Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

dante kulübü-matthew pearl

gözde kızılkuş
    gözde kızılkuş
    Marked
    Marked

dante kulübü-matthew pearl Empty dante kulübü-matthew pearl

Mesaj tarafından gözde kızılkuş Salı Ağus. 24, 2010 4:36 pm

Boston… 1865…

içeri girenler, dışarıda bırakın her umudu.
    Dante'nin Cehennem'ini Amerika'ya tanıtmak için hazırlanan bir grup akademisyen... ve Cehennem'i yaşatmak için harekete geçen bir katil…

Boston'da Dante'nin İlahi Komedya'sını Amerika'da ilk kez yayınlamaya hazırlanan “Dante Klubü” üyeleri, bir an önce çeviriyi tamamlayıp, Dante'yi Yeni Dünya'da tanıtmanın heyecanı içindedirler. Ancak çevreler Dante gibi bir yabancının düşüncelerinin Amerikalıları zehirleyeceğini bu yüzden kitabın yayınlanmamasını, gizli kalması gerektiğini düşünürler.
    İlahi Komedya'da anlatılan Cehennem cezalarını Boston'un önemli kişilerinin üzerinde uygulayarak Dante'nin adını kirletmeye çalışan bir katil ilk olarak Dante Kulübü üyeleri tarafından fark edilir ve tabii onlar tarafından da yakalanmalıdır.

'Dante Klubü'nü okumak tam bir zevk, döneme ait bilgiler mükemmel şekilde verilmiş, ve sadece duygulara dayanmadan etkileyici olmayı da başarıyor. Ben özellikle adım adım ilerleyerek gelişen yapısını çok beğendim. Bu kitabın tadını çıkarın! '
    - Peter Straub-

Kara Ev'in yazarı (Stephen King'le birlikte)

'Matthew Pearl edebiyatın yeni yıldızı olarak yükseliyor -çarpıcı, yaratıcı ve çok da yetenekli bir yazar. İnsanı bir anda içine çeken bir kurgu, klasik temalar, ve sağlam karakterler… daha başka ne istenebilir! '
    - Dan Brown-

Da Vinci Şifresi'nin yazarı

çok beğendim...dante'ye merak salmama sebep oldu...güzel kurgulanmış bir hikaye...

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:00 am