Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+4
Deadly
GeNcAy
Kiraz*
AhMeT&SeLiM-night
8 posters

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 4 Empty Geri: Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

Mesaj tarafından edella C.tesi Eyl. 25, 2010 8:34 pm

açıkçası nicknameni unuttum irem hahaha Razz o gay şeması nedir ya koptum Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 4 Empty Geri: Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 22, 2010 12:45 am

Geç gördüm lan durun bende yazim bari
    Öncelikle benide aranıza aldığınız için teşekkürler.Madem herkes bir şey yazıyor -dikkat ettimde Melodi bir şey yazmamış o gözümden kaçmadı- herneyse evet başlıyorum konuşmama
    Öhöm öhöm
    Tuğçe:Açıkcası sen hayatımda gördüğüm en iyi kardeşsin gerçekten kardeşim olsaydın keşke ama kahpe kader neylersin
    Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 4 752913 Seni seviyorum bebeğim beni birtek sen anlıyorsun ya kalbimin en derin köşelerine dömüldün..

Pınar'ım:Pınar ikizim selam sana gerçektende seni seviyorum tüm kalbimle ikizim senle ikiz olduğumuz ilk günleri hatırlıyorumda ne gargara ne komediydi ama
    Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 4 752913 O günleri özledim ben ya tuğçe handan ben sen dilara neslihan bir araya gelip benim laflarımla ikimizin tartışmasıyla tuğçenin bize annemizmiş gibi yapıp öğütler vermesine çalışmasını hep beraber ondan bundan şundan ortaya koyup dedikodu yapmayı özledim be ikiz!hiç kimse senin yerini tutumaz ikiz bunu sakın unutma! Çünkü çevremdeki gerçek kişiler -ailem arkadaşlarım komşularım- oldukça gereksizler bir siz kaldınız tek gerçeklerim olan bu hayatta bir siz kaldınız beni olduğum gibi kabul eden!

Emel:Emmi açık konuşmak gerekirse sana ilk başta gıçık olmuştum neden bilmiyorum ama öyleydi çünkü seni fazla tanımıyordum ilk geldiğimde sen beni uyarmıştın Embarassed ama herneyse o gün keşke seni yere yatırıp saçbaş dalsam diye düşünmeden edememiştim ama şimdi işler değişti çünkü senle tanıştık konuştuk kaynaktış anlaştık daha sonra şeyler yaptık -neler yapmadık ki- kısa ve öz olarakta seni seviyorum bebeğim I love you her zaman kalbimdesin Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 4 607668

Melodi:Mel'im melemenim sen benim kalbimin nuru başımın taçı dünyamın prensesi buzlarımın kraliçesi ilk göz ağrımsın buraya üye olduğum zamanı hatırlıyorumda ne kadar salaktım -hiç bir şey bilmiyordum çünkü - ama kendinizi tanıtın bölümünde ilk sen yorum yaptın ve ilk senle tanıştım. Valla melemenim seni seviyorum seninle tanıştığımda emmi gibi sende düşünmemiştim hatta sana ısınmıştım ama seninle selim arasında bir şey varsanıyordum -varmı yoksa? affraid -her neyse bu beni ilgilendirmez Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 4 607668 başka başka başka senin o kültürlü zekan gerçekten beni hayrete düşürüyor.Valla şuanda kafam güzel ne diceğim bilemiyorum ama sen benim her zaman melemenimsin seni ekmek bandıra bandıra yerim. Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 4 752913 Uzun lafın kısası ablam bunu okuyunca neredenin sapığısın dedi bende karsın dedim.Komidiydi ya meloşum melemenim mel'im gel öpim seni yanacıklarından I love you Seni seviyorum can kuş.

Lala:Ah lal'ım ah lal af lady lalam valla o lady lala etkisinden etkilendim ha Very Happy sen Melodi,Emmi,Gencay,Süm,Ayça,Tuğçe,Pınar Selim ve Erdem her zaman kalbimdesiniz Very Happy

Ayça;Seninle sitede fazla konuşamadık ama facebook'ta bol bol konuştuk ayçacığım valla senin şu abazalığın beni deli ediyor sen Gencayla ikiz ol be :DSeni seviyorum...

Gencay:Gencay aşkuuu lülülülü seni fazla tanımıyorum ama bildiğim kadarıyla sende ayça gibi abaza görünüyon Very Happy ve çok şeker çok tatlısın aşkoşşş seni seviyorum Very Happy

Sümeyye:Hey süm bebişim naber Very Happy senlede fazla tanışmıyorum ama konuşup koptuklarımızda oluyor yane Very Happy senide çok seviyorum bebiş Very Happy

Erdem:Erdem dede öncelikle site için teşekkürler valla bana çok yardımın dokundu site içinde seni öpim mucuk mucuk Very Happy
    ama sen dur ben seni delirticem Very Happy seni seviyorummm dedeciğimmmm Very Happy

Selim:İşte babişkom..ah babişim ah...ah tontiş babacığım ah...o şeker cici yanaklarını mıncıklarım seni ha değerimi bil len baba seni sona sakladım valla ardist baba Very Happy seni seviyorummm babii... Very Happy

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 7:02 pm