Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+5
fearlesses
ChatLaqq
bushra
Phoenix
dilry95
9 posters

Geceden Gelenler

dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Geceden Gelenler Empty Geceden Gelenler

Mesaj tarafından dilry95 Perş. Ocak 28, 2010 6:35 pm

'Buda nedir böyle?' diye sordu Evelyn, her zamanki bilmiş tavrını takınırken. 'Biliyorsun ki gecenin bu saatinde dışarıda olmamalısın! Annem eve sensiz gitseydim beni herhalde öldürürdü! nasıl korktum biliyor musun?! Şu haline bak!' dedi eliyle yerde boylu boyunca yatan Cassie'yi gösterirken. 'Şunu unutmaman gerekir küçük hanım: Daha 16 yaşındasın ve kendini korumayı bilmiyorsun! Utan kendinden, ben sana burada önemli bir şeyler anlatmaya çalışırken yaptıklarına bak. beni dinlemiyorsun bile. Gerçi bu bir şey değil. 2 kutu bira içip böyle olduğuna göre kim bilir ne haltlar karıştırıyorsun seni kötü kız. Senin gibi birilerini daha...' bir süre sonra Cassie artık Evelyn'in söylediklerinin anlamsızlaştığını farketti. Artık bir vızıldamaya dönüşmüştü söyledikleri. Günlük rutindi bu. Okul dönüşünde Cassie arkadaşlarıyla içmeye gider, paranoyak ablası onu takip eder, Cassie onu atlatamadığı zamanlarda ise, çekilen çile 1 saatlik nutuktu bu. Ama ablası onu anlamıyordu. O kazadan sonra ayık kalmak mümkünmüş gibi onu azarlıyordu. ama şimdi kimin haklı olduğuna dair bir tartışma onu pek cezbetmiyordu. Takati kalmamıştı ki. En iyisi onun haklı kendisinin suçlu olduğunu, bir daha böyle bir şey yapmayacağını söyleyip sessiz sakin eve doğru yürümekti. Ayağa kalktı ve üstünü başını düzeltti
    'Özür dilerim ablacığım. Bana neler olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Sınav stresi yüzünden olmalı. Okulda bize bu konu hakkında bir seminer verdiler. Rehber öğretmenimiz diyor ki...'
    'Kes sesini! Artık bu zırvaları dinlemekten yoruldum. Doğru eve gidiyorsun Cassie Clifton. Ve sakın hiçbir yere uğrama! Yürü bakalım seni yaramaz kız.' diye Cassie'nin cümlesini yarıda bırakan Evelyn arkasını dönüp yürümeye başladı
    ' HEY! Sen nereye gidiyorsun ki?' biraz bağırmıştı Cassie. Klasik numaralarından biriydi bu. Tartıştığı zaman enerjisini saklar ve sanki tartıştığı kişi uzakta olduğundan dolayı bağırıyormuş gibi var gücüyle bağırırdı. Aslında ona söylemediği şeylerin kızgınlığını masum kelimelerden çıkarırdı.
    'Bu seni ilgilendirmiyor. şimdi bu rezil sokaktan çıkıp caddeye çıkar mısın? en azından göreyim de içim rahatlasın.' dedi Evelyn sakince. Cassie 'sen bilrsin' dermişcesine bir yüz ifadesi yapıp kriz yerinden uzaklaştı. Caddeye çıktı. Ama kesinlikle eve gitmeyecekti. Otobüs durağına yöneldi ve boş banklardan birine oturdu. Yanına oturan bir siluet gördü. Ancak umurunda olduğu söylenemezdi. Nihayet kendini güvende hissettiği tek yerin aracı geldi. Oturduğu banktan doğrulan Cassie otobüse tam binerken biri bileğine sıkıca kavradı.
    'Yerinde olsaydım bunu yapmazdım' dedi Cassie tehditkar bir tavırla
    'Şimdi bırak elimi seni hödük herif' dedi ikinci bir kez.
    'Benimle geliyorsun Cassie.' Cassie bu sesi hemen tanımıştı. Uzun boy, siyah deri palto, sanki hiç yokmuş derecesinde sessiz hareketler...
    'Burada ne arıyorsun sen? Gideceğini söylemiştin.'
    'Siz ikiniz sıradan çekilir misiniz? Arkada insanlar var. Yolu tıkıyorsunuz.' dedi otobüsün şöförü ters bir tavırla. Jack onu kenera çekiştirirken Cassie şaşkınlıktan küçük dilini yutmuştu.
    'Cassie sana her şeyi teker teker anlatacağım ama şimdilik buradan uzaklaşmamız lazım. İzleniyorsun.'
    'Ah yine o sapık çocuklar mı. Geçen sefer onlara iyi bir ders verdiğimi sanıyordum. Anlaşılan yedikleri dayak yetmemiş ikincisini istiyorlar. Sende yani Jack beni korkuttun. Bir grup ergen gencin bana zarar verebileceğini mi sandın? Kazadan sonra çok değiştim. O tatlı küçük kız artık burada yok.' dedi kafasını işaret ederek
    'Bir daha öyle bir şey olmayacak. Sadece küçük bir hataydı.'
    ' Ah evet. Ne hata ama! Hemde en yakın arkadaşımın ölümüne sebeb olacak bir küçüklükte.'
    'Cassie üzgünüm ama benimle geliyorsun.' dedi Jack ve onu çekiştirmeye başladı. tam karşı koyacakken bilincini kaybetti ve yere yığıldı. Jack bunu yapmayı istemezdi ama mecbur kalmıştı. Emirleri görmezden gelemezdi. Bu emir zarar görmüş zavallı Cassie'yi kaçırmak dahilinde de olsa...

