çok iyi bir çıkış The Book Club Forum Karanlık, çekici, oldukça erotik; Raven Hart ustaca yazılmış bu hikâyede bu destekleri kullanır. L. A. Banks, The Vampire Huntress Legends serisinin yazarı Bütün vampir âşıklarına bu kitabı öneriyorum. Rosie Bindra, Romanca Junkies Edepsiz ve hoş! Kitabı bu yönleriyle sevdim!.. Komik, gerçekçi ölçüde betimsel ve saçma olmadan yaratıcı Bu çalışmanın oluşmasında benim de katkım var. Shannon Johnson, Heart Dergisi
    İkinci Kitap Sır:İlk kitap Cazibe ile doruk noktasına ulaşan macera Sır ile dozu artan heyecan, şehvet ve eğlenceyle doludizgin devam ediyor Eski Dünyadan gelen ve Williamı yok etmeye çalışan acımasız vampir Reedrekin yenilmiş olmasına rağmen hâlâ takipçileri vardır; ve istedikleri şey her tür imkânın kullanılacağı bir savaştır Kan emicilerden oluşan bu kötücül gruba karşı koyabilmek için, William bir vampir imparatorluğu kurar ve yakın maiyetine yakışıklı Jack; Williamın yeni dönüştürdüğü sonsuzluk eşi, şehvetli Eleanor; ve Werm adında yeni dönüştürülmüş bir vampir heveslisi de dâhildir. Ama William ve ekibi son gösteriye hazırlanırken tek zafer umudu, vampirlerin kaderini küçük ve sıcak ellerinde tutan, sıra dışı güçlere sahip bir vampir kadın olabilir. Heyecanlı ve erotik Yırtıcı topraklara doğru bu serüvenin kendine has bir atmosferi var ve son derece eğlenceli. Publishers Weekly Gerçek bir tehdit Mükemmel bir hikâye! Fresh Fiction Egzotik ve heyecan verici bir gerilim. Futures Mystery Antoloji Dergisi Okurken sayfalardan yükselen sıcaklığı neredeyse hissedebiliyorsunuz Düşündürücü bir kitap.(Curled Up)
    3.kitap Öpücük:Savannahın en güçlü vampiri William sevgili karısı ve oğlunun ölümleri için yas tutarak beş asır geçirdi. Zengin, güzel kadınların efendisi, karanlıkların prensi William şimdi intikam peşinde Yardımcısı Jack, baştan çıkarıcı eski kız arkadaşı ve asi kurtadam sürüsüyle uğraşırken William daha büyük bir tehditle başa çıkmak zorunda. Çünkü vampir lordları, intikam almaktan fazlasını planlıyorlar: Bütün kıtayı kana bulamayı! Savannahda sular durulmak bilmiyor Dizinin 3. kitabı da sizi gizemli gecelerin büyüsüyle etkileyecek!

Cazibe-Raven Hart Cazibe-raven-hart-r133290-sz380Cazibe-Raven Hart SIR-Raven-Hart-SERI-2-Orjinal-Sifir__27279545_0
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Cazibe-Raven Hart Empty Geri: Cazibe-Raven Hart

Mesaj tarafından Phoenix Salı Eyl. 14, 2010 11:26 am

Sır'dan sonrasını okumadım ara verdim ama değişik bir seri hoşuma gitti Rolling Eyes
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Cazibe-Raven Hart Empty Geri: Cazibe-Raven Hart

Mesaj tarafından arya Salı Eyl. 14, 2010 11:56 am

bencede değişik bi seri ben ilk üç kitabını okudum harikaydı Cazibe-Raven Hart Icon_biggrin

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:23 am