lanet diye bi hikaye yazıyordum bi aralar. kaydetmediğiim için site kapanınca gitti Sad ben de buna başladım =) umarım beğenirsiniz Smile

En son dilry95 tarafından Cuma Ocak 29, 2010 4:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Geceden Gelenler Empty Geri: Geceden Gelenler

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ocak 28, 2010 6:36 pm

Ooo gelir gelmez yazı hayatına atıldın Dilara Very Happy Arkandayım Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Perş. Ocak 28, 2010 6:38 pm

teşekkürler melodi =D sıla hasreti çekiyorduk =(
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ocak 28, 2010 6:46 pm

Very Happy bizde senin hasretini çekiyorduk Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Perş. Ocak 28, 2010 6:49 pm

=) geri döndüm işte yuppi Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ocak 28, 2010 6:51 pm

Bencede "yuppi" Very Happy
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Perş. Ocak 28, 2010 8:01 pm

çok güzel olmuşş .yeni bölümü kısa zamanda atarsan sevinirim Very Happy Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Perş. Ocak 28, 2010 8:32 pm

bir kaç saat sonra koyarım =D teşükkürler Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ocak 28, 2010 8:32 pm

benim beynim çalışsa bende koymak istiyorum Very Happy dilara benim içinde yaz yb Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Perş. Ocak 28, 2010 8:43 pm

senin muhteşem yazılarını bozmak istemem Embarassed
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Perş. Ocak 28, 2010 8:43 pm

Smile hihi

En son dilry95 tarafından Cuma Ocak 29, 2010 9:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Cuma Ocak 29, 2010 5:49 pm

BÖLÜM 1

Cassie uyandığında gördüğü ilk şey jack'ti. Ona çok kızmıştı ve bunu da hak ediyordu. Cassie'nin elleri bağlıydı. Ama bunun onu durduramayacağını bilmeleri lazımdı. Jack korkağın tekiydi kesinlikle bu iş onun başının altından çıkmış olamazdı
    'Bana bir açıklama borçlusun. Acele et. Yoksa kötü şeyler olacak bilesin!' dedi sert bir sesle Cassie.
    'Cassie saçmalamayı kes. Senin hayatını kurtardım. Tek açıklaması bu!' dedi Jack.
    'Tamam düzgün bir şekilde sorayım o zaman.' ayağa kalktı iplerin kalınlığına aldırmadan kopardı ve Jack'e doğru yürümeye başladı. Jack i yakasından tuttuğu gibi arkasındaki tahta duvara yapıştırdı.
    'Şimdi tekrar soruyorum. Neden buradayız? Ben gerçekten izleniyor muydum? Ve sırada milyon dolarlık soru var. Neden geri döndün?'
    'Bunları sana ben söyleyemem. Sadece emirleri yerine getirmekle yükümlüyüm. Şimdi izninizle efendimin yanına inmeliyim. Yakamı bırakırsanız sevinirim. Size zara vermemem söylendi. Ve bu söze uymak gittikçe zorlaşıyor.' son sözleri tehditkar bir tavırla söylemişti. Cassie bu sözlerden sonra elini onun yakasından çekti. Garip bir şekilde aklına okulunda bir sınav olduğu gelmişti. Acaba günlerden neydi? Ne kadar süredir baygındı? Jack'in odadan çıkmasıyla odaya biri girdi.
    'Jack'in kaba tavırlarından dolayı özür dilerim. Daha yeni bu işlerde.' dedi adam. 20 yaşlarında gibiydi. Çok uzun boylu sayılamazdı Cassie'ye göre. Sonuçta Cassie 1.75 di. Bu adam ise ondan bir 10 cm kadar uzun gibiydi. Kahverengi saçları yeşil gözleri vardı. Teni insanı korkutacak derecede solgundu. 'Hasta olmalı' diye düşündü Cassie.
    'Eğer benim kaba tavırlarımı görmek istemiyorsanız, hemen benim niye buraya getirildiğimi açıklayın.' dedi ve sinirlenmeye başlamıştı. Yapması gereken işler vardı. Okulu pek önemsemiyordu. Ama derslerini yüksek tutması gerekiyordu. Bu haftaki matematik sınavı onun için önemli sayılırdı.
    'Ah çok özür dilerim kendimi tanıtmadım. Benim adım Seth Khepri. Tanıştığımıza memnun oldum.' elini uzattı sanki Cassie şu anda tokalaşmak istermiş gibi.
    'Bak bana Seth Khepri. Benim açıklamalara ihtiyacım var.' diyip elini Seth'in elini itti.
    'Doğrusunu istersen Cassie... seni... seni buraya öldürmek için getirdik.'
    'Ne?!'
    'Doğru duydun. Seni öldürmek için buraya getirttik. Öldürmek pek doğru kelime olmadı. Kurban etmek daha iyi bir fikir olurdu.'
    'Seth benim kendimi bu acemi cadı oyunlarına yedireceğimi sandıysan kesinlikle yanılıyorsun.'
    'Acemi? Cadı oyunu? Evet kesinlikle yanılıyorsun. ismim pek tanıdık gelmedi galiba.'
    'Bana kendinin aslında bir mısır tanrısı olduğunu ve dünyayı ele geçirmek gibi amacın olduğunu söylersen gülme krizine girebilirim.'
    'Bir de bana senin akıllı olduğunu söylemişlerdi. Saçmalama lütfen. Gerçi bir insan olarak beni tanımaman normal. Hem Cathy'nin ölümünden sonra bu işlerden çekilmişsin.' dedi Seth alay edermiş gibi.
    'Onun adını ağzına alayım deme.' dedi Cassie sinirlenmeye başladığını hissederek.
    'Herneyse. Bizimle aşağı geliyorsun. Yapmamız gerekn bir ayin var. Adağımızda SENSİN!' dedi ve Cassie yi bir tokatla yere serdi. Onu kaldırdığı gibi aşağı indirmeye başladı...

BÖLÜM SONU
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra C.tesi Ocak 30, 2010 2:02 pm

çok gzel olmuşş Smile
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 C.tesi Ocak 30, 2010 4:08 pm

teşekkür Very Happy
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra C.tesi Ocak 30, 2010 4:38 pm

yeni bölümü ne zaman atarsın?? SmileSmile
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 C.tesi Ocak 30, 2010 4:44 pm

yarın atarım sanırım :/ ama akşamda olablir Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 02, 2010 11:12 pm

Ya hani hani haniii!!! Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Salı Şub. 02, 2010 11:19 pm

sonra koyacağım Smile gece belki Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 02, 2010 11:22 pm

Hıh tamam ama koy Smile
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Çarş. Şub. 03, 2010 12:31 pm

En son dilry95 tarafından Çarş. Şub. 03, 2010 8:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Çarş. Şub. 03, 2010 12:37 pm

off resimler görülmüo mu Question
    fearlesses
    fearlesses
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından fearlesses Çarş. Şub. 03, 2010 4:46 pm

görülmüyor cnm Sad bende yeni üyesiyim buranın Smile senin hikayen için üye oldum bunuda söyliyim.kardeşim okutmadı bende okumak için ve kendi hikayelerimi paylaşmak için üye oldum Smile
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Çarş. Şub. 03, 2010 5:09 pm

hoşgeldinnnnnn Very Happy senin hikayeni de merak ettim şimdi hangisi? Smile
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Çarş. Şub. 03, 2010 5:10 pm

Hikayeler bölümünde vardır ordan bak Very Happy
    fearlesses
    fearlesses
    Betrayed
    Betrayed